Днес за 4 часа - от 12.00 ч. до 16.00 ч, пловдивчани ще бъдат лишени от тролейбусен транспорт.
Причина за спирането на движението на превозните средства е, че от "Градски транспорт Пловдив" АД не са се издължили на "EVN България" за натрупани сметки, съобщават от електроразпределителното дружество.
Изборът на часовете за ограничаване на движението е съобразен с натоварените сутрешни и вечерни пикови часове, посочват от EVN.
От дружеството предупредиха, че ако "Градски транспорт Пловдив" АД не си изплати задълженията към тях, са готови да преустановят изцяло електроснабдяването за транспортната мрежа, считано от 10.00 ч. на 23 октомври.
От EVN България твърдят, че ръководството на "Градски транспорт Пловдив" АД е информирано за днешното действие.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
22.10 2012 в 15:36
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци