Всички листи в 4 МИР - Велико Търново за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 19:58 5003 0

от стр. 2

27. ПП „Благоденствие, обединение, градивност“

1. Иван Минчев Габеров 
2. Гален Венелинов Илиев
3. Емил Пейчев Калоянов 
4. Любомир Стефанов Бояджиев
5. Веселин Пенев Вълчев 

28. БНС-Нова демокрация

1 Димитър Маринов Димитров

2 Мартин Петров Николов

3 Тодор Веселинов Томев

4 Тодор Гатев Тодоров

5 Кристиян Михайлов Иванов

6 Станислав Любомиров Чотуков

7 Атанас Иванов Атанасов

8 Катрин Ангелова Милева

29. ПП „Пряка демокрация“

1 Никола Димитров Додов

30. „Демократична България“

1. Христо Любомиров Иванов

2. Людмила Николаева Илиева
3. Мавроди Евстатиев Калейнски
4. Иван Марианов Христов
5. Любомир Христов Марков
6. Владислав Димитров Иванов
7. Красимир Антонов Труфев
8. Сева Тони Памукчиева
9. Ивайло Владимиров Вълчев
10. Христо Димитров Димитров
11. Роман Цанков Рачков
12. Светлозар Методиев Влайков
13. Данчо Николов Колев
14. Елена Стоянова Димитрова
15. Цветозар Илиев Цачев
16. Калоян Милков Янков  

31. Изправи се, БГ! Ние идваме!

1 Минчо Христов Куминев
2 Цветомир Емилов Енев
3 Виолета Иванова Блажева
4 Мирослав Николаев Паничаров
5 Нина Василева Петрова-Дянкова
6 Пламен Петков Христов
7 Маргарита Ганева Косева
8 Александър Феодоров Кръстев
9 Антон Георгиев Семерджиев  

32. ГЕРБ-СДС

1 Костадин Георгиев Ангелов

2 Любомира Симеонова Попова

3 Димитър Стойков Николов

4 Георги Петров Недев

5 Станислав Иванов Стоянов

6 Любомир Илиев Брайнов

7 Станислава Красимирова Стоянова

8 Хитко Стефанов Вачев

9 Емилия Любенова Георгиева

10 Росица Тодорова Димитрова

11 Николен Веселинов Стойнов

12 Емил Денчев Енчев

13 Венцислав Милков Георгиев

14 Стефан Иванов Бранзелов

15 Никифор Тодоров Тодоров

16 Георги Мартинов Тодоров

33. БСП за България

1 Явор Руменов Божанков
2 Христо Галинов Кавалски
3 Емилия Атанасова Жилиева
4 Антоанета Ангелова Анчева
5 Севдалина Илиева Димитрова-Енева
6 Мирослава Иванова Ганчева
7 Румен Стефанов Павлов
8 Огнян Иванов Стоянов
9 Петър Христов Димитров
10 Наталия Владимирова Сотирова
11 Стоян Витанов Витанов
12 Грета Пламенова Данкова
13 Васил Любенов Илиев
14 Альоша Красимиров Кушлов
15 Иван Георгиев Тодоров
16 Михаела Валентинова Кръстева

34. ПП „Българска прогресивна линия“

1 Александра Красимирова Сълева
2 Радинка Маринова Дякова

35. Партия на зелените

1 Йордан Богданов Богданов
2 Селвис Севгин Ибрахим 
3 Христо Николов Христов 

36. ПП „Бригада"

1 Ирена Драганова Косева
2 Ивайло Георгиев Петков

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови