Сашо Диков е новият програмен директор на телевизия Би Ай Ти, а информацията бе потвърдена пред ОFFNews.
Диков вече няма да е само водещ на предаването в ефира на телевизията "Просто Диков", а ще заеме мястото на досегашния програмен директор - Ралица Ковачева, която зае поста през 2015 г. - годината на откриването на българската редакция на телевизията.
Идеята на телевизията е създадена с цел да информира българските емигранти по света, а централата й е в Чикаго.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
17582
4
14.04 2017 в 15:52
13915
3
13.04 2017 в 12:43
Апропо, "Помак ТВ" ще стане ли скоро "Ердоан ТВ". Питам, щото се носят слухове, че НОВА щяла да става ШИШИнова, трябва баланс да има...
15571
2
13.04 2017 в 10:00
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци