
От самото начало на предизборната кампания върви процес на покупко-продажба и на тежка манипулация на изборния вот. Това заяви лидерът на АБВ Георги Първанов, след като упражни правото си на глас.
Гласувах за това най-сетне България да има правителство и парламент, които да възродят държавността. За това да създадат всички предпоставки – икономически и социални, за успеха на нацията, за да има достоен живот за всички, подчерта Първанов.
Правото на преференциален вот е първата стъпка към избора на личности, но е крайно недостатъчна, посочи той.
Иска ми се високата избирателна активност да не бъде мотивирана по други начини, освен с идеи и с качествени хора, защото имам дълбоко подозрение, че от самото начало на кампанията върви процес на покупко-продажба и тежка манипулация на изборния вот така, както беше на предишните избори, допълни Първанов.
Дано това не се случи и вотът на общността да може да направи нищожен този купен вот. Иска ми се хората да изразят своята позиция с висока активност, а не с безразличие, каза още Георги Първанов.





























Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
05.10 2014 в 12:26
Този коментар е скрит заради нарушаване на Правилата за коментиране.
''Всичко е затрупано с боклуци'': Откриха изоставени гробове на руски войници край Донецк
ГДБОП разби лаборатория за производство на фентанил, бълвала по 10 кг дневно
ГДБОП разби лаборатория за производство на фентанил, бълвала по 10 кг дневно
'Дачия' и 'Форд' затварят заводите си в Румъния заради енергийната криза
'Дачия' и 'Форд' затварят заводите си в Румъния заради енергийната криза