В Пловдив протестиращите днес се събраха пред сградата на EVN и хвърляха кроасани по нея. Те скандираха „Ние пак сме тук”, „Mафия” и „Oставка”.
На протеста днес се събраха около 500 пловдивчани, които отидоха и до паметника на Васил Левски на Бунарджика.
Протестиращите блокираха за известно време Пловдив ул. “Гладстон” и бул. “Руски” и това предизвика задръствания в града.
Протестиращите паднаха на колене, за да отдадат почит пред паметника на Апостола на свободата и изпяха химна на България.
През цялото време на протестното шествие пловдивчани викаха срещу правителството и призоваваха полицаите да се присъединят към тях.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец