Министерството на икономиката, енергетиката и туризма започва рекламна кампания за България на летище Франкфурт.
Това съобщават от пресцентъра на Министерството на икономиката, енергетиката и туризма.
Кампанията започва на 17 септември и ще продължи един месец.
Тя предвижда поставянето на рекламни транспаранти на международното летище във Франкфурт.
„Билбордове на теми „Море“, „Култура“ и „Еко“ представят страната като атрактивна дестинация пред милионите пътници и посетители на аеропорта“, се казва в съобщението на МИЕТ до медиите.
„Рекламата на летище „Франкфурт“ е един от най-добрите начини за популяризиране на българския туризъм сред хората от различни точки на земното кълбо. Всеки месец през терминалите тук преминават над 4 млн. пътници от цял свят. Придружават ги още 1,5 млн. посрещачи, изпращачи и други лица“, информират още от министерството.
Следете новините ни в :
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни