Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 25-29 септември)

OFFNews Последна промяна на 23 септември 2017 в 07:33 11371 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25-29 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

София - град

Община ВИТОША

На 25.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: ул. „Александър Пушкин“, „Велики прелом“, Воденичница /Ал. Пушкин/, Камчатка, Никола Петков/П. Напетов/, Симеон Радев/Кирил Янев/
На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, 22-ра, Асанова чешма, блокови жилища Гарата, Горелица, Еделвайс, ЖП Гара Владая, Калдъръмче, Местност Герена, Местност Кладенеца, Местност Св. Петка, Пернишко шосе, ПИ 1111394, 1797, 1743, ПИ 1741, К. Л. № В-8-7-А, Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ II-1992 Кв. 1А, Чехълче; Мърчаево: 10-та, 11-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 7-ма, Бистра река, Бурновска, Втора, Дъбето, Зюмбюл, Кало, Касиопея, Касис, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, М. Шумето, ПИ 49597, 1718, 39, Маниш, Печище, Приморско, Сините вълни, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Церова поляна, Черешова Градина, Черните скали, Шипето; София: Цар Борис III/Девети септ.

На 26.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 1-ва /в. з. Малинова долина/, 28-ма, 29-та, 31-ва, 35-та, 39-та /ж. к. Бункера/, 3О-та, Бистришко шосе

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Голям Братан, Никола Петков/П. Напетов/

На 28.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Братя Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Никола Петков/П. Напетов/

На 29.09.2017 г. /10:30 - 16:30 ч./ - София: Парк Витоша

Община ВРЪБНИЦА

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Обеля 1

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Обеля

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Модерно предградие

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Божурище: М. Матерна, ПИ № 18174. 61. 274

Община ВЪЗРАЖДАНЕ

На 26.09.2017 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Антим I, Отец Паисий, Пиротска/Трети април/, Цар Симеон

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Димитър Петков, Пиротска/Трети април/, Тодор Александров/Н. Цанов/, Царибродска/Никола Шопов/

На 26.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Георг Вашингтон, Екзарх Йосиф, Княз Борис I, Пиротска/Трети април/, Стефан Стамболов/Георги Ки

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Стамболийски, Зайчар, Царибродска/Никола Шопов/

Община ИСКЪР

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Туше Делииванов/ Дружба 1/

На 25.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - София: Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, Искърско шосе, Цариградско шосе/Тракия/

На 26.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Казичене: Александър Стамболийски, Белица, Васил Левски/Черв. армия/, Околовръстен път; Кривина, Общ. Столична: Околовръстен път, Стопански двор, УПИ XII-756 П. И. № 576, М Ливадето; София: Кривина, Околовръстен път

Община КРАСНО СЕЛО

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Балчик, Ворино/Ат. Дамянов/, Ген. Скобелев, Ивайло, Красно село, Кюстенджа, Кюстендил/Атанас Ненов/, Лагера, Лерин, Македония, Македония/Димитър Благоев/, Манастирски ливади, Нишава/Георги Аврамов/, Природа, Смърч, Топли дол, Хайдушка гора, Хризантема, Христо Ботев, Христо Ботев

Община КРЕМИКОВЦИ

За периода 28-29.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София: Кремиковци

На 25.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - София: 1-ва, Ботунец 1, Враждебна, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе; Челопечене: Извън регулацията

На 25.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Отец Паисий, Челопечене

На 27.09.2017 г. /08:00 - 09:15 ч./ - Желява: 24-ти май/Георги Димитров/, XVI-2103, Кв. 7, Бене Цендин/Мургаш/, Благой Тодоров/9 септември/, Васил Левски, Ген. Николай Желявски/1 май/, Местност Добри дол, Местност Лозята, Никола Петков/Карло Шабанск, Стара планина, Стефан Караджа

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ - София

На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 29.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Бухово: 1 май, Васил Левски; Локорско: Благой Гердин, Братя Лимброви, Георги Зозов, Георги Палев, Евлоги Тодоров/11-ти април/, Илия Манов, Кирил Банов, Славе Турчев, Христо Витков, Христо Манов; София: 1-ва, V-141, Кв. 5А/Сеславци/, Ангел войвода /Сеславци/, Баба Тонка, Баба Тонка /Сеславци/, Байкал /Кремиковци/, Балатон /Кремиковци/, Бачо Киро /Кремиковци/, Бели Липи /Кремиковци/, Боримечката /Сеславци/, Борова гора /Кремиковци/, Ботунец 1, Ботунец 2, Бреза, Бреза /Сеславци/, Бързачка /Сеславци/, Витиня /Кремиковци/, Възраждане /Кремиковци/, Г. С. Раковски, Георги С. Раковски /Сеславци/, Гергана /Кремиковци/, Гергана /Сеславци/, Детелина /Сеславци/, Димитър Казака /Кремиковци/, Еделвайс /Кремиковци/, Еделвайс /Сеславци/, Еделвайс/Общ. Надежда/, Здравец /Кремиковци/, Иглика /Кремиковци/, Изгрев /Кремиковци/, Илинден /Кремиковци/, Искър /Ботунец 1/, Кирил и Методий /Сеславци/, Княз Борис 1 /Кремиковци/, Ковачка /Сеславци/, Кокиче /Сеславци/, Корбул /Сеславци/, Крали Марко /Кремиковци/, Кремиковска, Кремиковско шосе, Кремиковци, Липа /Сеславци/, Люляк /Кремиковци/, Люляк /Сеславци/, Малина /Кремиковци/, Малина /Сеславци/, Минзухар /Кремиковци/, Митко Палаузов /Сеславци/, Митрополит Кулевит /Кремиковци/, Момина сълза /Кремиковци/, Мургаш /Кремиковци/, Мургаш /Сеславци/, Панайот Волов /Кремиковци/, Петко Османов /Кремиковци/, Пробуда /Кремиковци/, Пролет /Кремиковци/, Равнец /Кремиковци/, Райна Княгиня /Кремиковци/, Райна Княгиня /Сеславци/, Райовица /Сеславци/, Река Елешница /Кремиковци/, Руднична /Кремиковци/, Св. Георги Победоносец /Кремиковци/, Св. Св. Кирил и Методий /Кремиковци/, Света вода /Кремиковци/, Света Петка /Кремиковци/, Сеславци, Славянка /Кремиковци/, Стара планина, Стара планина /Кремиковци/, Стара планина /Сеславци/, Стефан Караджа /Сеславци/, Стефан Халачев /Кремиковци/, Стопански двор, Странджа /Кремиковци/, Сърбин /Сеславци/, Тинтява /Сеславци/, Тодор Каблешков /Сеславци/, УПИ 302089, Местност Търне, Филип Тотю /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Кремиковци/, Хаджи Димитър /Сеславци/, Хайдушко Кладенче /Кремиковци/, Цанко Церковски /Сеславци/, Цар Калоян /Кремиковци/, Чавдар /Кремиковци/, Чавдар /Сеславци/, Шейново /Кремиковци/, Шипка /Кремиковци/, Явор /Сеславци/, Ягода, Ягода /Кремиковци/, Ягода /Сеславци/

Община ЛОЗЕНЕЦ

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бигла, Св. Наум/Трайчо Костов/, Симеоновско шосе/Вол. шосе/, Цанко Церковски, Чавдар Мутафов/452-ра/

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Б. Пожаров, Димитър Хаджикоцев

Община ЛЮЛИН

На 25.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: 391-ва/Люлин/, 397-ма/Люлин/, Арх. Георги Ненов/3029/701/, Джавахарлал Неру, Добри Немиров/702-Люлин/, Люлин, Люлин 7, УПИ XIII-716, 717, Кв. 6, Христо Фотев

На 25.09.2017 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Люлин 10

На 26.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Балатон, Кап. Никола Божков/Кр. Самохо, Класова Борба, Люлин 9, Търново

На 27.09.2017 г. /08:30 - 12:15 ч./ - София: Люлин 3

На 27.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - София: Люлин, Люлин 1, Люлин 6

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Люлин 6

На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Люлин 8

Община МЛАДОСТ

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 3

На 25.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - София: Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, М-Къро - 1 Част

На 26.09.2017 г. /10:15 - 16:30 ч./ - София: Младост 3, Младост 4

На 28.09.2017 г. /10:00 - 16:30 ч./ - София: Младост 4

Община НАДЕЖДА

На 25.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 26.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Надежда 1

На 26.09.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ - София: Болярска/Ст. Пешев/

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Лев Толстой, Надежда 3

На 28.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: ж. к. Толстой

На 29.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: ж. к. Надежда

Община ОБОРИЩЕ

На 29.09.2017 г. /09:45 - 16:15 ч./ - София: Княз Александър Дондуков

Община ПАНЧАРЕВО

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Вилна зона Ловджийска чешма, Ловджийска чешма

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София

На 27.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Панчарево: Беликата, Вилна зона Беликата, Невен/в. з. Беликата/, Роза/в. з. Беликата/, XIX-299, Ягода/в. з. Беликата/

На 29.09.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Панчарево: 38-ма в. з. Беликата, XVI-358, Акация/в. з. Беликата/, Беликата, Божур/в. з. Беликата/, Вилна зона Беликата, Липа/в. з. Беликата/, Мак/в. з. Беликата/, Морава/в. з. Беликата/, Нарцис/в. з. Беликата/, Парцел XIV Кв. 30

На 29.09.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ - София: І - 817, Кв. 24А, Акация, Беликата, София, Р-н Панчарево, УПИхII-541, 663 Кв. 13

Община ПОДУЯНЕ

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Хаджи Димитър

На 30.09.2017 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Резбарска 11

Община СЕРДИКА

На 28.09.2017 г. /09:45 - 16:30 ч./ - София: Биримирски Извор, Светлина, Тетевенска, Успех, Хоризонт

Община СЛАТИНА

На 28.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ - София: 1-ва, Акад. Георги Бончев, Ботевградско шосе/Мизия/, Цариградско шосе/Тракия/

Община СРЕДЕЦ

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Уйлям Гладстон/Вл. Поптомов/

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Бул. Витоша

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Любен Каравелов

Община ТРИАДИЦА

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 415-та, 416-та, 417-та, 418-та/Триадица/, 419-та, 420-та/Триадица/, Иван Денкоглу, Йордан Бакалов-Стубел/419/, Комплекс &Quot; Бокар&Quot; , Луи Айер/Никола Каменов/, Манастирски ливади, Манастирски ливади, Никола Славков

На 25.09.2017 г. /09:15 - 14:00 ч./ - София: Витоша.