Най-добрият български тенисист Григор Димитров отпадна в третия кръг на тенис турнира от сериите „Мастърс 1000“ в Маями, САЩ. Първата ни ракета загуби с 6:7(2), 2:6 от представителя на домакините Джон Иснър.
Двубоят, който продължи час и 16 минути, бе първи между двамата при професионалистите.
В началото му българинът имаше своите шансове да пробие 208-сантиметровия американец, който е №24 в световната ранглиста. Още в третия гейм на срещата поставеният под №9 в основната схема на турнира Григор Димитров имаше две последователни точки за пробив, от които не се възползва.
В последствие се оказа, че това са били единствените му шансове в сета за пробив. Стигна се до тайбрек, където грешките на 23-годишния българин му осигуриха само 2 точки и Иснър поведе със 7:6 (2). През втората част Димитров допусна два пробива на подаването си и сетът завърши с 2:6 и така за поредна година напуска турнира в третия кръг.
За място на четвъртфиналите Иснър ще играе срещу Милош Раонич от Канада.
Video: How talented is Grigor #Dimitrov? Outrageous drop shot against #Isner! Check this out! http://t.co/7QhC0o0aos
— TennisTV (@TennisTV) March 31, 2015

















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Москва удари Киевска област с Орешник, най-малко 4 жертви на руските атаки
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро
Гробна тишина от правителството за атаката с ''Орешник'' в Украйна. Дори Унгария реагира остро