Протест заради увеличените цени на тока и парното ще се проведе на 6 юли пред сградата на ДКЕВР.
Протестът, който се организира във Фейсбук, ще започне в 18.30 ч. на бул. "Дондуков" 8-10. По план трябва да приключи час по-късно.
"Време е да прекратим този рекет. Поредното увеличение е абсолютно необосновано. Когато беззаконията се превръщат в закон, съпротивата се превръща в задължение", се казва в призива за протеста във Фейсбук.
В отвореното писмо до медиите увеличените цени са наречени "рекет, който ни се налага от енергийните мопополисти, от държавата и от комисията по енергийно регулиране".
Токът беше увеличен с 13%, а природният газ - с 4.88 на сто от 1 юли.
Протест срещу увеличенията имаше и на 4 юли в София. Организираха то "Атака" и ВМРО.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
05.07 2012 в 15:10
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Увеличават пенсията за старост, вдигат се и други