Жена беше ранена, след като при слизане от трамвай по линия 20 в София беше повлечена от мотрисата, съобщиха за OFFNews.bg от пресцентъра на МВР.
Жената е паднала под мотрисата и има травма на ръката. Няма опасност за живота ѝ.
Инцидентът е станал тази сутрин около 10.20 часа на кръстовището на бул. "Дондуков" с ул. "Бачо Киро" в центъра на столицата.
Жената е слизала от мотрисата от задните врати. Ватманът затворил врати и потеглил преди тя да стъпи на тротоара. В резултат жената била повлечена и паднала под мотрисата.
Останалите пътници в трамвая сигнализирали моментално и така ватманът спрял.
Пострадалата е откарана от екип на Бърза помощ в "Пирогов". Тя е на 63 години, с инициали Б.С., съобщиха от лечебното заведение.
Жената има охлузване на десния крак и контузия в областта на гърдите и корема.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
03.10 2012 в 12:50
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други