65-годишен строител загина по време на работа на покрив в Меричлери.
Мъжът, познат като бай Димо, е от Димитровград и бил повикан от собствениците на сградата, за да им помогне с пренареждането на керемидите. Той обаче не съобразил, че жегата по обяд наистина е смъртоносна и се качил на покрива именно по това време, съобщава „Блиц“. След кратка работа бай Димо се хванал за сърцето и няколко секунди по-късно бил мъртъв. Тялото му е свалено от покрива от пожарната служба на Димитровград, а според лекарите мъжът е получил инфаркт заради 40-градусовата температура.
Преди няколко дни 49-годишният таксиметров шофьор от Хасково Румен Чолаков също издъхна заради жегата.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец