Вестник СЕГА спира да излиза на хартия. Утре ще е последният печатен брой на седмичника, а редакционният екип продължава работата си онлайн - в сайта на СЕГА.
Вестникът излиза от 1997 г. и до 2020 г. е всекидневник. Той е сред първите български вестници, които имат интернет издание.
От 2020 г. до днес СЕГА излизаше на хартия като седмично издание.
"Вестник СЕГА запазва името си от първия до последния брой, но неумолимият ход на времето ни разделя с класическия хартиен носител. Търсете ни в интернет под вънкашност нова, със същото име" - пише Иво Балев в утрешния, последен брой на вестника.
















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен