Всички листи в 6 МИР - Враца за парламентарните избори на 2 октомври

OFFNews Последна промяна на 30 август 2022 в 16:28 4491 0

Врачанска област

Снимка Wikipedia

Врачанска област

Публикуваме всички листи за 6 МИР - Враца на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 октомври.

1 ДПС

1. Цветан Иванов Енчев
2. Десислава Димитрова Тодорова
3. Каролина Симеонова Кьолер
4. Христо Найденов Найденов
5. Николай Емилов Николов
6. Касъм Мехти Касъмов
7. Бранимир Асенов Бочев
8. Мирчо Маринов Мирчев
9. Йордан Александров Димитров
10. Борислав Константинов Банчев
11. Стефан Димитров Ангелов
12. Стефан Спасов Спасов

2 БЪЛГАРСКИ СЪЮЗ ЗА ДИРЕКТНА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Христо Николаев Христов
2. Младен Иванов Николов

3 БЪЛГАРСКО НАЦИОНАЛНО ОБЕДИНЕНИЕ

1. Калин Гошев Кръстев
2. Христо Петков Иванов
3. Йоло Димитров Денев

4 НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ ЕДИНСТВО

1. Параскева Илиева Петкова

5 ВМРО-БНД

1. Красимир Илиев Богданов
2. Робертино Тодоров Маринов
3. Емил Борисов Младенов
4. Красимир Симеонов Ангелов
5. Момчил Пламенов Янков
6. Вергиния Стефанова Радьовска
7. Бетина Ивайлова Иванова
8. Матей Матеев Илиев
9. Димитър Данчев Ганчев
10. Ивайло Руменов Иванов
11. Цветомир Симеонов Марков
12. Даниела Цветанова Кънчева

6 СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ

1. Йордан Тодоров Гергов

2. Йордан Иванов Малджански

3. Венцислав Александров Бонев

4. Румяна Тодорова Нейкова

5. Константин Тихомиров Терзийски

6. Ивайло Бориславов Кирилов

7 ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ

1. Биляна Стефанова Илиева

8 НАЦИОНАЛЕН ФРОНТ ЗА СПАСЕНИЕ НА БЪЛГАРИЯ

1. Цветозар Венциславов Захариев
2. Ивайло Вагенщайн Русинов
3. Даниела Трифонова Беличовска
4. Велин Ясенов Юриев

9 ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

1. Деница Димитрова Симеонова
2. Георги Станчев Георгиев
3. Деян Иванов Войкин
4. Кирил Светозаров Кунгалов
5. Мирена Стоянова Ценова
6. Тодор Еленков Тодоров
7. Цветослав Любомиров Йонов
8. Галя Йотова Илиева
9. Делчо Георгиев Чолаков
10. Силвия Пламенова Павлова

10 МИР

1. Пресиян Пламенов Павлов
2. Светлин Денчев Павлов
3. Мирослав Ангелов Маринов
4. Любомир Георгиев Димитров
5. Вардан Гагикович Хачатрян
6. Живко Весков Желев

11 КОНСЕРВАТИВНО ОБЕДИНЕНИЕ НА ДЕСНИЦАТА

1. Красимир Светославов Донов
2. Антон Петков Димитров
3. Киара Боянова Иванова

12 БЪЛГАРИЯ НА ТРУДА И РАЗУМА

1. Маргарита Найденова Младенова
2. Ирина Вълчева Терзийска

13 КОАЛИЦИЯ ЗА ТЕБ БЪЛГАРИЯ

1. Иван Василев Хиновски
2. Лина Жекова Бъчварова
3. Славка Тодорова Атанасова

14 ВЪЗРАЖДАНЕ

1. Ивайло Василев Папов
2. Димитър Витанов Георгиев
3. Лилиан Петков Петков
4. Розина Петрова Банова
5. Тихомир Росенов Тодоров
6. Иво Станчев Иванов
7. Георги Хрисимиров Иванов

15 БЪЛГАРСКИ ВЪЗХОД

1. Росен Каменов Айков
2. Юлиян Василев Тошев
3. Георги Валентинов Иванов
4. Георги Цветанов Василев
5. Мирослав Георгиев Ангелов
6. Стоянка Христова Конджова
7. Владимир Юриев Симеонов
8. Мая Богданова Антова-Червеняшка
9. Галя Младенова Христова

16 БЪЛГАРСКИ НАЦИОНАЛЕН СЪЮЗ „НОВА ДЕМОКРАЦИЯ“

1. Мариян Сашев Иванов
2. Мартин Иво Илиев
3. Данаил Николаев Иванов
4. Тихомир Тихомиров Тодоров
5. Петър Емилов Петров
6. Адриан Богданов Суев

17 ИЗПРАВИ СЕ, БГ

1. Мариела Стоянова Стоянова
2. Георги Стефанов Павлов
3. Елеонора Славейкова Колева
4. Теодор Мариус Петков
5. Десислава Ангелова Бойчева
6. Антоанета Петкова Иванова
7. Ивайло Василев Василев
8. Маргарита Спасова Иванова
9. Красимир Руменов Лиловски
10. Лилка Петрова Илиева
11. Чавдар Алипиев Колов
12. Йорданка Йорданова Добрева

18 ДВИЖЕНИЕ НА НЕПАРТИЙНИТЕ КАНДИДАТИ

1. Красимира Йорданова Митова
2. Вихрен Николаев Михайлов

19 ИМА ТАКЪВ НАРОД

1. Андрей Иванов Чорбанов
2. Иван Руменов Клисурски
3. Цветан Иванов Борисов
4. Иво Венциславов Стефанов
5. Филип Миленов Данков
6. Лора Борисова Игнатова
7. Нели Страхилова Йотова
8. Цветан Борисов Вардов
9. Юлияна Асенова Якимова

20 ГЛАС НАРОДЕН

1. Борислав Николаев Маринов
2. Цветан Ангелов Янкуловски
3. Райна Сашова Ангелова

22 ПРАВОТО

1. Илияна Василева Даскалова

23 НАРОДНА ПАРТИЯ ИСТИНАТА И САМО ИСТИНАТА

1. Магдалена Ненова Дюлгерова
2. Татяна Тошева Петкова

24 ГЕРБ-СДС

1. Петя Цветанова Аврамова
2. Мартин Николаев Харизанов
3. Мирослав Иванов Аспарухов
4. Владимир Христов Христов
5. Николинка Георгиева Тодорова
6. Илиян Йорданов Еленков
7. Сашка Иванова Александрова
8. Татяна Цветанова Спасова
9. Яна Тошева Бецинска-Георгиева
10. Лилия Василева Димитрова
11. Галин Богданов Снежанов
12. Ангел Кольов Лалюв

25 ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

1. Владислава Тошева Лакова
2. Надежда Димитрова Бачева
3. Клавдия Костадинова Костова
4. Кръстю Петков Кръстев
5. Лили Тодорова Михайлова
6. Евгени Вълчев Ангелов
7. Денислав Валентинов Цеков
8.Борис Михайлов Тодоров

9. Николай Михайлов Диловски

26 БЪЛГАРСКА СОЦИАЛДЕМОКРАЦИЯ - ЕВРОЛЕВИЦА

1. Данаил Веселинов Дамянов
2. Цено Спасов Велчев
3. Даниела Христова Петкова
4. Красимир Тошев Илиев
5. Ивайло Александров Димитров
6. Марияна Веселинова Тодорова

27 АТАКА

1. Боян Ангелов Георгиев
2. Георги Иванов Петров
3. Стоян Цветков Станков
4. Мима Кунева Георгиева
5. Стоян Кунев Желязков
6. Лъчезар Любомиров Лазаров
7. Станко Ангелов Георгиев
8. София Ангелова Тодорова
9. Иглика Ангелова Вълчева
10. Захарин Ангелов Георгиев
11. Павлина Захариева Георгиева
12. Ангел Станков Георгиев

28 БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

1. Атанас Зафиров Зафиров
2. Радка Цветанова Тошева
3. Митка Георгиева Лечева
4. Таня Найденова Митова
5. Анелия Тодорова Исмаил
6. Ивайло Митков Иванов
7. Вълчо Игнатов Златанов
8. Николай Баев Кунев
9. Цветелина Гошова Петрова

29 РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

1. Ивайло Любенов Иванов
2. Огнян Иванов Пелов
3. Полина Юриева Раклеова
4. Ангел Цветомиров Маринов
5. Димитър Калитков Иванов
6. Ганка Христова Михайлова
7. Милка Кирилова Петрова
8. Георги Тодоров Петров

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови