Намериха тяло на мъж в реката на софийското село Бистрица

OFFNews 16 January 2026 в 13:51 1923 0
Полиция.

Снимка БГНЕС

Полиция.

Намериха тяло на мъж в реката на софийското село Бистрица, част от район "Панчарево", предаде Нова ТВ. 

Тялото е на 41- годишен мъж. По него не са открити следи от насилие .

На място са изпратени патрулки, за да го извадят. Не е известно дали става въпрос за убийство

Разследването по случая продължава.

    Най-важното
    Всички новини
    X

    Политическата криза ни направи по-богати, причините са две