Разкрити и задържани са извършителите на грабеж и жестоко убийство на 85-годишна жена в София, съобщиха от столичната полиция.
Тялото на жената бе намерено вчера в късния следобед, установено е, че жената е била ограбена и жестоко пребита.
Жената е била зверски пребита и е починала вследствие на мозъчна травма и счупени ребра, съобщиха на брифинг от столичната дирекция на полицията. За убийството са задържани 20-годишният Марио, който е с полицейско досие за кражби и наркотици и 17-годишният Даниел, също криминално проявен - за хулиганство през 2009 година. Само преди месец Марио е излязъл от затвора, където е изтърпявал присъдата си. Двамата са пребили и ограбили жертвата си.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен