Програмата на мачовете от Световното първенство в Бразилия

ОFFNews Последна промяна на 11 юни 2014 в 19:05 185776 13

БНТ ще излъчи 64-те мача от Световното първенство в Бразилия, което започва с церемонията по откриването в четвъртък от 21:15 часа.  

Първият мач от надпреварата е в четвъртък от 23:00ч. в Сао Пауло веднага след церемонията по откриването и ще противопостави домакина Бразилия и Хърватия може да бъде наблюдаван пряко по БНТ. 

Последният финален мач на първенството ще се състои на 13 юли в Рио де Жанейро на митичния стадион "Маракана" и българските зрители ще могат да го проследят пряко по БНТ.

12.06.2014

23:00
Бразилия – Хърватия, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт

13.06.2014

19:00
Мексико – Камерун, Натал /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Испания – Холандия, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт

14.06.2014

01:00
Чили – Австралия, Куиаба /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Колумбия – Гърция, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Уругвай – Коста Рика, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт

15.06.2014

01:00
Англия – Италия, Манаус /пряко/ БНТ Спорт
04:00
Кот д‘Ивоар – Япония, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Швейцария – Еквадор, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Франция – Хондурас, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт

16.06.2014

01:00
Аржентина – Босна и Херцеговина, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Германия – Португалия, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Иран – Нигерия, Куритиба /пряко/ БНТ Спорт
01:00
Гана – САЩ, Натал /пряко/ БНТ Спорт

17.06.2014

19:00
Белгия – Алжир, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Бразилия –Мексико, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт

18.06.2014

01:00
Русия – Южна Корея, Куиаба /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Австралия – Холандия, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Испания – Чили, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт

19.06.2014

01:00
Камерун – Хърватия, Манаус /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Колумбия – Кот д‘Ивоар, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Уругвай – Англия, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт

20.06.2014

01:00
Япония – Гърция, Натал /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Италия – Коста Рика, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Швейцария – Франция, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт

21.06.2014

01:00
Хондурас – Еквадор, Куритиба /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Аржентина – Иран, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Германия – Гана, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт

22.06.2014

01:00
Нигерия – Босна и Херцеговина, Куиаба /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Белгия – Русия, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт
22:00
Южна Корея – Алжир, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт

23.06.2014

01:00
САЩ – Португалия, Манаус /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Холандия – Чили, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Австралия – Испания, Куритиба /пряко/ БНТ 2
23:00
Камерун – Бразилия, Бразилия /пряко/ БНТ 2
23:00
Хърватия – Мексико, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт

24.06.2014

19:00
Италия – Уругвай, Натал /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Коста Рика – Англия, Бело Оризонте БНТ 2
23:00
Гърция – Кот д‘Ивоар, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Япония – Колумбия, Куиаба /пряко/ БНТ 2

25.06.2014

19:00
Нигерия – Аржентина, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Босна и Херцеговина – Иран, Салвадор /пряко/ БНТ 2
23:00
Хондурас – Швейцария /пряко/ БНТ 2
23:00
Еквадор – Франция, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт

26.06.2014

19:00
САЩ – Германия, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт
19:00
Португалия – Гана, Бразилия /пряко/БНТ 2
23:00
Алжир – Русия, Куритиба /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Южна Корея – Белгия, Сао Пауло /пряко/ БНТ 2

Осминафинали

28.06.2014

19:00
Победител Група А – Втори Група В, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Група C – Втори Група D, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт

29.06.2014

19:00
Победител Група B – Втори Група А, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Група D – Втори Група C, Ресифе /пряко/ БНТ Спорт

30.06.2014

19:00
Победител Група Е – Втори Група F, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Група G – Втори Група H, Порто Алегре /пряко/ БНТ Спорт

01.07.2014

19:00
Победител Група F – Втори Група Е, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Група H – Втори Група G, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт

Четвъртфинали

04.07.2014

19:00
Победител Мач 53 – Победител Мач 54, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Мач 49 – Победител Мач 50, Форталеза /пряко/ БНТ Спорт

05.07.2014

19:00
Победител Мач 55 – Победител Мач 56, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт
23:00
Победител Мач 51 – Победител Мач 52, Салвадор /пряко/ БНТ Спорт

Полуфинали

08.07.2014

23:00
Победител Мач 57 – Победител Мач 58, Бело Оризонте /пряко/ БНТ Спорт

09.07.2014

23:00
Победител Мач 59 – Победител Мач 60, Сао Пауло /пряко/ БНТ Спорт

Мач за 3-то място

12.07.2014

23:00
Загубил Мач 61 – Загубил Мач 62, Бразилия /пряко/ БНТ Спорт

Финал

13.07.2014

22:00
Победител Мач 61 – Победител Мач 62, Рио де Жанейро /пряко/ БНТ Спорт 

Ако имате какво да кажете на тема "Мондиал 2014", може да го направите в новата игра на OFFNews! Направете видео коментар и го качете в OFFTube и може да спечелите Sony Xperia M и Sony Xperia Tablet Z.

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

 
X

STOP THE WAR! Чуйте новата песен на OFFRoad band