Кандидатите за местна власт в Кърджали

Последна промяна на 17 октомври 2015 в 14:42 5541 0

Своя глас за кмет на Кърджали можете да дадете тук.
Своя глас за общински съветници на Кърджали можете да дадете тук.

На местните избори в Кърджали на 25 октомври ще участват 27 партии, коалиции и независими кандидати. Техните номера в бюлетината са:

1. Местна коалиция "Десен съюз" - Кърджали
2. Партия "Български социалдемократи"
3. Независим кандидат Айлин Мехмед
4. Партия "Движение за права и свободи"
5. Независим кандидат Пейчо Пашов
6. Партия "Алтернатива за българско възраждане"
7. Партия "България без цензура"
8. Партия "Атака"
9. Независим кандидат Тасим Осман
10. Независим кандидат Нефиде Али
11. Партия "Движение 21"
12. Независим кандидат Емил Искренов
13. Независим кандидат Сафет Касим
14. Независим кандидат Гюрхан Мюмюн
15. Независим кандидат Ниязим Ариф
16. Партия "Български демократичен център"
17. Партия "Национален фронт за спасение на България"
18. Независим кандидат Себахат Рюстем
19. Независим кандидат Файтин Мурад
20. Независим кандидат Себахтин Касим
21. Коариция "Реформаторски блок"
22. Партия "Българска социалистическа партия"
23. Партия "ГЕРБ"
24. Независим кандидат Бирол Юмер
25. Независим кандидат Сюлейман Хасан
26. Независим кандидат Мелят Сюлейман
27. Партия "ВМРО – Българско национално движение"

Листите на големите партии са както следва:

"ГЕРБ" се явява с кандидат за кмет на Община Кърджали Илия Сотиров Илиев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Илия Сотиров Илиев
2. Огнян Колев Иванов
3. Красимир Асенов Хаджиев
4. Наим Рамис Наим
5. Гроздан Делчев Колев
6. Спас Тянков Пасев
7. Веселина Ангелова Юрукова
8. Севим Сали Салиф
9. Руслан Демирев Терзиев
10. Алла Емельяновна Маркова
11. Златка Вълчева Сиджимова-Митева
12. Николай Вълчев Маргаритов
13. Славчо Димов Славков
14. Иван Димитров Чанков
15. Галина Войкова Войнова-Стоева
16. Кирил Георгиев Николов
17. Гюлбеаз Мюмюн Шакир
18. Йорданка Теофилова Господинова
19. Ангелина Йорданова Костова
20. Дарина Шенкова Делчева
21. Светослав Костадинов Костадинов
22. Северин Емилов Дерменджиев
23. Милена Ивкова Янева
24. Йорданка Иванова Гочева
25. Мустафа Шабан Местан
26. Иван Христов Кичков
27. Ирина Петева Фучиджиева
28. Юксел Ниязи Сали
29. Димитър Красимиров Стоянов
30. Лидия Димитрова Асенова
31. Георги Недев Недев
32. Славка Добрева Кандилова
33. Билгин Ниязи Сабит
34. Камелия Павлова Василева
35. Божидар Янков Чолаков
36. Ганка Янкова Василева
37. Музафер Шукри Ахмед
38. Щерю Йорданов Желев
39. Шенол Аптулязис Насъф
40. Мария Ивелинова Йорданова
41. Ставрин Георгиев Ставрев

За кметове на кметства:

Долна крепост - Ахмед Шефкет Сеидахмед
Конево - Себат Юсеин Тасим
Широко поле - Метин Неджатин Махмуд
Черньовци - Ерджан Расим Юзеир
Стремци - Тамер Юзджан Юмер
Соколяне - Раиф Мехмедали Байрям
Гняздово - Йозджан Осман Аптула
Бойно - Неждет МеджитМюмюнали
Сестринско - Дженгиз Айнур Мехмед
Резбарци - Радостин Борисов Алчев
Звезден - Седат Емин Хасан
Зелениково - Нургин Нури Мехмед
Кобиляне - Варол Рахим Юмер
Крайно село - Мюмюн Мюмюн Хабил
Енчец - Синан Хюсню Бейсим
Седловина - Садберин Хасан Мюмюн
Панчево - Исмаил Мехмед Исмаил
Пеньово - Рамадан Хабил Риза
Айрово - Събчо Ясенов Кючуков
Бащино - Ахмед Мехмед Ахмед
Бели пласт - Ефрами Сейдали Али
Болярци - Сеид Осман Сеид
Велешани - Севим Сали Салиф
Воловарци - Сейрула Реджеб Реджеб
Глухар - Юксел Ниязи Сали
Горна крепост - Мустафа Шабан Местан
Звиница - Хафизе Махмуд Мехмед
Калоянци - Бахтишан Осман Мехмедали
Кокиче - Ахмед Бекир Мехмед
Костино - Билгин Ниязи Сабит
Кьосево - Шабан Юмер Нуридин
Мургово - Музафер Шукри Ахмед
Ненково - Фикрет Акиф Местан
Перперек - Вахтин Мустафа Сюлейман
Петлино - Берхан Емин Юсеин
Рани лист - Наим Емин Емин
Скална глава - Шевки Мустафа Али
Три могили - Реджеб Хюсни Хабил
Чифлик - Али Шаиб Джафер
Ястреб - Ердинч Зекерие Нури
Каменарци - Байер Юсеин Хасан
Черешица - Севгюл Салим Мехмед
Зимзелен - Мелиса Мехмед Мехмед
Звезделина - Шинайси Кемал Моарем

"Реформаторски блок" се явява с кандидат за кмет на Община Кърджали Радослав Иванов Милев. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Радослав Иванов Милев
2. Тасим Мюмюн Тасим
3. Стоян Петков Георгиев
4. Пламен Милков Димитров
5. Стоян Георгиев Стоянов
6. Нурай Себахтин Тефик
7. Елена Ташева Шукерска
8. Дуран Фикрет Дуран
9. Антон Николов Панайотов
10. Ерджан Мюмюн Бекир
11. Иван Петров Бамбалов
12. Ахмед Сали Ахмед
13. Асен Иванов Крачунов
14. Агоп Киркор Узунбохосян

За кметове на кметства:

Бяла поляна - Фикрет Ариф Шериф
Рани лист - Юмер Юмер Халил
Скална глава - Фарис Джевджет Кадир

БСП се явява с кандидат за кмет на Община Кърджали Георги Тончев Кючуков. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Георги Тончев Кючуков
2. Милко Петров Багдасаров
3. Иванка Дафинова Караколева
4. Милен Арсениев Филипов
5. Величка Димитрова Георгиева
6. Траян Йорданов Бабунски
7. Кибарие Юсуф Касим
8. Димитър Димов Георгиев
9. Теодора Янчева Каракостова
10. Назми Садула Мюмюн
11. Гроздан Иванов Грозев
12. Николай Маринов Николов
13. Николина Димова Стоянова
14. Божидар Петров Стоянов
15. Ажда Себахтин Хасан
16. Мария Петрова Габриел
17. Рашид Кадир Юмер
18. Георги Тодоров Тодоров
19. Вилдан Абдулвахид Вахид
20. Ангел Георгиев Карабашев
21. Радослав Стойков Василев
22. Мердие Ибрям Ахмед
23. Ахмед Шевкедов Шерифов
24. Садифе Хакиф Мюмюн
25. Дурсун Мюмюн Ахмед
26. Джеват Апти Хасан
27. Атанас Иванов Динков
28. Халибрам Зеид Насуф
29. Нихат Салиф Мехмедемин
30. Зюлкеф Мустафов Ахмедов
31. Недялка Пенева Живанова

За кметове на кметства:

Брош - Садифе Хакиф Мюмюн
Долна крепост - Джеват Апти Хасан
Кокиче - Нихат Салиф Мехмедемин
Ненково - Дурсун Мюмюн Ахмед
Охлювец - Зюлкеф Мустафов Ахмедов
Рани лист - Мердие Ибрям Ахмед
Сватбаре - Халибрам Зеид Насуф

АБВ се явява с кандидат за кмет на Община Кърджали Даниела Георгиева Коджаманова. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Даниела Георгиева Коджаманова
2. Стефан Димитров Ангелов
3. Делчо Милев Петков
4. Танер Юсеин Сали
5. Валентина Веселинова Бъчварова
6. Кирчо Павлов Павлов

ВМРО се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Кърджали. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Стефан Маринов Атанасов
2. Цветелина Станкова Иванова
3. Татяна Илиева Бончева
4. Анна Иванова Делчева
5. Радостина Николова Миленова
6. Миглена Белева Василева

ДПС се явява с кандидат за кмет на Община Кърджали Хасан Азис Исмаил. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Мухаррем Наим Мухаррем
2. Раиф Шабан Мустафа
3. Байрам Юзкан Байрам
4. Кадир Сабахтинов Мустафов
5. Елван Бехчет Гюркаш
6. Муса Юсуф Сеидахмед
7. Ахмед Ремзи Мустафа
8. Юсеин Велиайдин Ахмед
9. Мюмюн Сюлейман Емин
10. Сабиха Сабри Местан
11. Халил Халибрям Апти
12. Мехмед Бедриддин Мехмед
13. Айкъз Ремзи Кямил
14. Мюрсел Мюмюн Халил
15. Мюмюнали Мустафа Халил
16. Себахат Мюзекки Неджиб
17. Мехмед Мехмед Местан
18. Иван Стефанов Петков
19. Гюнай Халит Ниязи
20. Ейваз Таир Чакър
21. Рамадан Исмет Мустафа
22. Ерол Емин Мюмюн
23. Харун Харун Бекир
24. Ахмед Мехмед Хабиб
25. Йозкан Осман Камбер
26. Миглена Веселинова Топалова
27. Алие Ибрахим Ибрахим
28. Орхан Мюмюн Юмер
29. Алтънай Мустафа Халил
30. Мария Димитрова Певецова
31. Благовест Митков Саръев
32. Леман Исмаил Касим
33. Емин Юксел Халил
34. Мехмед Метин Мюмюн
35. Бейсим Рамадан Бейсим
36. Ахмед Мустафа Моллахасан
37. Селда Басри Емин
38. Гюлнар Ахмед Адем
39. Ахмед Шакир Хасан
40. Бекир Ергюн Сюлейман
41. Ферди Исмед Мурад

За кметове на кметства:

1. Айрово - Бахтияр Шабан Мустафа
2. Багра - Джемалетин Идризов Мехмедов
3. Бащино - Тахир Апти Салим
4. Бели пласт - Ерай Ракъб Мюмюн
5. Бленика - Хавуш Сабри Емин
6. Божак - Музафер Фаик Халибрям
7. Бойно - Айдън Меджит Керим
8. Болярци - Хабил Хълми Хабил
9. Брош - Ажда Хасан Бекир
10. Бяла поляна - Сами Джевдет Шериф
11. Бялка - Мустафа Фикри Ахмед
12. Велешани - Севди Сюлейман Шефкет
13. Висока поляна - Наил Юмер Адем
14. Вишеград - Осман Халил Ахмед
15. Воловарци - Мюнюр Бейсим Мюмюн
16. Горна крепост - Тунджай Мюмюн Шабан
17. Глухар - Еркан Юсеин Юсеин
18. Гняздово - Наум Ангелов Асенов
19. Гъсково - Апти Сюлейман Халил
20. Долище - Шевкет Насуф Али
21. Долна крепост - Гюлтен Мюмюн Мустафа
22. Дъждино - Дургут Дурали Ахмед
23. Дъждовница - Гюлхаят Ариф Керим
24. Енчец - Юксел Якуб Бекир
25. Жинзифово - Самир Халил Сюлейман
26. Зайчино - Алехтин Рамадан Сюлейман
27. Звезделина - Селиме Сюлейман Али
28. Звезден - Сабрие Ахмед Мюмюн
29. Зелениково - Ремзие Сали Шериф
30. Звиница - Ниязи Назим Вели
31. Звънче - Айдън Осман Хасан
32. Зимзелен - Белгин Наим Мехмед
33. Иванци - Севджан Емин Юсеин
34. Калинка - Ахмед Шабан Мехмед
35. Калоянци - Лютфи Юзеир Юсмен
36. Каменарци - Айхан Шабан Сюлейман
37. Кобиляне - Ерхан Мюмюн Изет
38. Кокиче - Нухтин Ерджеб Шабан
39. Кокошане - Енвер Мюмюн Дурмуш
40. Конево - Хасан Шевкет Мустафа
41. Костино - Селим Иляз Юнуз
42. Крайно село - Фериде Рамадан Михайлова
43. Крин - Нефизе Юмер Сали
44. Крушевска - Сабахтин Сали Сали
45. Кьосево - Орхан Орхан Идриз
46. Люляково - Мюмюн Дурмуш Али
47. Македонци - Себахтин Али Ариф
48. Миладиново - Фехим Халил Мустафа
49. Мост - Лятиф Мехмед Расим
50. Мургово - Сейхан Себахтин Назиф
51. Мъдрец - Юмер Изетин Халил
52. Невестино - Севгюл Хасан Мюмюн
53. Ненково - Ергюн Нешед Мехмед
54. Опълченско - Басрие Юмер Хайрула
55. Орешница - Ердинч Емин Хасан
56. Островица - Юксел Ариф Салиф
57. Охлювец - Юсеин Нури Мустафа
58. Панчево - Йълмаз Иляз Хасан
59. Пеньово - Бахри Нури Дурмуш
60. Пепелище - Шенол Шериф Ахмед
61. Перперек - Халил Халим Бекир
62. Петлино - Ахмед Махмуд Исмаил
63. Повет - Шабан Сабахтин Мюмюн
64. Прилепци - Юсуф Юсеинов Емурлов
65. Пропаст - Шаин Шабан Рамадан
66. Пъдарци - Нихат Рамадан Мустафа
67. Рани лист - Гюлтекин Хамит Файък
68. Резбраци - Златко Соколов Чиев
69. Рудина - Раим Раим Али
70. Сватбаре - Бекир Мустафа Бекир
71. Севдалина - Медиха Фахри Мурад
72. Седловина - Шерифе Хасан Мехмед
73. Сестринско - Сейдулах Аптула Али
74. Скалище - Сали Рамадан Рамадан
75. Сипей - Сейхан Мехмед Апти
76. Скална глава - Али Исмаил Али
77. Скърбино - Ембийе Кадир Емурла
78. Соколяне - Джевджет Шериф Реджеб
79. Солище - Якуб Юмер Местан
80. Срединка - Селятин Сейдахмед Ахмед
81. Стражевци - Аднан Хашим Хашим
82. Страхил войвода - Мустафа Юсеин Муса
83. Стремово - Юмер Юзджан Сали
84. Стремци - Кямил Хасан Кямил
85. Три могили - Тасим Бейсим Ибрям
86. Царевец - Ахмед Юмер Мехмед
87. Черешица - Сабри Ниязи Ибрям
88. Черна скала - Серхан Мехмед Ферад
89. Черньовци - Мехмед Мехмед Ахмед
90. Чилик - Селяхтин Сейдахмед Ибрям
91. Чифлик - Сейхан Юсуф Салим
92. Широко поле - Шукри Мехмед Исмаил
93. Яребица - Решед Ахмед Тефик
94. Ястреб - Мустафа Хабил Джафер

"Движение 21" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Кърджали. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Гюркан Басри Мехмедали
2. Цеца Илиева Башкова
3. Динко Милчев Господинов
4. Кера Николова Илиева
5. Кремена Василева Илиева

Анкета

резултати
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !