Всички листи в 4 МИР - Велико Търново за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 19:58 5647 0

Публикуваме всички листи за 4 МИР - Велико Търново на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Николай Събев Петров

2 Юрий Христов Янков

3 Светлана Ненчева Лакова

4 Тихомир Константинов Петров

5

6 Оксана Дмитриевна Байчева

7 Ганчо Георгиев Георгиев

8 Александър Димитров Генчев

9 Милка Кирилова Петрова

10 Йото Борисов Йотов  

4. Патриотичен фронт

1 Мадлен Петрова Маринова
2 Тодор Генчев Тодоров
3 Благовеста Петрова Капитанска 
4 Гергана Георгиева Бошнакова 
5 Росен Иванов Цветков

5. ПП "Възраждане"

1 Елена Цонева Гунчева 

2 Цвета Тодорова Галунова 

3 Дочка Никодимова Иванова 

4 Любослав Красимиров Серафимов 

5 Иван Димитров Драгостинов 

6 Снежана Боянова Стефанова 

7 Ивайло Парашкевов Парашкевов

8 Тодора Николова Камбарева

9 Иван Пламенов Георгиев

7. Национално обединение на десницата

1.Цветан Генчев Цветанов 

2.Пламен Росенов Маринов 

3.Андрей Маринов Маринов 

4.Красимир Йорданов Кирилов 

5.Снежана Минчева Стефанова 

6.Фикред Лютфиев Ферадов 

7.Наталия Олег Шулика- Фотакиева 

8.Светла Стефанова Златева

9.Пламен Красимиров Пенчев 

10.Борислав Андриянов Ангелов 

11.Николай Стефчев Драков 

12.Иван Веселинов Станев 

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Христо Стефанов Кенаров 
2 Христо Вачев Вачев 
3 Хриска Георгиева Маркова 

10. ПП "Българска социалдемокрация"

1 Малинка Ангелова Тонова-Иванова
2 Йордан Антонов Яков
3 Димитър Антонов Шопов
4 Петър Божков Владимиров
5 Светла Живкова Петкова
6 Ваня Маринова Алексиева
7 Веселин Иванов Драганов
8 Стоян Хубанов Кабакчиев
9Димитринка Наумова Лозанова
10 Стела Антонова Митева
11 Николай Тодоров Божков
12 Георги Иванов Миланов

11. "Атака"

1. Десислав Славов Чуколов 
2. Огнян Петров Георгиев 
3. Петър Ваков Митев 

13. Партия "Общество за Нова България"

1 Радослав Иванов Илиев 
2 Магдалена Десиславова Дамянов 
3 Илиян Георгиев Георгиев 

14. "Глас народен"

1 Даниел Сашев Пулов 
2 Теодора Бориславова Костова 
3 Мариета Йорданова Гвоздиева 
4 Свилен Величков Христов 
5 Момчил Величков Дончев 
6 Светозар Венциславов Кенаров
7 Йордан Георгиев Ганчев

17. ДПС

1. Делян Славчев Пеевски
2. Йордан Кирилов Цонев
3. Мастън Османов Мастънов
4. Гюнай Мюмюнов Далоолу
5. Сунай Хасанов Мунков
6. Фатме Билялова Етемова
7. Мъстън Феимов Еминов
8. Илдънай Адемов Ахмедов
9. Андрей Иванов Илиев
10. Алекбер Исмет Абил
11. Атанас Дончев Бъчваров
12. Федя Зафиров Дервишев
13. Бейко Галинов Узунов
14. Санер Гюнай Узунали
15. Мустафа Айдънов Мустафов
16. Ахмед Бийдатов Мустафов

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови