Машинист на строителна машина е зaгинал при нелеп инцидент на автомамагистала „Тракия“. При ревизия на мост по трасето на магистралата машината се е наклонила и мъжът излетял през парапета, починал на място.
Днес около 12 часа е подаден сигнал на телефон 112, в който се съобщавало, че в района на 16-ти км на „Тракия“ има аварирала строителна машина. При проверката на сигнала било установено, че водачът на машината е загинал на място, вследствие на технически проблем. Машината се е наклонила над парапета на моста и от кабината й е паднал работникът. Той паднал от около 30 метра височина. Движението в участъка все още е спряно, очаква се на мястото да пристигне специален кран, който да изтегли тежката машина. Огледите на местопроизшествието продължават.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен