
Влак прегази 78-годишна жена и я влчи по релсите повече от 100 метра при село Гривица. Ускореният влак „Златни пясъци” се движел по посока от София за Варна.
Бабата пресичала прелеза на ж.п. линията в с. Гривица и влакът я закачил със страничната си част, след което я повлякъл и я дърпал в продължение на около 100 метра. Бариерите на прелеза са били спуснати и жената не се е съобразила. “Това е практика на този прелез”, коментира кметът на с. Гривица Тошко Василев пред "БЛИЦ". По думите му освен хора, при спуснати бариери преминават и леки коли и каруци.
Загиналата жена е от Плевен и има къща в Гривица, близо до прелеза и идвала понякога да наглежда двора и имота. Малко преди инцидента е ходила до местната кооперация да пита за олио, после напазарувала и си тръгнала за вкъщи.
Коментари
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Последни коментари
Анализи
Няма как да направим коалиция с ''Възраждане'', защото имат фашизоидни прояви, обяви Нинова
dolivo
Няма как да направим коалиция с ''Възраждане'', защото имат фашизоидни прояви, обяви Нинова
dolivo
Eвропейските социалисти може да изключат БСП
dolivo
САЩ: Терористи преминават през България заради корупцията в правоприлагащите органи