Държавата трябва да застане зад служителите на МВР. Това заяви Татяна Дончева по повод снощния инцидент в община Средец по Нова тв.
Председателят на „Движение 21“ каза, че държавата не бива да влиза в оправдателен режим за това, че служители на гранична полиция са си свършили работата при опит да спрат незаконно навлизане на група афганистански граждани във вътрешността на страната. Дончева коментира още, че намира за по-тревожно да се внушава на служителите на МВР да не правят нищо, а не да изпълняват своите ангажименти по защита на националната сигурност. Не трябва да се създава паника и напрежение сред полицаите. Разследването ще даде повече яснота, затова нека оставим служителите да си свършат работата, заяви още тя.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
16.10 2015 в 12:04
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец
Осъдиха бившата първа дама на Южна Корея на 7 г. затвор, приемала скъпи подаръци