
Президентът на Рома Джеймс Палота е на седмото небе от щастие след изключителната победа на неговия отбор с 3:0 срещу Барселона, която класира "вълците" на полуфиналите в Шампионска лига.
Рома елиминира Барселона с общ резултат 4:4 и гол на чужд терен. "Това е най-голямата победа за тези пет години, в които сме в клуба. Загубихме незаслужено с 1:4 в първия мач и знаехме, че трябва да спечелим с 3:0 на реванша, за да продължим. В този мач показахме какво означава Рома", каза Палота.
Босът нямаше друг избор след последния съдийски сигнал на "Стадио Олимпико", освен да се присъедини към екзалтираните фенове на "вълците", които празнуваха успеха на своите любимци по улиците на италианската столица.
В разгара на празненствата групата се отправи към "Пиаца де пополо" ("Площада на народа"). Докато феновете скачаха и пееха песни в прослава на подвига и победата на "Рома", Палота, не без помощта на привържениците, скочи във фонтана с лъвовете.




























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След като мъж издъхна от жесток побой в Пловдив: Задържани са тийнейджъри
Русия разполага севернокорейска ракетна част във Воронежка област
След като мъж издъхна от жесток побой в Пловдив: Задържани са тийнейджъри
Радев призова чуждите политици да не бързат да заклеймяват страната ни в антисемитизъм