Нова стачка в българските железници може да започне до дни. Окончателно решение за това обаче ще се вземе на 17 май, съобщиха от КТ "Подкрепа".
Причината за недоволството на хората е нова вълна от подготвяни съкращения. Само половин година, след като от железниците си отидоха около 2 хиляди души, сега на път да си заминат са 1050. В същото време нищо в БДЖ не се е подобрило, каза Розен Зарков, председател на Федерация транспортни работници “Подкрепа”. Единственото, което наблюдаваме след съкращенията е влошаване на услугите и намаляване на вагоните - явно това не е пътят за развитие, добави той.
Следете новините ни в :




















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец