52-годишна жена е убила съпруга си в град Опака, съобщиха от Областната дирекция на МВР-Търговище.
Вчера около 16.00 часа на телефон 112 е получен сигнал за намерен труп в дом в град Опака.
След проведени оперативни действия, служители на ОД на МВР са установили, че извършител престъплението е 52-годишната съпруга на убития.
Първоначалната информация е , че след възникнал скандал между съпрузите, жената е ударила мъжа си с остър предмет в областта на главата.
Тя е задържана в ареста в Търговище. Детето на семейството - 12-годишно момче, е настанено в Кризисен център към Комплекса за социални услуги на деца и семейства в Търговище.
По случая е образувано досъдебно производство.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни