Мъж се удави в река Арда

Борислава Славова 24 July 2012 в 10:47 1367 0
Снимка: БГНЕС
Снимка: БГНЕС

49-годишен мъж се удави в коритото на река Арда, съобщиха от полицията в Кърджали.

Инцидентът станал в понеделник около 16,30 часа в землището на ардинското село Любино.

Мъжът бил на риболов със свой приятел. Докато ловувал въдицата му се заплела и той влязъл във водата да я освободи.

На връщане решил да преплува разстоянието до другия бряг, но докато плувал, изчезнал от погледа на приятеля си.

Полицията е направила оглед на мястото на произшествието. Трупът е транспортиран за аутопсия в кърджалийската болница.

Образувано е досъдебно производство.

Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Карл Бушби - човекът, който 27 години върви към дома си и обиколи света пеша