Кандидатите за местна власт в Благоевград

Последна промяна на 17 октомври 2015 в 14:35 4639 0

Своя глас за кмет на Благоевград можете да дадете тук.
Своя глас за общински съветници на Благоевград можете да дадете тук.

На местните избори в Благоевград на 25 октомври ще участват 36 партии, коалиции и независими кандидати. Техните номера в бюлетината са:

1. Партия "Обединена социалдемокрация"
2. Партия "Национално движение за права и свободи"
3. Местна коалиция "Заедно за Благоевград" ("Единна народна партия" и "Кауза за България")
4. Независим кандидат Лефтер Едипов
5. Независим кандидат Живко Янев
6. Партия "Движение демократично действие-Д3"
7. Коалиция "Реформаторски блок"
8. Партия "Ред, законност и справедливост"
9. Партия "Земеделски съюз "Ал. Стамболийски"
10. Партия "Българска социалистическа партия"
11. Партия "Българска социалдемокрация"
12. Партия "Зелена партия"
13. Партия "Зелените"
14. Партия "Български социалдемократи"
15. Партия "Нова алтернатива"
16. Партия "Обединена България"
17. Партия "ВМРО - Българско национално движение"
18. Партия "Социалдемократи"
19. Партия "Обединение на българските националисти "Целокупна България"
20. Независим кандидат Георги Бежански
21. Партия "Движение 21"
22. Коалиция "Народен съюз"
23. Местна колиция "Коалиция за Благоевград"
24. Партия "България без цензура"
25. Партия "Социалистическа партия "Български път"
26. Партия "Глас Народен"
27. Партия "Движение за радикална промяна "Българската пролет"
28. Партия "Партия на Зелените"
29. Партия "Обединени земеделци"
30. Независим кандидат Йордан Китанов
31. Местна коалиция "Екип" (АБВ, НДСВ, ОБТ)
32. Партия "Атака"
33. Независим кандидат Методи Цонев
34. Партия "ГЕРБ"
35. Партия "Национален фронт за спасение на България"
36. Партия "Движение за права и свободи"

Листите на големите партии са както следва:

"ГЕРБ" се явява с кандидат за кмет на Община Благоевград Атанас Станкев Камбитов. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Йордан Георгиев Андонов
2. Красимир Пламенов Роячки
3. Евгени Борисов Бибов
4. Ивайло Александров Златанов
5. Йордан Димитров Миленков
6. Кирил Цветанов Илиев
7. Адриана Стефанова Мелниклийска
8. Елена Димитрова Ташкова
9. Давид Стоименов Петров
10. Огнян Константинов Чилев
11. Спас Петров Попадиин
12. Велимир Благоев Димитров
13. Малина Ангелова Нечитайлова
14. Христо Димитров Ангелов
15. Красимир Атанасов Чакъров
16. Венцислав Димитров Хросинков
17. Валерия Георгиева Дюлгерска
18. Иван Атанасов Кунев
19. Илиан Кирилов Георгиев
20. Илия Иванов Станоев
21. Лъчезар Асенов Станински
22. Любомир Георгиев Алексов
23. Калин Иванов Зашев
24. Анна Пламенова Ангелова
25. Венцислав Василев Атанасов
26. Антоанета Йорданова Дивилска
27. Мария Валериева Данчова
28. Кирил Стоянов Стамболиев
29. Любен Андреев Терзийски
30. Зоя Герасимова Димитрова-Вагалинска
31. Георги Кирилов Опълченски
32. Елена Иванов Попева
33. Мария Валентинова Михалкова
34. Елена Лазарова Димитрова
35. Сашка Лазарова Боюклийска-Петрова
36. Ива Методиева Поповска
37. Николинка Крумова Атанасова
38. Кръстанка Димитрова Стойнева
39. Стефан Ников Янев
40. Иван Апостолов Бляйков
41. Емил Методиев Тодоровски

За кметове на кметства:

За с. Церово - Иван Красимиров Саков
За с. Бистрица - Георги Николов Бочуков
За с. Българчево - Стоян Владимиров Ников
За с. Дъбрава - Росен Йорданов Георгиев
За с. Еленово - Чанко Янчев Чанев
За с. Зелендол - Благовест Стоицов Христов
За с. Марулево - Александър Иванов Парашкански
За с. Селище - Благой Георгиев Панайотов

Реформаторски блок се явява на местните избори с кандидат за кмет на Община Благоевград Калоян Томов Ханджийски. Останалите кандидати са:
За общински представители:

1. Калоян Томов Ханджийски
2. Давид Любенов Сукалински
3. Георги Викторов Мавродиев
4. Венцислав Георгиев Кавазов
5. Георги Юлиянов Иванов
6. Владимир Славев Миленков
7. Сашо Андонов Ангов
8. Кирил Тодоров Златков
9. Таня Тодорова Параскова
10. Румяна Първанова Кръстева-Джолева
11. Спас Славчов Иванов
12. Живко Асенов Чукарски
13. Елена Димитрова Димитрова
14. Стефан Бойков Благоев
15. Иво Атанасова Стоянов
16. Евелина Христова Пеева
17. Валери Стойов Качулски
18. Гергана Атанасова Зайкова
19. Ваня Иванова Хатзопулу
20. Валери Симеонов Иванов
21. Атанаска Георгиева Митрева
22. Георги Петров Кавазов
23. Мария Огнянова Деянска
24. Иван Симеонов Шарков
25. Атанас Владов Божинов
26. Румен Стоянов Коюмджиев

За кметове на кметства:

За с. Рилци - Живко Асенов Чукарски
За с. Падеш - Валери Стойов Качулски
За с. Изгрев - Мария Огнянова Деянска

БСП се явява на местните избори с кандидат за кмет на Община Благоевград Милан Станкев Богдански. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Милан Станкев Богдански
2. Ваня Георгиева Маникатева
3. Александър Костадинов Сандев
4. Антон Викторов Асиски
5. Мая Георгиева Христова-Китипова
6. Вангел Димитров Арабаджиев
7. Георги Иванов Монев
8. Валери Крумов Миленков
9. Веселин Христов Христов
10. Гергана Йорданова Бечванова-Янчева
11. Кремена Иванова Драганова
12. Емилия Смиленова Десподска
13. Огнян Викторов Богдански
14. Венцислав Василев Стефанов
15. Иван Георгиев Гоцев
16. Николай Георгиев Бачев
17. Крум Иванов Кацарски
18. Иван Петров Петелов
19. Галина Станкева Велкова
20. Венчо Димитров Ангелов
21. Надка Петкова Танева
22. Дора Стефанова Зашева
23. Огнян Иванов Андонов
24. Бисер Борисов Иванов
25. Страхил Георгиев Тодоров
26. Никоай Маринов Йорданов
27. Георги Сотиров Георгиев
28. Костадин Иванов Жеков
29. Валентин Иванов Чавеев
30. Елена Стефанова Стойчева
31. Аделина Ангелова Иванова
32. Гинка Красимирова Илиева
33. Добринка Василева Александрова
34. Борис Методиев Василев
35. Даниела Тодорова Гоцева
36. Мария Йорданова Тодорова
37. Тодор Методиев Додунчев
38. Цанко Христов Църнаклийски
39. Атанас Тасков Гогов
40. Веселка Георгиева Георгиева
41. Ясен Георгиев Самарджиев

За кметове на кметства:

За с. Рилци - Дора Стефанова Зашева
За с. Логодаж - Пламен Стойнев Червенков
За с. Българчево - Елена Стефанова Стойчева
За с. Еленово - Димитър Петков Костадинов
За с. Лешко - Галина Стенкева Велкова
За с. Селище - Валентин Иванов Чавеев

АБВ се явява на местните избори в Благоевград в коалиция с НДСВ и ОБТ. Техният кандидат за кмет е Владимир Красимиров Елезов. Останалите са:
За общински съветници:

1. Владимир Красимиров Елезов
2. Емил Славчов Георгиев
3. Кирил Александров Ананиев
4. Красимира Костадинова Тагарева
5. Ина Хоай Нгуен-Митова
6. Росица Ангелова Пашалиева
7. Валери Тодоров Байрактарски
8. Пламен Благоев Христов
9. Веселин Александров Стойков
10. Ивайло Кирилов Бабанов
11. Теменужка Георгиева Миленкова
12. Людмил Райчев Коцев
13. Николай Иванов Виделов
14. Лили Димитрова Оркова
15. Христо Славев Христов
16. Евгени Николов Николов
17. Валентин Спасов Георгиев
18. Кирил Спасов Ваклинов
19. Иван Петров Тунев
20. Радослав Георгиев Христов
21. Десислава Георгиева Василева
22. Божурка Младенова Николова
23. Валери Георгиев Гюров
24. Йорданка Бориславова Борисова
25. Надя Павлова Владимирова
26. Весела Михайлова Василева
27. Андрей Димитров Каралтиев
28. Александър Марянов Петров
29. Любослава Емилова Георгиева
30. Атанас Владимиров Цветков
31. Добринка Манолова Борисова

За кметове на кметства:

За с. Селище - Симеон Александров Илков
За с. Българчево  - Надя Павлова Владимирова

ВМРО се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Благоевград. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Георги Ванчев Васев
2. Георги Милушев Гоцев
3. Георги Йорданов Костадинов
4. Цоня Димитрова Кръстева
5. Ирина Благоева Ролева
6. Станимир Драгомиров Радулов
7. Николай Събев Танчев
8. Андрей Тодоров Янакиев
9. Снежанка Христова Попдимитрова
10. Асен Георгиев Машев
11. Ивайло Иванов Берберов
12. Ивайло Сашов Въжаров
13. Стойне Стефанов Илиев
14. Ани Димитрова Кичева
15. Макари Димитров Николов
16. Благородна Василева Духарска
17. Изабела Боянова Кръстева
18. Кирил Георгиев Великов
19. Любен Страхилов Парашкански
20. Методи Атанасов Калайджийски
21. Недко Симеонов Ангелов

За кметове на кметства:

За с. Бело поле - Иван Станкев Стойчев
За с. Покровник - Недко Симеонов Ангелов
За с. Церово - Румен Радев Виранов
За с. Падеш - Методи Атанасов Калайджийски
За с. Изгрев - Валентин Благоев Георгиев
За с. Зелендол - Ангел Атанасов Младенов
За с. Марулево - Любомир Спасов Христов

ДПС се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Благоевград. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Мустафа Мустафов Бошнаков
2. Емил Евтимов Евтимов
3. Димитър Кирилов Айдов
4. Идеал Едипов Мутишев
5. Велизар Велизаров Ушев
6. Ариф Али Мустакли

"Движение 21" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Благоевград. Останалите кандидати са:За общински съветници:

1. Албина Алексеева Анева-Томова
2. Георги Тодоров Корчев
3. Спас Николов Велков
4. Йордан Кирилов Джамбазки
5. Георги Красимиров Касов
6. Антоанета Антонова Баракова
7. Антон Георгиева Манчев
8. Жулиета Милкова Старкова
9. Георги Захариев Занков
10. Евгения Пламенова Топалова
11. Николай Георгиева Хаджиев
12. Димитър Петров Филадов
13. Георги Любенов Алексов

За кметове на кметства:

За с. Еленово - Георги Любенов Алексов

"Глас Народен" се явява на местните избори без кандидат за кмет на Община Благоевград. Останалите кандидати са:
За общински съветници:

1. Илко Стоянов Стоянов
2. Валентин Евтимов Евтимов
3. Илиана Валериева Керина- Качева
4. Асен Димитров Димитров
5. Илия Атанасов Туджаров
6. Нина Любомирова Хаджийска
7. Цвета Валентинова Рангелова
8. Александър Огнянов Атанасов
9. Гергана Бориславова Велева
10. Димитрина Стефанова Въчкова
11. Филипина Лъчезарова Станинска
12. Николай Красимиров Гьошев
13. Десислава Костадинова Грозданова
14. Марио Вълков Кирилов

За кметове на кметства:

За с. Бело поле - Даниела Сотирова Котева
За с. Българчево - Антоанета Иванова Николова

Анкета

резултати
За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !