Вижте къде ще спира токът в София (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 11-15 септември)

OFFNews Последна промяна на 09 септември 2017 в 06:15 14899 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област София-град, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 11-15 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

София - град

Община ВИТОША  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: 1-ва, 1-ва /Драгалевци/, 10-та/Драгалевци/, 101-ва, 101-ва/Драгалевци/, 102-ра, 102/Драгалевци/, 103/Драгалевци/, 104-та/в. з. Киноцентър/, 104-та/Драгалевци/, 105-та/Драгалевци/, 111-та/Драгалевци/, 2-ра /Драгалевци/, 3-та /Кв. Мал. Долина/Студентски град, 3-та /Кв. Обеля/, 3-та /Кв. Симеоново/, 4-та /Кв. Симеоново/, 4-та/Драгалевци/, 4-та/Драгалевци/, 5/Киноцентър//Драгалевци/, 6-та/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, 7-ма/Драгалевци/, 8-ма /Драгалевци/, 9-та, 9/Драгалевци/, 9/Драгалевци/, Димитър Кантакузин, Драгалевци, Екатерина Божилова, Екатерина Божилова, Емил Манолов, Местност Стария мост, Нарцис/Методи К. Димитров/, Проф. Боян Пенев, Проф. Александър Райчев/Кв. Витоша/, Проф. Любомир Пипков, Проф. Марин Големинов/485/, Чемшир /Драгалевци/
На 11.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Каменица, планина Витоша

На 11.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 643-та/Витоша Овча купел/, 732 -ра, 775-та, Абанос /ж. к. Гърдова глава/, Букара, Грамос, Калоянова крепост, Кипарис, Копрен, Лунна папрат/669/, Петко войвода, Планинец, Подграмада, Пролет, Студен кладенец, ул. Подграмада

На 12.09.2017 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Владая: 1736, К. Л. В-8-7-А, Асанова чешма, блокови жилища Гарата, Горелица, Еделвайс, ЖП Гара Владая, Калдъръмче, Местност Герена, Местност кладенеца, Местност Св. Петка, Пернишко шосе, ПИ 1111394, 1797, 1743, ПИ 1741, К. Л. №В-8-7-А, Приплат, УПИ XIII - 1882 Кв 4 М-Ст Приплат, УПИ XXV-26, Кв. 3, УПИ ІІ-1992 Кв. 1А, Чехълче; Мърчаево: 10-та, 11-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 24-та, 7-ма, Бистра река, Бурновска, Втора, Дъбето, Зюмбюл, Кало, Касиопея, Касис, М. Бурновска, М. Бурновска, М. Казашка, М. Толумска, М. Шумето, ПИ 49597, 1718, 39, Маниш, Печище, Приморско, Приморско, Сините Вълни, Трендифил, Трендифил, Усойка, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Цар Симеон I/Кост. Темелков/, Церова поляна, Черешова градина, Черните Скали, Шипето; София: Цар Борис III/Девети септ.

На 12.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 51-ва, 54-та, 57-ма, 58-ма /Симеоново Север Витоша/, 713-та, 84-та, 88-ма, Босилек, Жеравна, Изгрев, Калинка, Люлински път, Матей Граматик, Папрат, Розариум, Света Магдалена, Симеоновсо шосе, Цар Борис III/Девети септ., Ябълкова градина
На 12.09.2017 г. /10:30 - 12:30 ч./ - София: Тодор Каблешков
На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Белмекен, Бъкстон, Вихрен/Петър Тонев/, Казбек, Мусала, Пирин
На 13.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 689-та/Витоша/, 717-та/Витоша/, Мала кория, Местност Черния кос, Полк. Стойно Бачийски, Полско Цвете, Синята скала, Цар Борис III, Църквище
На 14.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - София: Акад. Петър Динеков/445-та/, Захари Зограф, Кимчовец, Крушова градина, Хмел
На 14.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Беловодски път, Аметица, Боянска песен /774-та/, Бял равнец /621-ва/, Егреците, Малкото копито, Панорамен път, Петко войвода, Планинарска песен, Секвоя, Стар Беловодски път, Студен кладенец

На 14.09.2017 г. /12:30 - 14:15 ч./ - София: Отец Генадий, Христина Морфова, Ябълкова градина
На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: парк Витоша
На 15.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: 729-та, 732-ра, Асен Георгиев /730/, Беловодски път, Боянска легенда, Брезите, Бялата чешма, Георги Войтех /734-та/, Калоянова крепост, Каменарче /631/, Кикиш, Панорамен път, Синята скала, Стар Беловодски път, Шишманова Конница /620/

Община ВРЪБНИЦА  

На 11.09.2017 г. /09:20 - 15:30 ч./ - София: 1-ва, 1-ва/Студентска/, 2-ра /Толева махала/, 3-та /Толева махала/, 4-та /Толева махала/
На 14.09.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - София: Европа/Баба Парашкева/

Община ИЗГРЕВ  

На 11.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - София: Дианабад, Крум Кюлявков

Община ИСКЪР  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Туше Делииванов/ Дружба 1/
На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Гара Искър
На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба
На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Дружба 1
На 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бусманци: 10-та, Асен Игнатов(ул. 16-та), Милин камък(ул. 17-та), Перуника(ул. 11-та), Пчелина(ул. 20-та), Троянски път/18 и 19/, Чукура(ул. 29-та); София: Бусманци
На 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бусманци: 10-та, XXXIV-644 Кв. 11, Владимир Георгиев(ул. 4-та), Ген. Гурко(27 и 10), Крива ливада(ул. 3-та), Мома Ирина (ул. 5-та), Пробуда(ул. 6-та), Средно ливаде(ул. 31-ва), Циклама(ул. 7-ма); Кривина, Общ. Столична: Градина/3-та/

Община КРАСНО СЕЛО  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 493-та, Мичман Тодор Саев/496-та/, Никола Крушкин-Чолака/494-та/
На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Деян Белишки; София: Красно село, Красно село
На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Георги Данчов Зографина, Гоце Делчев, Гоце Делчев/Емил Марков/, Гоце Делчев/Жк Емил Марков/, Костенски Водопад, Костенски Водопад/Васил Дим
На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Ами Буе, Ген. Тотлебен, Ген. Тотлебен, Захари Круша, Кирил Пейчинович, Кирил Пейчинович, Св. Георги Софийски/Георги С, Софийски Герой, Цар Борис III/Девети септ., Цар Борис III/Девети септ., Яков Крайков/Макаренко/
На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Красно село

Община КРЕМИКОВЦИ  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долни Богров: 1
На 14.09.2017 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Долни Богров: 1, 1-ва, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 2, 20, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 3, 31, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 4, 40, 41, 5, 7, 8, 9, ІХ-356 Кв. 18, Стопански двор Чочая, УПИ IV-376 Кв. 28, УПИ ІХ, Кв. 24; София: 1-ва, 12-та/Враждебна/, Ботевградско шосе/Мизия/, Ботунец 1, Враждебна, Долни Богров, Долни Богров, М. Герено, Кокиче /Челопечене/, Кремиковско шосе, Кремиковци, Отец Паисий, Сеславци, Челопечене, Челопеченско шосе, Челопешко шосе, Чепинско шосе; Челопечене: Извън регулацията

Община ЛОЗЕНЕЦ  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Димитър Хаджикоцев
На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Емануил Попдимитров/432-ра/, Иван Пейчев/443-та/, Константин Петканов/437-ма/, Леа Иванова
Община ЛЮЛИН  
На 12.09.2017 г. /09:20 - 15:30 ч./ - София: 1-ва, 1-ва/Студентска/, 4-та /Толева махала/, 8-ма /Толева махала/
На 14.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Димитровград, Добринова скала/11 Конгрес, Люлин, Люлин 10, Майски Ден
На 14.09.2017 г. /11:00 - 11:10 ч./ - София: 400/380/Люлин/, Балатон, Бръшлянска Низина, Велико Търново/Г. Г. Деж/, Ветрен, Ген. Асен Николов/Ив. Ботев/, Джавахарлал Неру, Димитър Талев, Европа/Баба Парашкева/, Кап. Никола Божков/Кр. Самохо, Класова Борба, Красино, Крим, Люлин, Люлин 10, Люлин 8, Люлин 9, Минск, Р-Н Люлин-9, Тодор Влайков, Тодор Г. Влайков, Тома Давидов, Търново, Царица Йоанна, Юмрукчал
На 14.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - София: Иван Бойчев, Люлин 9, Цветница/Димитър Г. Марче/
На 15.09.2017 г. /09:00 - 12:15 ч./ - София: Люлин
На 15.09.2017 г. /12:00 - 16:00 ч./ - София: Люлин, Люлин 9
На 15.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Люлин 9

Община МЛАДОСТ  

На 12.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 10:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 4
На 12.09.2017 г. /17:00 - 23:16 ч./ - София: Младост 2
На 13.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 1А

Община НАДЕЖДА  

На 11.09.2017 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Илиянско шосе

Община НОВИ ИСКЪР  

На 13.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Негован: Васил Левски/Атанас Алексан, Донкова, Емануил Александров, Искърска
На 14.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Негован: Васил Левски/Атанас Алексан, Донкова
На 15.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Негован: Васил Левски/Атанас Алексан

Община ОВЧА КУПЕЛ  

На 13.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Бул. Цар Борис III

Община ПАНЧАРЕВО  

На 11.09.2017 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Герман: 979 /VІІ-123/, Брайново, в. з. Лозето М. Терасите Пл. 804, Вилна зона Лозето, М. Терасите, ПИ 3092, Старият път, УПИ VІІ-86А, 86Б Кв. 3 М. Лозето, УПИ Х-129 М. Лозето; Панчарево: В, З, Лозето ПИ 14831, 6512, 1143

На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кокаляне: Александър Генков/Г. Панков/, Вилна зона Бяла нива, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Зора, Иван Шишман, Изгрев, Искър, Латинка, Лъката, Малчика, Местн. Свлачището, Михово Блато, Орниче, Петров кладенец, Петър Берон, Родолюбие, Роза, Роса, Слатин дол, Тодорини Кукли, Тополите, Трудолюбие, УПИ IX-1173, 2011 Кв. 25, Урвич; Панчарево: Кв. Кокаляне; София: Ген. Паренсов, Искър
На 12.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Кокаляне: Бор, Буката, Валозите, Васил Левски/Лиляна Димитро, Ген. Кирил Ботев/Александър, Грамада, Димитър Благоев, Държов дол, Ела, Липова падина, Лъката, Петров кладенец, Симеон Халачев/Плажа/, Теменуга, Цар Иван Асен II/Петър Янев, Явор

На 14.09.2017 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Герман: 14831. 6507. 2468, 425, в. з. Терасите, Герман, М. Смреката, Месност Терасите, Местност Зимника, Местност Смреката, УПИ14831Л6506Л429, Хан Аспарух/29-та/, Явор/9-та/

Община ПОДУЯНЕ  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - София: Константин Фотинов, Плакалница, Сухата река
Община СРЕДЕЦ  
На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-ти септември; София: Любен Каравелов
На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 6-ти септември, Патриарх Евтимий

Община СТУДЕНТСКИ ГРАД  

На 12.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - София: Климент Охридски, Студентски град

Община ТРИАДИЦА  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: 488-ма, Никола Крушкин Чолака/494-та/
На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Енос, Кестенова гора, Краище, Майор Първан Тошев
На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Балша/Д-р Минчо Нейчев/, Нишава/Георги Аврамов/, Орехова гора/Борис Чолаев/, Пазар Иван Вазов, Петко Ю. Тодоров/Мл. проход/, Стефан Малинов, Стрелбище, Тодор Каблешков, Хайдушка гора, Червена роза, Червена роза
На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: ул. „Борис Руменов“/482/, ул. „Сашо Николов – Сладура“/„483-та“.