
Ани Салич oстава в bTV Новините, обявиха днес от телевизията по повод спекулации в медиите за раздяла на дългогодишната водеща с медията.
Повод за тези твърдения стана отложеният старт на иначе широко рекламираното предаване на Салич "Vox Populi", заради работата по което Ани Салич в момента не води централната информационна емисия.
Всички твърдения за промени в служебния адрес и работното място на телевизионната водеща - най-обичаното телевизионно лице за последните 13 години - са откровени лъжи, съобщават от bTV. Без значение какъв ще бъде изходът и съдбата на телевизионния формат Vox Populi, Ани остава в екипа на медията и занапред ще ни изненадва приятно с професионализма и телевизионния си чар, се казва още в съобщението.
Следете новините ни в :


























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
02.10 2013 в 15:30
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
01.10 2013 в 22:30
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
01.10 2013 в 17:17
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
01.10 2013 в 16:38
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Радев не отиде в Киев, присъстващите европейски лидери се броели на пръсти
Поправят поправката: Президентът пак сам ще избира служебното правителство
Тръмп прави повторен опит да наложи такса от 100 000 долара за виза Н-1В
Канада налага ответни мита на американските стоки
Хората станаха като зли кучета: Как се живее в Русия