Всички листи в 7 МИР - Габрово за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews Последна промяна на 30 август 2022 в 23:05 3523 0

Габровска област

Снимка Wikipedia

Габровска област

Публикуваме всички листи за 7 МИР - Габрово на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври.

1 ДПС

1. Юсеин Хасанов Вейселов
2. Ердоан Мехмед Узунов
3. Исмаил Кязим Хаджихасан
4. Мелекбер Шевки Велева
5. Юсеин Хасан Далоолу
6. Боян Стоянов Савянов
7. Шермин Адил Мехмедова
8. Шефкат Рамадан Исин

2 БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Христо Вълов Вълов
2. Веселин Стефанов Василев

3 БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

1. Николай Сталинов Цеков
2. Мартин Цветанов Велчев

4 НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО

1. Параскева Илиева Петкова

6 СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ

1. Иван Христов Денев
2. Пламен Нейчев Латев
3. Йовко Добрев Йовков
4. Иван Григоров Димитров
5. Александра Дилянова Ананиева
6. Огнян Цанков Цанев

7 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Маргарит Йорданов Карабуров

8 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1. Росен Иванов Цветков
2. Йоанна Радославова Колева
3. Гергана Георгиева Бошнакова
4. Мартин Петров Чукаров
5. Ивайло Иванов Михов
6. Моника Христова Иванова
7. Благовеста Петрова Капитанска

9 ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

1. Радостин Петев Василев
2. Богомил Иванов Петков
3. Ралица Генкова Манолова
4. Петър Илиев Петров
5. Надежда Тотева Денева
6. Николай Димитров Томитов
7. Мартин Филипов Александров
8. Росица Георгиева Карчева

10 МИР

1. Валери Минков Ангелов
2. Симеон Минчев Генчев
3. Стефка Щилянова Георгиева
4. Дида Бочева Бочева

11 КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА

1. Добромир Димитров Валачев
2. Валентина Петкова Новакова
3. Роксана Димитрова Найденова

12 БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА

1. Таня Димитрова Димитрова
2. Мария Петрова Славкова

13 КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ

1. Любомир Георгиев Маринов

14 ВЪЗРАЖДАНЕ

1. Даниел Петров Петров
2. Йордан Валериев Андреев
3. Златка Данаилова Донева – Цанева
4. Борислав Стоянов Борисов
5. Александър Бориславов Александров
6. Евелин Златков Йорданов
7. Христофор Стойнов Тодоров
8. Женя Пенчева Иванова

15 БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1. Диан Володиев Русанов
2. Мирослав Георгиев Маринов
3. Слави Стефанов Русев
4. Христо Николов Христов
5. Стефан Янков Енчев
6. Веселин Димитров Христов
7. Ивелин Николаев Атанасов
8. Ивайло Пенчев Балашков

16 НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ НОВА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Анатоли Петров Антонов
2. Радко Георгиев Радков
3. Росен Любомиров Боев
4. Мариян Иванов Белоев

17 ИЗПРАВИ СЕ, БГ

1. Цветан Любомиров Цонев
2. Цветан Тодоров Тодоров
3. Силвия Иванова Сиракова
4. Михаил Иванов Михайлов
5. Емануил Емилов Малинов
6. Стела Веселинова Мазева
7. Дилян Стефанов Велев
8. Боян Веселинов Караиванов

18 ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ

1. Владислав Стефанов Вълканов
2. Георги Иванов Маринов

19 ИМА ТАКЪВ НАРОД

1. Деляна Валериева Иванова
2. Александър Викторов Рашев
3. Светослав Мариянов Маринов
4.Благовеста Христофорова Димитрова
5. Ива Миткова Тодорова
6. Стефан Иванов Михнев
7. Любомир Димчев Банев

20 ГЛАС НАРОДЕН

1. Мартин Ганчев Минков
2. Виржиния Светлозарова Богданова
3. Даниел Сашев Пулов

22 ПРАВОТО

1. Николай Иванов Петров
2. Георги Николов Гемов

24 ГЕРБ – СДС

1. Томислав Пейков Дончев
2. Невена Евстатиева Минева
3. Мирослав Велев Стоянов
4. Деница Ганчева Вачкова
5. Константин Тихомиров Брънеков
6. Атанас Пламенов Атанасов
7. Марияна Христова Атанасова
8. Веселин Димитров Данчев

25 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1. Ивелин Стоянов Стоянов
2. Иван Стефанов Иванов
3. Григор Венциславов Григоров
4. Радослава Илиева Дошкова
5. Александър Иванов Богданов
6. Юли Божидаров Енчев

26 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ - ЕВРОЛЕВИЦА

1. Албена Желева Дочева
2. Веселин Иванов Драганов
3. Светла Живкова Петкова
4. Малинка Ангелова Тонова
5. Йордан Антонов Яков

27 АТАКА

1. Димитър Колев Стефанов
2. Росен Ангелов Ангелов

28 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1. Валери Христофоров Митов
2. Станимир Косев Стойчев
3. Светослав Димитров Минчев
4. Иван Дончев Халачев
5. Татяна Илиянова Йорданова
6. Детелина Михалева Кьосова
7. Генади Николаос Цитлакидис
8. Емилиян Иванов Маринов

29 РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

1. Светлана Ненчева Лакова
2. Лазар Любенов Бонгурев
3. Спас Цветанов Шиков
4. Петър Огнянов Роглев
5. Бистра Маринова Кралева
6. Йото Борисов Йотов

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови