Кандидатите за местна власт в Кюстендил

Последна промяна на 17 октомври 2015 в 14:43 4417 0

Своя глас за кмет на Кюстендил можете да дадете тук.
Своя глас за общински съветници на Кюстендил можете да дадете тук.

На местните избори в Кюстендил на 25 октомври ще участват 25 партии, коалиции и независими кандидати. Техните номера в бюлетината са:

1. Партия "Зелените"
2. Независим кандидат Румен Чучков
3. Независим кандидат Благовесна Николова
4. Независим кандидат Любка Лихарева
5. Независим кандидат Спаска Методиева
6. Партия "Ред, законност и справедливост"
7. Местна коалиция "Коалиция за Кюстендил"
8. Партия "Български демократичен център"
9. Коалиция "За промяна"- БСП, Движение за радикална промяна Българската пролет, ЗС „Александър Стамболийски", Партия на зелените, Комунистическа партия на България
10. Партия "Движение 21"
11. Партия "Единна народна партия"
12. Партия "Глас Народен"
13. Партия "Никола Петков"
14. Независим кандидат Мариана Велинова
15. Местна коалиция "Кюстендил"
16. Коалиция "Народен съюз"
17. Партия "Атака"
18. Партия "Зелена партия"
19. Партия "Алтернатива за българско възраждане"
20. Местна коалиция "Военно-патриотична листа"
21. Партия "Български социалдемократи"
22. Партия "Българска социалдемокрация"
23. Партия "Солидарност"
24. Партия "Политическо движение "Евророма"
25. Партия „Обединение на българските националисти Целокупна България”

Листите на големите партии са както следва:

ГЕРБ, "Реформаторски блок" и ВМРО се явяват на местните избори в Кюстендил в местна коалиция, наречена "Кюстендил". Техният кандидат за кмет на Община Кюстендил е Петър Георгиев Паунов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Петър Георгиев Паунов
2. Михаела Ясенова Крумова
3. Иван Манолов Андонов
4. Красимир Любомиров Петров
5. Анелия Знаменова Любенова – Мандалска
6. Спиридон Драганов Лещански
7. Георги Петков Петров
8. Мая Боянова Станойкова
9. Любомир Христов Димитров
10. Димитрина Георгиева Христова
11. Асен Иванов Динчев
12. Румен Кирилов Гогов
13. Ангел Симеонов Джонев
14. Милен Валентинов Николов
15. Валери Томов Янев
16. Петър Николов Петров
17. Чавдар Тончев Ненов
18. Реонита Иванова Йорданова
19. Милен Благовестов Порожанов
20. Иво Стоянов Саев
21. Радка Атанасова Велинова
22. Адела Руменова Димитрова
23. Радослав Димитров Джонев
24. Георги Емилов Бакалски
25. Маргарита Исталиянова Вангелова
26. Владислав Руменов Паунов
27. Георги Йорданов Джоглев
28. Анета Николова Дончева
29. Васил Георгиев Русаков
30. Росен Асенов Димитров
31. Георги Александров Атанасов
32. Йордан Георгиев Петров
33. Йордан Иванов Ангелков
34. Радка Веселинова Чорбаджийска
35. Стоян Кирилов Стоянов
36. Елена Атанасова Благова
37. Валери Миланов Йовев

За кметове на кметства:

За с. Багренци - Иван Георгиев Христов
За с. Богослов - Румен Тончев Веселинов
За с. Граница - Лъчезар Георгиев Гергов
За с. Драговищица - Софка Богданова Плачкова
За с. Жабокрът - Десислава Йорданова Стоянова
За с. Жиленци - Камен Василев Златков
За с. Коняво - Даниела Любенова Божилова
За с. Копиловци - Людмила Георгиева Пухова
За с. Лозно - Пламен Иванов Матуски
За с. Пиперков чифлик - Стефан Тодоров Котев
За с. Слокощица - Румен Асенов Калфин
За с. Соволяно - Кирил Иванов Георгиев
За с. Ябълково - Бисер Бориславов Златков
За с. Гърляно - Венелин Кръстев Енчев
За с. Радловци - Цветанка Василева Кьосева
За с. Вратца - Валентин Боянов Точев
За с. Берсин - Бойка Иванова Костова
За с. Дворище - Руска Георгиева Кръстева
За с. Гюешево - Татяна Симеонова Георгиева
За с. Скриняно - Кирил Йорданов Стоименов
За с. Нови чифлик - Кирил Живков Васев
За с. Таваличево - Даниела Йорданова Точева
За с. Долна Гращица - Екатерина Георгиева Николова
За с. Гирчевци - Александър Стефанов Йорданов
За с. Грамаждано - Светлана Венциславова Борисова
За с. Търновлаг - Любомир Славчов Лумбарски

БСП, "Движение за радикална промяна "Българската пролет", ЗС „Александър Стамболийски”, Партия на зелените и Комунистическа партия на българия се явяват на местните избори в Кюстендил в местна коалиция, наречена "За промяната". Техният кандидат за кмет на Община Кюстендил е Атанас Любомиров Гергинов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Атанас Любомиров Гергинов
2. Иван Маринов Каракашки
3. Катерина Георгиева Янчева
4. Мая Йорданова Шишкова
5. Станислава Борисова Аврамова
6. Красимир Славчов Горов
7. Боян Йорданов Владимиров
8. Снежана Иванова Арсова
9. Василка Цветанова Кръстева
10. Христо Михайлов Абаджиев
11. Радослав Бойков Зафиров
12. Васил Калоянов Василев
13. Радослав Петров Дашев
14. Росен Раденков Димитров
15. Георги Давидков Георгиев
16. Елена Илиева Илиева
17. Лилия Живкова Евтимова – Алексиева
18. Мариана Йорданова Христова
19. Милен Атанасов Георгиев
20. Ризо Славчов Иванов
21. Ангел Петров Стефанов
22. Весела Георгиева Караджова
23. Данаил Бончов Попов
24. Невенка Асенова Панчева
25. Кирил Здравков Коцев
26. Марио Иванов Янев
27. Христина Бориславова Станчева
28. Владимир Миленков Трифкович
29. Кирил Спасов Илиев
30. Явор Янчов Спиридонов
31. Христо Любенов Караканов
32. Илиана Аспарухова Спасова
33. Мирослава Георгиева Костадинова
34. Първан Григоров Йовчев
35. Мариан Георгиев Жеков
36. Симеонка Асенова Велкова – Манова
37. Бойко Любомиров Клечков

За кметове на кметства:

За с. Багренци - Красимир Петров Крумов
За с. Жабокрът - Милена Петкова Стоименова
За с. Жиленци - Камелия Младенова Анева-Андонова
За с. Коняво - Венцислав Йорданов Христов
За с. Копиловци - Васко Георгиев Венев
За с. Пиперков чифлик - Красимир Стоянов Димитров
За с. Слокощица - Елица Руменова Панева
За с. Соволяно - Пламен Василиев Илиев
За с. Ябълково - Лиляна Йорданова Велинова
За с. Радловци - Красимир Йорданов Мирчов
За с. Вратца - Валентин Атанасов Димитров
За с. Берсин - Емил Георгиев Емилов
За с. Дворище - Димитрина Стоянова Йорданова
За с. Гюешево - Румяна Георгиева Крумова
За с. Скриняно - Венета Иванова Ангелова
За с. Нови чифлик - Гюла Василиева Малчова
За с. Долна Гращица - Васил Георгиев Ранчин
За с. Гирчевци - Петър Георгиев Цонев
За с. Грамаждано - Валери Димитров Петков
За с. Търновлаг - Стефан Живков Георгиев
За с. Раждавица - Стоян Симеонов Ръждавички
За с. Шишковци - Климент Димитров Терзийски

АБВ се явява с кандидат за кмет на Община Кюстендил Ангел Борисов Ангелов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Ангел Борисов Ангелов
2. Румен Георгиев Алексов
3. Димитър Йорданов Домозетов
4. Мая Александрова Кожухарова - Димитрова
5. Владимир Иванов Ангелов
6. Валери Райчов Янев
7. Зоя Костадинова Сотирова – Янакиева
8. Благой Серафимов Михалков
9. Анита Каменова Пешева – Пенева
10. Даниела Николова Русулска
11. Албена Иванова Рапатинска
12. Зорница Богданова Стойчева
13. Сашка Емилова Миладинова
14. Мартин Бойчов Димитров
15. Ива Ангелова Тодорова
16. Боян Георгиев Милушев
17. Ивона Емилова Велинова
18. Евгени Любомиров Молев
19. Боряна Йорданова Илиева
20. Анатоли Цветанов Цветков
21. Светлана Костадинова Кенова
22. Йорданка Йорданова Василева
23. Аспарух Силвиев Стефанов
24. Георги Костадинов Илиевски
25. Ивана Каменова Тасева
26. Никола Кирилов Кадийски
27. Силвия Атанасова Любенова
28. Тодор Станойков Ангелов
29. Лоза Христова Клечкова
30. Юрий Методиев Хранов
31. Райчо Крумов Панайотов
32. Илиян Динков Желев
33. Албена Бойкова Стойнева
34. Ивайло Стойнев Стаменов
35. Красимир Петков Руев
36. Димитър Петров Димитров

За кметове на кметства:

За с. Граница - Атанас Иванов Куртев
За с. Жабокрът - Десислава Василева Борисова
За с. Жиленци - Огнян Любенов Пешев
За с. Коняво - Илиян Динков Желев
За с. Слокощица - Силвия Атанасова Любенова
За с. Гърляно - Сашо Стефанов Бойчев
За с. Вратца - Стоянка Йорданова Илиева
За с. Дворище - Бойка Димитрова Шопова
За с. Гюешево - Тодор Станойков Ангелов
За с. Скриняно - Камелия Иванова Генчева
За с. Гирчевци - Албена Бойкова Стойнева
За с. Стенско - Огнян Драганов Янев
За с. Шишковци - Илияна Спирова Петрова

ДПС и НДСВ се явяват на местните избори в Кюстендил в местна коалиция, наречена "КОАЛИЦИЯ ЗА КЮСТЕНДИЛ". Те се явяват на местните избори без кандидат за кмет на Община Кюстендил. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Любомир Иванов Васев
2. Кирил Андреев Атанасов
3. Даниела Василева Георгиева
4. Елена Миткова Иванова
5. Камелия Кънчова Петрова – Андонова
6. Никола Петров Каранов
7. Катрин Йорданова Лазова
8. Тошко Атанасов Йосифов
9. Емил Венев Атанасов
10. Анна Емилова Благоева

За кметове на кметства:

За с. Пиперков чифлик - Елена Миткова Иванова
За с. Соволяно - Даниела Василева Георгиева

"Движение 21" се явява с кандидат за кмет на Община Кюстендил Иван Михайлов Костов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Иван Михайлов Костов
2. Ваня Крумова Цветкова
3. Христо Сашов Цуцумански
4. Елизабет Златкова Адамска
5. Камелия Симеонова Григорова – Георгиева
6. Анита Цветанова Бързункова
7. Евгений Николов Вучков
8. Георги Райчов Велинов
9. Райчо Здравков Георгиев

За кметове на кметства:

За с. Берсин - Райчо Здравков Георгиев

"Глас Народен" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Кюстендил. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Владислав Венциславов Чанев
2. Илияна Илиева Арсова

Анкета

резултати
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !