Нападението над Люба Кулезич е в пълен разрез с демократичните принципи в страната и грубо посегателство върху свободата на словото.
Това се казва в официално изявление на Нова Броудкастинг Груп по повод нападението над телевизионната водеща, извършено на 14 юни 2013 г.
"Нова Броудкастинг Груп остро осъжда нападението над телевизионната водеща Люба Кулезич, извършено вчера. В резултат на атаката Люба Кулезич е получила тежки наранявания в областта на окото и главата.
Нова Броудкастинг Груп настоява органите на реда да открият извършителя на това деяние", се казва в изявлението.
Въпреки случилото се днес Кулезич водеше предаването си "На светло с Люба Кулезич". Един от нейните гости бе обявилият се срещу назначението на Делян Пеевски за шеф на ДАНС Георги Кадиев. "Пеевски" бе и темата на предаването.
Следете новините ни в :

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
15.06 2013 в 16:29
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
15.06 2013 в 16:25
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
15.06 2013 в 15:47
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
15.06 2013 в 14:16
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие