Всички листи в 21 МИР - Сливен за парламентарните избори на 2 април

OFFNews 01 март 2023 в 11:05 4317 0

Снимка

Публикуваме всички листи за 21 МИР - Сливен на регистрираните партии и коалиции за участие в парламентарните избори на 2 април.

Сливенският избирателен района дава 6 мандата. 

1. КП "БСП за България"

1. Деян Цанков Дечев

2. Румен Христов Христов

3. Кольо Йорданов Милев

4. Петър Иванов Димитров

5.Йордан Петров Крълев

6. Стефан Щилиянов Щилиянов,

7. Детелина Йорданова Симеонова

8. Румен Иванов Бозуков

9. Весела Иванова Георгиева

10. Евгени Атанасов Митев

11. Янко Георгиев Янков

12. Атанас Янчев Атанасов

2. КП "ГЕРБ-СДС"

1. Десислава Жекова Танева

2. Мария Щерева Белова

3. Генчо Янев Димитров

4. Евгений Балев Герганов

5. Чавдар Борисов Божурски

6. Ибрям Алиев Мустафов

7. Христо Борисов Борисов

8. Антон Ганчев Драганов

9. Ивайло Иванов Енев

10. Георги Стоянов Даскалов

11. Галя Агоп Хачадурян

12. Тодор Георгиев Георгиев

3. ПП "Възраждане"

1. Климент Пламенов Шопов

2. Динко Начев Ганчев

3. Неделчо Андонов Великов

4. Димитър Лалев Ковачев

5. Деян Ангелов Иванов

6. Евгения Николаева Колева

7. Георги Димитров Милев

8. Боян Светославов Стоянов

9. Филип Тодоров Кънев,

10. Ваня Енчева Данчева

4. ПП "Има такъв народ"

1. Пламен Иванов Данаилов

2. Таня Пламенова Тимева

3. Пламен Николаев Михайлов

4. Тодор Димитров Тодоров

5. Ирина Генова Янкова

6. Димитър Людвик Сахакян

5. ПП "Народна партия истината и само истината"

1. Димитър Александров Александров

2. Иван Железчев Христов

3. Джоро Симеонов Демирев

4. Юлиян Христов Юнаков

6. КП "Неутрална България"

1. Румяна Георгиева Станева

2. Стоян Стаматов Пенев

3. Мирослав Борисов Паскалев

4. Димитър Славов Димитров

5. Ивон Жекова Минчева

6. Тодор Господинов Тодоров

7. Васил Йорданов Ангелов

8. Съби Стоянов Събев

9. Митко Алексиев Митев

7. ПП “Българско национално обединение”

Дарин Димитров Георгиев

8. КП "Заедно"

1. Георги Живков Георгиев

2. Моника Грозданова Филипова

3. Тодор Кондев Тодоров

4. Иван Георгиев Иванов

5. Теодор Живков Турманов

6. Светлозар Желязков Попов

7. Полина Валтерова Тодорова

8. Евдокия Яворова Ценова

9. ПП "Български национален съюз – Нова демокрация"

1. Анелия Христова Христова – Кирилова

2. Ивайло Михайлов Иванов

3. Георги Христов Бонев

4. Полина Ташкова Крумова

5. Манол Викторов Димитров

6. Захари Ставрев Тасков

10. ПП "Национално движение за стабилност и възход"

1. Мирослава Петкова Митева-Тенева

2. Любомир Владимиров Кючуков

3. Силвия Филипова Недева

4. Иван Благоев Благоев

11. ПП "Консервативно обединение на десницата"

1. Димитър Петров Сяров,

2. Мая Димитрова Миланова

3. Диман Георгиев Георгиев

4. Георги Петров Мавродиев

5. Михаил Василев Вълчев

6. Йордан Бойков Стойчев

7. Иван Димитров Иванов

8. Милен Георгиев Гочев

9. Пепа Миткова Митева

10. Боряна Леополдова Видинова

12. КП "Продължаваме Промяната – Демократична България"

1. Георги Йорданов Гвоздейков

2. Николай Янков Сиджимов

3. Атанас Господинов Деливичев

4. Кремена Руменова Петрова

5. Мирчо Радостинов Стоянов

6. Мария Желева Ненчева

7. Мартин Златков Маринов

8. Пепа Цветанова Генчева

9. Петя Димитрова Байнашева

10. Мая Валентинова Койчева

11. Маринчо Христов Христов

13. ПП "Движение за права и свободи"

1. Хатидже Мехмедова Георгиева

2. Пламен Рашков Маринов

3. Доротея Веселинова Карабекирова

4. Митьо Стоянов Митев

5. Валентин Кръстев Георгиев

6. Бадър Исмаилов Хасанов

7. Али Османов Мехмедов

8. Онур Нуртен Шекеров

9 Велко Величков Славов

14. КП "Левицата"

1. Стефан Пасков Стефанов

2. Ваня Тодорова Проданова

3. Павлин Петров Павлов

4. Стела Стоянова Данчева

5. Петя Проданова Големецова

6. Женя Иванова Иванова

7. Петър Златков Михайлов

8. Пламен Стоянов Леонов

9. Кънчо Петров Илиев

10. Таня Ганева Ганева

11. Наталия Мирославова Пехливанова

12. Стефан Динков Стефанов

15. ПП "Български възход"

1. Георги Великов Балабанов

2. Стефан Георгиев

3. Златица Митева Кунева

4. Иван Петров Радев

5. Стойко Петров Стойков

6. Вълко Велков Вълков

7. Стоил Динев Стоилов

8. Иван Великов Иванов

9. Атанас Георгиев Димитров

10. Ваня Иванчева Стоева-Андонова

16. ПП "Мир"

1. Мартин Иванов Благоев

2. Ваня Младенова Робето

3. Иван Тошев Костов

4. Драгомир Димитров Дечев

5. Атанас Митев Атанасов

17. ПП "Българска социалдемокрация – Евролевица"

1. Веселин Иванов Георгиев

2. Петя Борисова Борисова

3. Христо Николов Мавродиев

4. Ралица Димитрова Станева

5. Стефан Иванов Иванов

6. Слав Иванов Йорданов

7. Исус Цанев Иванов

8. Дамян Пенков Стефанов

9. Димитър Миланов Петров

10. Цветелина Русева Иванова

18. ПП "Български съюз директна демокрация (БСДД)"

1. Даниел Кирилов Божилов

2. Светла Михайлова Милушева

3. Йордан Илиев Йорданов

4. Живков Желев Желев

19. ПП "Глас народен"

1. Тодор Станимиров Сотиров

2. Милен Костов Костов

3. Милен Стефанов Енчев

20. ПП "Социалистическа партия „Български път“

Димитър Вълчев Мащиков

21. КП „Вън от ЕС и НАТО“

1. Светозар Стоянов Съев

2. Юрий Михайлов Игошин

3. Атанас Марио Милушев

4. Стефан Милков Луков

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови