Борисов е мъж, Борисов е генерал. Той решава дали да подаде оставка, заяви на влизане в НДК кандидатът за президент Румен Радев.
Искам да благодаря на всички наши сънародници в страната и извън нейните предели, които излязоха и гласуваха, и за президент, и за референдум. - каза още той и допълни - Очаква ни втори тур с пълна мобилизация, за да може тази промяна, която всички ние очакваме, да стане факт.
Хората показаха на тези избори, че искат промяна. Предстои да видим окончателните резултати, но вече е ясно, че хората поемат демокрацията в свои ръце, защото тя им принадлежи, категоричен е Радев.



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
69999
19
06.11 2016 в 23:12
69999
17
06.11 2016 в 23:01
е, ти пък, ми още не е ........“обслужила на комбайнать“...ВСИЧКИ.....))))))))))
19059
16
06.11 2016 в 23:00
Мдаааа Шмутка Шмутева
69999
14
06.11 2016 в 22:58
))))))))))))))))....“ШАО“.........(((((((((((((((((((
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му