Мария Шарапова се отказа от участие в турнира от Големия шлем US Open.
Откритата тенис надпревара на САЩ започва в понеделник.
Шарапова обяви в социалните мрежи, че е направила всичко по силите си, за да се справи с болките в коляното, но не е успяла. Тя не е играла от Уимбълдън до днешна дата поради тази причина.
Руската, носителка на пет титли от Големия шлем, добавя, че ще се завърне на корта в Азия през идните седмици.
Отказването на бившата приятелка на Григор Димитров прати директно нейната сънародничка Дария Гаврилова във втория кръг на турнира без игра. Двете трябваше да се срещнат в първия кръг.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
След скандала с ордена 'Бял орел' Зеленски няма да отиде на конференцията за възстановяване на Украйна в Гданск
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни
Радев: Американските самолети ще напуснат летището ни до 30 юни