17 представители на районните ръководства на ДСБ София са прекратили членството си в партията. Това се посочва в декларация изпратена до медиите.
"Напускаме с огорчение, защото каузата, на която отдадохме времето, енергията и мечтите си, се превърна в инструмент за политическо оцеляване", пише в декларацията.
Като причини за напускането си, тъмносините ръководители посочват:
- пълната липса на активна политическа и обществена дейност на местните структури на ДСБ
- неучастието в местни инициативи, което да легитимира партията сред избирателите, превръщането им в инкасатори на членски внос, в следствие на което броя на членовете и симпатизантите на партията е спаднал рязко;
- отказът от демократично зачитане на правото на отделни членове за собствен избор за участие или неучастие в определени партийни структури и при упражняване на такова - тяхното охулване и сатанизиране;
- отказът да се търсят и отстраняват причините за неблагополучията в ДСБ и усилията проблемите да бъдат единствено замазвани и омаловажавани;
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
25.04 2012 в 11:19
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци