Всички листи в 23 МИР - София за парламентарните избори на 14 ноември

OFFNews Последна промяна на 13 октомври 2021 в 16:02 10670 0

Публикуваме всички листи за 23 МИР - София на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 14 ноември по реда, в който ще бъдат представени в бюлетината, съгласно изтеглен по-рано днес жребий в ЦИК. Номерата не са последователните, тъй като партиите, които имат собствени кандидат-президетстки двойки получават еднакви, по-предни номера, а тези, които не са издигнали кандидати а държавен глава са регистрирани след 23 номер.

2. "Русофили за възраждане на отечеството"

1 Боян Любомиров Дуранкев

2 Борислав Валентинов Пенков

3 Калин Викторов Божков

4 Галина Вескова Николова

5 Мохамед Алиибрахим Хаккум Уарда

6 Борян Димитров Русев

7 Петър Димитров Пандурски

8 Мария Методиева Александрова

9 Румяна Георгиева Райнова

10 Елена Славова Семкова

11 Христо Йотов Йотов

12 Габриел Георгиев Герасимов

13 Валентин Груев Григоров

4. Патриотичен фронт

1 Венера Божидарова Тодорова

2 Надка Иванова Бояджиева

3 Владимир Владимиров Христов

4 Мартин Илиев Дойчев

5 Алеко Стоянов Томов

6 Десислава Симеонова Панева

7 Стефанка Сотирова Шиянкова-Касапска

8 Огнян Чавдаров Йорданов

9 Борислав Кирилов Кирчев

10 Петър Христов Атанасов

11 Бистра Георгиева Вълчева

12 Величко Иванов Георгиев

13 Александрина Стефанова Димитрова

14 Любица Кирилова Тодорова

15 Стела Йорданова Сярова

16 Чавдар Георгиев Тончев

17 Иванчо Вътов Йотов

18 Даниел Тодоров Сяров

19 Николай Венков Николов

5. ПП "Възраждане"

1 Николай Георгиев Дренчев

2 Иво Георгиев Русчев

3 Деян Николаев Николов

4 Иван Светославов Иванов

5 Владимир Иванов Писев

6 Ангел Николаев Славчев

7 Димо Сергеев Димитров

8 Христо Събев Милев

9 Стефан Александров Василев

10 Митко Славов Митков

11 Красимира Маринова Цекова

12 Румен Цветков Илков

13 Биляна Петрова Давидкова

14 Иво Здравков Николов

15 Иван Георгиев Грънчаров

16 Мирослав Цветанов Христов

17 Лиляна Руменова Ананиева

18 Борислав Райчев Даскалов

19 Стилияна Емилова Тодорова

7. Национално обединение на десницата

1 Мая Миткова Маринова

2 Росица Желязкова Рачева

3 Дарин Цветков Спасов

4 Драгомир Любомиров Каменов

5 Георги Костов Стефанов

6 Марио Стефанов Сарафов

7 Надя Евтимова Бонева

8 Весела Миткова Катрова

9 Николай Руменов Петров

10 Тодор Борисов Тодоров

11 Диана Костова Костова

12 Андрея Георгиев Щерев

13 Мартин Руменов Павлов

14 Петко Николаев Панамски

15 Маргарет Пламенова Димова

16 Андрей Маринов Маринов

17 Антон Петков Димитров

18 Иван Пламенов Панов

19 Белин Марков Белев

20 Мима Цанкова Пандова

8. "Български съюз за директна демокрация"

1 Силвия Иванова Чалъкова

2 Даниел Кирилов Божилов

3 Кристиана Красимирова Солакова

4 Тони Тонев Баждаров

5 Десислава Георгиева Георгиева

6 Тодор Живков Станков

7 Хриска Георгиева Маркова

8 Емил Цветанов Йотовски

9 Мариана Асенова Дражева

10 Елена Петрова Породинска

11 Рачко Богданов Пеев

12 Божанка Георгиева Неделчева

10. ПП "Българска социалдемокрация"

1 Александър Трифонов Томов

2 Димитър Александров Митев

3 Калуди Купенов Калудов

4 Силвия Чернева Георгиева

5 Станимир Цоцов Цоцов

6 Васил Георгиев Младенов

7 Жулиета Николова Тасева

8 Иванка Матеева Благоева

9 Николай Борисов Къркеланов

10 Христо Николаев Христов

11 Любомир Андреев Нецов

12 Петя Ивайлова Стоянова

13 Христо Руменов Станев

14 Димитър Иванов Иванов

15 Ангел Стойцов Балабанов

16 Цветан Димитров Стоянов

11. "Атака"

1 Десислав Славов Чуколов

2 Анелия Желязкова Дулева

3 Петя Христова Кузева

4 Петър Николаев Дучев

5 Георги Георгиев Николов

6 Валентин Радков Симеонов

7 Анджела Димитрова Господинова

8 Даяна Мирославова Изворска

продължава на стр. 2

Страница на статията : 010203
Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови