В централата на ГЕРБ започнаха да пристигат министрите от кабинета, час преди да приключи изборният ден.
Според слуховете премиерът Бойко Борисов е викнал министрите заради резултатите от изборите. Кметът Йорданка Фандъкова също влезе в централата на ГЕРБ. Кандитатите за президент и вицепрезидент на партията Цецка Цачева и Пламен Манушев също вече са в щаба. Засега там все още не е отишъл министър-председателят.
В НДК, където е пресцентърът на изборите, има само една записана пресконференция – и тя е на Румен Радев и БСП.
Очаква се Борисов да даде следизборните си коментари в централата, където вече е събрал всичките си подчинени.
Следете новините ни в :


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
35598
9
13.11 2016 в 20:46
И евентуалния избор на це.ца. не би го предотвратил
35598
7
13.11 2016 в 20:22
18039
4
13.11 2016 в 19:32
35598
2
13.11 2016 в 19:29
18236
1
13.11 2016 в 19:22
А оставката?
Кметът на София заведе дело за 20 000 евро срещу депутата Станислав Анастасов
Цигарите поскъпват от август
Шофьорът, убил двете деца на Тракия, имал 20 нарушения и още инциденти на пътя
ДБ иска бюджетът да бъде оттеглен и преработен
Демерджиев призова стопаните на пътя да се събудят. Иначе ще сезира прокуратурата за престъпно бездействие