Бившият мениджър на Арсенал Арсен Венгер изненадващо призна, че най-голямата грешка в кариерата му са прекараните 22 години в лондонския гранд.
"Може би най-голямата ми грешка е, че останах 22 години в един клуб. Аз съм човек, който обича да сменя често местоработата си, също така обожавам и големите предизвикателства пред себе си.
Може би на моменти бях затворник на собственото си голямо предизвикателство", каза Венгер пред немската телевизия "RTL".
Мнозина очакваха 68-годишният французин да излезе в пенсия след края на престоя си в Арсенал, но той обяви, че търси ново приключение пред себе си. За 22 години в Арсенал Венгер спечели три пъти шампионската титла и седем пъти Купата на Англия.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни