Газопровод се спука при строителството на "Тракия"

05 June 2012 в 13:54 1461 1
Газопровод се спука при строителството на
Газопровод се спука при строителството на "Тракия". Снимка: БГНЕС
Газопровод в района на село Кабиле край Ямбол е бил засегнат при строителни работи на автомагистрала „Тракия” в отсечката Стара Загора – Ямбол, съобщиха от МВР. По данни на вътрешното министерство пробивът не крие опасност за хората в района. На мястото са изпратени екипи на полицията и две пожарни коли и районът на аварията е отцепен, а работниците са се отдалечили на безопасно разстояние. Газоподаването по тръбопровода е преустановено, а на място са пристигнали специализирани аварийни екипи на газопреносната компания.   Следете новините ни в :
    Най-важното
    Всички новини
    X

    Болниците не трябва да печелят от това, че лекуват късно, казва служебният министър Михаил Околийски