Вижте къде ще спира токът в София област (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 25-29 септември)

OFFNews Последна промяна на 23 септември 2017 в 07:51 3817 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в Софийска област, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25-29 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Софийска област

Община Божурище

На 25.09.2017 г. /10:00 – 12.00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - с. Храбърско: Махала Черен Пешо

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Пожарево, Общ. Божурище: ул. „Георги Аспарухов – Гунди“, „Космонавт Ал. Александров“, Космонавт Георги Иванов, Пейо Яворов, Пчела, УПИ 3-227 Кв. 18, УПИ ХVII-Общ, Кв. 19, УПИ-190Кв 15, УПИV-016025 Кв. 1

На 25.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Божурище: Бор, Витоша, Девети май, Европа, жилища, Мура, Пирин, Пролет, УПИ I, Кв. 76, УПИ III-Общ. Кв. 19, Хан Аспарух

На 25.09.2017 г. /11:00 - 15:00 ч./ На 29.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Пролеша: 70, IV-Училище, Васил Левски, Христо Ботев

На 25.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Хераково: Махала Белица

На 26.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Росоман: Гранит, М. Падината, УПИ XIV-145, УПИ ХIII-144 Кв. 22, Черква

Община Ботевград

На 27.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: 003036, 05815. 13. 34, АМ Хемус Кв. Зелин, в. з. Чеканица, в. з. Зелин, в. з. Зелин, Ул. 4-та 1, Зелин-10-А, Зелин-11-А, Зелин-13-А, Зелин-14-А, Зелин-15-А, Зелин-16-А, Зелин-17-А, Зелин-18-А, Зелин-19-А, Зелин-20-А, Зелин-22-А, Зелин-24-А, Зелин-25-А, Зелин-26-А, Зелин-30-А, Зелин-31-А, Зелин-34-А, Зелин-35-А, Зелин-36-А, Зелин-37-А, Зелин-38-А, Зелин-4-та, Зелин-40-А, Зелин-42-А, Зелин-43-А, Зелин-5-та, Зелин-6-та, Зелин-7-А, Зелин-8-А, Зелин-9-А, Зелин-А, Зелин-Д-р Асен Златаров, Зелин-Комката, Зелин-Леската, Зелин-Средния път, Зелин-тодор Петров, Йошовски Трап, Казармен, Кошарата, Курорт Зелин, Местност Пръдлювец, Местност Чеканица, Местност Широко Ливаде, Плюскач, Стефан Стамболов, Стубеля, Христо Ботев, Цар Иван Шишман, Чеканица

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Александър Стамболийски, Божко Божилов, Васил Левски, Захари Стоянов, Иван Вазов, Опълченска, Орхание, Стара планина; Етрополе: Георги Антонов; Литаково: Боговина, Вълчи град, Гено Люташки (Вацо Люташки), Една Българка (М. Найденова, Кочо Честименски (М. Найдено, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Павел Бързашки, Петко войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Писана, Станковска Курия, Шести септември (9-ти IХ); Трудовец: Вилна зона

На 25.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 26.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 28.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: Саранск, ТТ

На 27.09.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Ботевград: Курорт Зелин, Стубеля

На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Ботевград: Витиня, до сграда ТКЗС, Зелин-Д-р Асен Златаров, Курорт Зелин, Литаковско шосе, ПИК, Саранск, Цар Освободител; Врачеш: Александър Стамболийски, Ален мак, Баба Вида, Баба Тонка, Бела, Бор, Будиовград, Бузлуджа, Васил Левски, Витиня, Възраждане, Гео Милев, Георги Бенковски, Горски пътник, Гурко, Дунав, Еделвайс, Захари Стоянов (Петър Янков, Зеленград, Ивайло, Иван Вазов, Иглика, Извор, Извън регулация до с. Врачеш, Калето, Кирил и Методий, Кокиче, Кольо Видин, Люляк, майстор Вуно Марков, Малчика, Манастирска, Мургаш, Оборище, Околчица, Опълченска (Яташка), Орлово Гнездо, Освобождение (9-ти септемвр, Отец Пайсий, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов, Плиска, Победа, Преслав, Първенец, Първи май, Радовец, Райна Княгиня (Вела Пеева), Розова долина, Севаст Огнян (Партизанска), Синчец, Славейков (Васил Коларов), Софрони Врачански, Стара планина, Страншки рът, Съединение (Рада Докова), Съединение (Радка Докова), Теменуга, Трети март (Иван Гълъбов), Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Иван Шишман (М. Найденов, Цар Освободител( 17 Ятаци), Цар Самуил (М. Найденова), Чешкоград, Шипка, Явор, Ягода, Ясен; Литаково: 3Ти март, Антон Младенов, Архангела (Петко Буковански, Баба Тонка (Баба Кула), Бачо Киро, Боговина, Бойчо Огнянов, Брезовица, Бузлуджа, Васил Левски, Велчова Завера (Илия Шопов), Воденицата, Вуто Койчев, Възраждане, Възход, Вълчи град, Генерал Клод, Генерал Похитонов, Гено Люташки (Вацо Люташки), Георги Бенковски (Г. Димитро, Георги Раковски (Д. Терзийск, Димитър Икономов, Дядо Иван (Ванюша), Една Българка (М. Найденова, Иван Вазов (Ангел Миновски), Илия Монев, Калето (Сашка), Кап. Тодор Тодоров, Кирил и Методи, Кирил Стаменов, Коцо Докуленски, Кочо Честименски (М. Найдено, Любен Каравелов, Люто войвода, майор Томпсън, Малина, Младен Пеьов, Мургаш, Наум Янев, Начо Иванов, Незабравка (Партизанска), Оборище, Опълченска, Павел Бързашки, Парцел V-41, Кв. 9 Къща, Петко войвода (Дичо Петров), Петко Иковски, Петко Мицовски, Писана, Победа, Поп Христо Дойчев, Пречеста, Просвета, Светлина, Свобода, Спас Соколов, Станковска Курия, Стара планина (Кам. Първенс, Столетов, Страцин (Кост. Буковански), Тодор Каблешков (Н. Маринов), Христо Ботев, Шести септември (9-ти IХ), Шипка, Юри Гагарин
На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Врачеш: Манастирска, Съединение (Рада Докова), Трети март (Иван Гълъбов), Шипка

Община Годеч

На 29.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Годеч: VI-1405, Кв. 130, М. Свинарника, Мах. Джуричова, Местн. Цоланова, Найденова, Найденова махала, ПИ 004087, Русе, Софийско шосе, Хан Аспарух, Цикура, Цоланова

На 29.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Мургаш: УПИ ХII-17, Кв2

Община Горна Малина

На 25.09.2017 г. /08:45 - 09:31 ч./ На 26.09.2017 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Горна Малина: 101, блокове
Макоцево: в. з. Овче бърдо Имот № 219, Местност Крушака, Местност Овчо бърдо, Овче бърдо, Овчо бърдо, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче бърдо, УПИ II-49, Кв. 3, УПИ ХII -176 Кв. 31; Негушево: 068010, VIII-3 Кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, Кв. 3, УПИ Vі-76, Кв. 11, УПИ XI-185, Кв. 18, УПИ II-16, Кв. 2, УПИ ХVIII-195, Кв. 18, УПИ ХіV-157, Кв. 18, УПИ-87; Осоица: М. Мандрите-Катлъка; Саранци: Iх-42, Кв. 7, ІХ-95, Кв15, Божанчеви ливади, УПИ І Кв. 37; Чеканчево: II-289, Кв. 32, VI-296 Кв. 25, П-Л Х-373, Кв. 35, П-Л ХVII, Им. Пл. № 317, Кв. 24, УПИ Хх-246, Кв. 11

На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Макоцево: Местност Крушака, ПИ 093013; Саранци: Iх-42, Кв. 7, ІХ-95, Кв15, УПИ І Кв. 37

Община Долна баня

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долна баня: Александър Стамболийски, Бистришка, Бор, Георги Бенковски, Елин Пелин, Ибър, Йордан Йовков, Крали Марко, Мура, Оборище, Павел Вежинов, Патриарх Евтимий, Рилска вода
На 25.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Долна баня: Деница, Търговска

Община Драгоман

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мало Малово

На 27.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман

Община Елин Пелин

На 25.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ За периода 25-26.09.2017 г. /09:15 - 15:30 ч./ На 26.09.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Горна Малина

На 25.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч./ На 26.09.2017 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Горно Камарци: . УПИ VI-61 Кв 11, УПИ VI-38, Кв. 7; Долно Камарци: VIII-9 Кв. 7, Вилна зона, ЖП Гара, П-Л І-160, Кв. 8, Седма, ТП Център, Трета, ХIII-108 Кв. 14, Четвърта; Негушево: УПИ 9 – 020019; Осоица: 10, 33-та, III-271 Кв. 37, XI-400 Вилна зона, XXV-256, Общ. Горна Малина, П-Л III-276, Кв. 37, П-Л VI-137, Кв. 1, Парцел VIII от Кв. 53 в. з. Осоица, Парцел Vі-54, Кв. 28, УПИ IV-249, Кв. 22, УПИ XI-317, Кв. 39, УПИ Х-404 Кв 1, УПИ ХIII-373, Кв. 34; Саранци: 000020 По Квс; Столник; Стъргел: Имот 024027, Парцел II-269, Кв. 39, УПИ, УПИ I-390, Кв. 47, УПИ V-467, Кв. 30, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ Vі-275, Кв. 39

На 26.09.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Топола; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Ангел Кънчев, Витоша, Георги С. Раковски, Здравец, Новоселци, Петко Р. Славейков, Сан Стефано, Средец, УПИ I, Кв. 108, Христо Ботев, Черноризец храбър

На 26.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Кирил и Методий; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Иван Вазов, Климент Охридски, Лесновска, Независимост, Никола Й. Вапцаров, Новоселци, София, Стоян Михайловски

На 27.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Васил Левски, Вихрен, Гео Милев, Елин Пелин, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, Мургаш, Независимост, Независимост, Патриарх Евтимий, Плиска, Страцин, УПИ 1-За ОЖС, Кв. 71, Янтра; Столник: XXII-57, Св. Св. Кирил и Методии, Ул. Бот. шосе № 32, Ул. Бот. шосе № 40, Ул. Св. Св. Кирил и Методий № 2, УПИ ІV-124; Чурек: Местност Жерково, П-Л ХI-275, Кв. 4

На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Богданлия: Местн. Богдалия Кв. 17; Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Детелина; Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: II-941 Кв 88, Акация, Алеко Константинов, Витоша, Детелина, Ивайло, Кольо Фичето, Славянска, Стоян Михайловски, Трети март; Крушовица, Общ. Елин Пелин: I, Кв. 7, М. Гладно поле, Гладно поле, Гладно Поле-вили, М. Гладно поле, Месност Гладно поле; Мусачево, Общ. Елин Пелин: VIII Кв. 57, Водна помпа Отпадни води, Кв. 57 Парцел 5, Пейо Яворов, Радецки, Рила, УПИ І-Общ Кв. 57, Хаджи Димитър, Чойна; Огняново, Общ. Елин Пелин: ПИ 046001, УПИ ХV-283, Кв. 16

На 28.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Акация, Васил Левски, Вихрен, Гео Милев, Елин Пелин, Кирил и Методий, Кочо Честименски, Лесновска, Мургаш, Независимост, Патриарх Евтимий, Плиска, Страцин, УПИ 1-За ОЖС, Кв. 71, Янтра

Община Етрополе

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Етрополе: Александър Стамболийски, Георги Антонов, Георги Бакалов, Йорданка Чанкова, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Руски, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ На 29.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Лъга

На 25.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ На 26.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:15 ч./ На 29.09.2017 г. /09:15 - 09:45 ч.; 15:00 - 15:15 ч./ - Брусен, Общ. Етрополе: 229001, II, Кв. 1, Кладевски дол, Махала Бобища, Махала Гарсовец, Махала Дупковец, Махала Нейков дол, Махала Радов дол; Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, II Кв. Лъга, Махала Джамбазите, Махала Семкова, Пи-083145 М. Мариновото; Джурово: Васил Левски, Волга, Вутьо Миков, Генерал Гурко, Генерал Елис, Георги Димитров, Гошо Воденичаров, Девети септември, Димитър Грънчаров, Иван Мицев, Иван Яковенко, Камилче, Капитан П. Стайков, М. Беляновец Кв. 9 УПИ VIII, Малък Искър, Матю Воденичаров, Махала Беляновец, Махала Герановица, Махала Камилче, Махала Мечи Трън, Махала Отявец, Мико Лаков, Млада гвардия, Нератовице, Отряд Бенковски, Павел Корчагин, Петър Томов, Първи май, септемврийци, Стара планина, Тодор Христов, Чавдарци, Червена армия, Юрий Гагарин; Етрополе: Равнището; Лопян: 005034, в. з. Лопян, Кв. 6, Васил Левски, Втора, Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Девети септември, Йончо Ботев, Калина Вескова, Кв. 6, УПИ 6-22, Вилна зона, Ленин, Махала Черешовица, Местност Растака, Местност Черешова, Никола Михайлов, Никола П. Цановски, Пета, Планинско Цвете, Първа, Свещи Плаз, Седма, Трета, УПИ І-211, Кв. 29, Христо Ботев, Цвятко Янков, Четвъра; Малки Искър; Манаселска река: Махала Буджов дол, Махала Вила Манаселски мост, Махала Гараж, Махала Гола Могила, Махала Долна Липа, Махала Драгоица, Махала Липа, Махала Печор, Махала Смолевица, Махала Череша, Махала Чульовци, Укопете; Осиковица: Махала 57 Км АМ Хемус, Махала Балинска, Махала Баренска, Махала Вельовци, Махала Витьовци, Махала Владовци, Махала Войновци, Махала Вълчиновци, Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Господарска, Махала Дачовци, Махала Дрена, Махала Кратунете, Махала Манастира, Махала Манговци, Махала Робовица, Махала Стойковци, Махала Цековци, Махала Чифлика, Махала Ямата; Осиковска Лакавица: Бостанището, Луковешки дол, М. Гайдарско, Махала Гроздене, Махала Драйчовци, Махала Нанковска, Махала Рачовци, Общ. Правец, АМ &Quot; Хемус&Quot; , П-Л VI-61, Кв. 5; Равнище: I Кв. 29, XVII-290, Кв. 46, Мах. Грозьов дол, Махала Големанско, УПИ II-196 Кв. 8

На 25.09.2017 г. /09:30 - 11:15 ч./ - Лопян: Георги Димитров, Георги Михайлов, Девети май, Махала Черешовица, Местност Черешова, Никола Михайлов, Пета, Свещи Плаз, Цвятко Янков, Четвъра

На 26.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Боженица: Махала Ласковци; Видраре: Махала Градище, Махала Кленака, Махала Ликовци, Махала Мусатете, Махала Пешната лъка Махала Раздолата, Махала Свин дол, Махала Сечковци, Махала Станчовец, Махала Черни връх; Калугерово, Общ. Правец: Махала Бундаците, Махала Венчарете, Махала Връбчовци, Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Дола, Махала Златовци, Махала Кардашица, Махала Костадиновец, Махала Репавище, Махала Рударец, Махала Свин дол, Махала Смесите, Махала Стайковци, Махала Трънето, Махала Чекотин, УПИ-Хі-8, Кв. 4; Правец: Градешница, Григор Гошев, Епископ Генадий, Махала Боянско, Махала Дивчов рът, Махала Драганско, Махала Дръвница, Махала Манастирица, Махала Правешки ханове, Махала Пушкарско, Местност Елисов рът, Местност Стилковски рът, Местност Тошински рът, Осма, Север, Средора, Тодор Живков, УПИ 225 Кв. 110; Правешка Лакавица: 001626, Голямата Ливада, Махала Церица; Своде: Махала Бакова Могила, Махала Борова Шума, Махала Бурньовица, Махала Венеца, Махала Габриците, Махала Курман, Махала Лъга, Махала Преход, Махала Требеш, Махала Усоето, Махала Чуклата, Махала Чукльовци; Средни рът: Мах. Бечовското, Мах. Голяма Глава, Мах. Дунавското, Мах. Койчовци, Мах. Кондурите, Мах. Куваница, Мах. Мончово Търне, Мах. Средни рът, Махала Краева Бачия, Махала Кръста, Махала Марково Равнище, Махала Скр. Колиби

На 26.09.2017 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Правец: Махала Правешки ханове

На 29.09.2017 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Джурово: Махала Камилче

Община Ихтиман

На 26.09.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 10:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - бърдо: УПИ № 113 Кв. № 25А; Мечковци: УПИ VIII-89, Кв. 3

На 26.09.2017 г. /09:45 - 10:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: Махала Барата, Махала Бойчиновци, Махала Горобий, Махала Градеж, Махала Гроздьовци, Махала Средищна, Махала Суевци, Махала Широки рът, Махала Шуглеовци, УПИ VII Кв. 8; Ботевград: Хан Крум; Бузяковци: Заевица, Махала Поповци, УПИ III-186 Кв. 17А; Вакарел: Махала Драгиовци, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо; Джамузовци; Пановци: 22

На 26.09.2017 г. /10:15 - 16:30 ч./ - Вакарел: П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Алеко Константинов, Александър Стамболийски, Генерал Гурко, Генерал Шувалов, Георги Бенковски, Димитър Попов, Димчо Дебелянов, Йордан Цонев, Кочиово, Отец Паисий, Пенчо Славейков, Цар Освободител, Царчино

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костадинкино: Махала Яздирастовци, Яздирастовци

Община Костенец

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2017 г. /09:10 - 16:15 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: 000147

На 25.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Боровец, Бреза, Бузлуджа, Василишка, Върба, Екзарх Йосиф, Еледжик, Заря, Зорница, Иглика, Извор, Изгрев, Китка, Лайка, Липа, Люляк, Момина сълза, Морава, Оборище, Очушница, Панайот Волов, Пердова, Перуника, Пчелинска, Райна Княгиня, Свети Георги, Стефан Караджа, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Чайка, Шипка, Явор, Янтра, Ястребец; Костенец, Общ. Костенец: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Белмекен, Боровец, Бреза, Венетица, Еледжик, Зорница, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Китка, Малина, Младежка, Нишава, Олимпиада, Петър Берон, Пролет, Родопи, Синчец, Стефан Караджа, Трети март, Търговска, Чайка

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Боровец, Иван Вазов, Искра, Кирил и Методий, Китка, Малина, Петър Берон, Родопи

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Втора, Малина, Патриарх Евтимий, Първа

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2017 г. /09:10 - 16:15 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Момин проход: Ален мак, Княз Борис, Лоза, Мусала, Радост, Ружа, Стара планина, Тодор Ненчев, Христо Ботев, Ягода

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация, Александър Стамболийски, Еледжик, Заря, Изгрев, Лайка, Липа, Момина сълза, Оборище, Теменуга, Цар Калоян, Цариградско шосе, Явор

На 25.09.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Белмекен, Боровец, Василишка, Венетица, Кирил и Методий, Китка, Липа, Малина, Младежка, Морава, Нишава, Олимпиада, Очушница, Панайот Волов, Пердова, ПИ 1928 Част от УПИ V, Кв. 90, Пролет, Пчелинска, Родопи, Синчец, Трети март, Търговска, Цариградско шосе, Янтра

Община Костинброд

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Градец, Общ. Костинброд: УПИ Vі-225 Кв. 30
На 25.09.2017 г. /09:15 - 14:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: XIX-163, Кв. 24, І Кв. 33, Белидие хан, Двадесет и Първа, ПИ 541 до Кв. 22, ПИ 543 до Кв. 22, Първа, Седемнадесета

На 25.09.2017 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 020400, 160140, 556, Втора, М. Бяла Земя, М. Лъка Изомат ПИ 140180, Парцел 601 до Кв2, Пета, Четвърта

На 26.09.2017 г. /09:15 - 14:30 ч.; 09:30 - 12:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Дванадесета, Девета, Осма, Първа

На 26.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Безден: . УПИ ІV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХIII-78, УПИ ХII-47, Кв. 10 в. з. Бистрица

На 26.09.2017 г. /11:30 - 16:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Двадесет и Трета, Осемнадесета

На 26.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Костинброд: Братя Миладинови, Генерал Влад. Заимов, Добри Чинтулов, Дравски бой, Иван Асен II, Индже войвода, Обединена, Опълченска, Сергей Румянцев, Слана Бара, Средорек, Стефан Стамболов, Страцински бой, УПИ/Парцел4155, Кв. 50, Хан Аспарух, Хан Крум, Шияковци, Юрий Гагарин

На 27.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: 507. 88, IV -185 Кв. 33, Втора, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Шеста

На 28.09.2017 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Костинброд: 18-2059, Кв. 150, Георги С. Раковски, Здраве, Иван Вазов, Йордан Йовков, Ломско шосе, Момчил войвода, Мургаш, Славянска, Цар Калоян, Янко Забунов

На 28.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 15:45 - 16:30 ч./ - Костинброд: УПИ II 4162, 18-2059, Кв. 150, Асен Златаров, Бачо Киро, Валери Чкалов, Васил Левски, Възход, Георги С. Раковски, Детелина, Димчо Дебелянов, Захари Зограф, Здраве, Зора, Иван Вазов, Йордан Йовков, Ломско шосе, Момина сълза, Момчил войвода, Мургаш, Нарцис, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Плиска, Поп Богомил, Преслав, Славянска, Ул Илинден, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Калоян, Чакалов, Янко Забунов

На 28.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: Александър Стамболийски, Ален мак, Бузлуджа, Вишня, Георги Бенковски, Йордан Йовков, Китка, Лилия, Ломско шосе, Люляк, Мизия, Плиска, Родина, Русе, Славянска, София, Странджа, Шейново, Шипка, Янко Забунов

На 28.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Костинброд: 3479, Кв. 239, IV-2482, Кв. 230А, IV-3944Кв 63-А, Александър Стамболийски, Ален мак, Асен Златаров, Балван, Безименна, Бузлуджа, Букет, Валери Чкалов, Васил Левски, Витошко Лале, Вишня, Възход, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Герена, Дванадесети април, Детелина, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Елин Пелин, ЖП Кантон, Захари Зограф, Йордан Йовков, Китка, Кооперативен Пазар, Крайбрежна, Лилия, Липа, Ломско шосе, Люляк, Малина, Маслово, Местност Бачийте, Мизия, Момина сълза, Момчил войвода, на Площада в селото, Незабравка, Никола Й Вапцаров, Обединена, Охрид, Патриарх Евтимий, Петър Берон, ПИ 3675, Кв. 99А, Плиска, Райна Княгиня, Рила, Родина, Роза, Розова долина, Русе, Св. Георги Победоносец, Синчец, Славянска, София, Спортист, Средна гора, Стефан Караджа, Стопански двор, Странджа, Тодор Спасов, Тунджа, Ул Илинден, УПИ III Кв. 100, УПИ Vі -3723 Кв. 173, УПИ XII Кв. 103, УПИ XVI 2844 Ul 91, УПИ Ххх-3981 Кв. 154, УПИ-ХVII-1758, Филип Тотю, Фондови жилища, ХV-1642, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цар Самуил, Цветна, Чакалов, Шейново, Шипка, Шияковци, Шияковци УПИ 38978, 38 Кв. 42, Янко Забунов, Янтра

На 28.09.2017 г. /11:30 - 14:30 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд: IV-73 Кв. 11

На 28.09.2017 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Чибаовци: 101. 146, М. Разкръсте, ПИ 101, ПИ 266

На 28.09.2017 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Костинброд: Възход, Захари Зограф, Йордан Йовков, Момина сълза, Обединена, Ул Илинден

На 29.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч./ - Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Бели Брези, Белица, Витоша, Г. М. Димитров, Гео Милев, Дванадесети април, Драва, ЖП мост, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Кап. Петко войвода, Кв 76 Апарцел ХII, Кокиче, Малина, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Панайот Волов, Петровден, Пирин, Поп Харитон, Райна Княгиня, Славянска, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ ХII-3254 Кв 116, Черно море, Шияковци

На 29.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 13:30 ч./ - Богьовци: Имот 5340057, Общ. Костинброд, УПИ II -29, Кв. 9, УПИ X-126 Кв. 25, УПИ ХII-127 Кв. 25; Градец, Общ. Костинброд: 155, 6, Белидие хан; Драговищица, Общ. Костинброд: Белидие хан; Петърч: Атанас Гълъбов, Бузлуджа, Витан, Гарата, Герена, Детелина, Иван Бончев, Камчия, Кап. Петко войвода, Люлин, Слатина, Тантил Стойчев, Тополница, Шопска Комуна; София: Райска Градина/Аврора/

На 29.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Костинброд: 4498, М. &Quot; Кока Кола&Quot; , XV-3434 Кв. 76В, XV-3434 Кв. 76В, Акация, Балкан, Балкан, Бели Брези, Бели Брези, Белица, Белица, Витоша, Витоша, Г. М. Димитров, Г. М. Димитров, Гео Милев, Гео Милев, Дванадесети април, Дванадесети април, Драва, ЖП мост, ЖП мост, Захари Стоянов, Захари Стоянов, Заяковица, Извор, Искър, Искър, Кап. Петко войвода, Кап. Петко войвода, Кв 76 Апарцел ХII, Кв 76 Апарцел ХII, Кокиче, Малина, Малина, Марица, Марица, Маслово, Махала Беледие хан, Махала Лешков връх, Махала Лешков връх, Местност Ленкови Кошари, Местност Миткова Воденица, Момчил войвода, Момчил войвода, Никола Д. Петков, Никола Д. Петков, Обединена, Острова, Острова, Панайот Волов, Панайот Волов, Петровден, Петровден, Пирин, Пирин, Поп Харитон, Поп Харитон, Райна Княгиня, Райна Княгиня, Славянска, Средец, Средец, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ Хі-3106, Кв. 235, УПИ ХII-3254 Кв 116, УПИ ХII-3254 Кв 116, Черно море, Черно море, Шияковци, Шияковци

На 29.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Костинброд: Димчо Дебелянов, Никола Й Вапцаров, Охрид

На 29.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч.; 09:30 - 10:15 ч./ - Безден: . УПИ ІV-126, Кв. 2 в. з. Бистрица, IX-60, Кв. 12, в. з. Бистрица УПИ ХVі-164, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ № 243, Кв. 25, с. Безден Общ. Костинброд УПИ ХIII-78, УПИ 77. 9, УПИ ХII-47, Кв. 10 в. з. Бистрица; Опицвет: 10, III-283, VII-92, Кв. 24, XVII Кв. 4, УПИ XIV-169 Кв. 32; Хераково: ПИ 145016; На 29.09.2017 г. /11:00 - 13:15 ч./ - Костинброд: 4200, 4267, до Кв. 20, Антим I, Братя Миладинови, Величко Величков, Генерал Столетов, Ивайло, Константин Величков, Македония, Марица, Маслово, Места, Обединена, Петко Енев, Радецки, Ручей, Тополница, Черноризец храбър, Шияковци, Юрий Гагарин

На 29.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Костинброд: Витоша, Гео Милев, ЖП мост, Острова, Петровден, Райна Княгиня, Средец, УПИ ХII-3254 Кв 116

Община Пирдоп

За периода 25-26.09.2017 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Буново, Общ. Мирково: Местност&Quot; Телиш&Quot;

Община Правец

На 25.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ На 27.09.2017 г. /08:00 - 14:15 ч./ - Осиковица: Махала Чифлика

На 25.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 15:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: Махала Габрика, Махала Димитровци, Махала Репавище, Махала Смесите; Видраре: 157, Кв. 13, сграда Кметство, II Кв.

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци

На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Осиковица: Махала Габрика, Махала Гетовци, Махала Цековци, Махала Чифлика

Община Самоков

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та, 11-та, 12-та, 13-та, 14-та, 18-та, 19-та, 20-та, 21-ва, 22-ра, 23-та, 25-та, 25-та, 26-та, 27-ма, 28-ма, 29-та, 3-та, 3-та, 30-та, 30-та, 31-ва, 32-ра, 33-та, 34-та, 35-та, 35-та, 36-та, 37-ма, 38-ма, 39-та, 4-та, 40-та, 41-ва, 42-ра, 43-та, 44-та, 45-та, 46-та, 47-ма, 48-ма, 49-та, 5-та, 52-ра, 53-та, 55-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, БКТП Градина – Ковачевци; Мала Църква: с. Мала Църква, Община Самоков; Поповяне: ПИ 000368; Самоков: Авксенти Велешки, България, Васил Стоин, Дим. Смрикаров, Захари Хаджигюров, Иван Шишман, Йордан Йовков, Крали Марко, Любен Каравелов, Мальовица, Отец Паисий, Преслав, Станислав Доспевски, Стефан Караджа, Ул. Здравец, Ул. Софийско шосе 15, УПИ 65231. 911. 36, Христо Смирненски, Цар Борис III; Самоков: Бреза, Генерал Раздишевски, Здравец, Зорница, Кокиче, Латинка, Люляк, Ружа, Странджа, Тинтява, Христо Максимов, Явор

На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Самоков: Гоце Делчев, Рилска Малина, Струма, Цар Симеон

На 27.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Ново село, Общ. Самоков

На 28.09.2017 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Самоков: Грънчар, Иречек, Македония, Софийско шосе, Христо Йовевич

Община Своге

На 25.09.2017 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Луково; Реброво: Искърско Дефиле, М. Чуклата, Мах. Старо село, Мах. Старо село, Махала Старо село М. Света Троица, Стара планина, Старо село

На 25.09.2017 г. /10:00 - 15:30 ч./ - Своге: Слатина

На 25.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Своге: Акация, Алеко Константинов, Борис I, Борова гора, Георги С. Раковски, Двадесет и Едно, Звънче, Здравец, Изгрев (Ем. Марков), Искър, Мак, ППС So 1420 - SVoge 2, Просвета, Република, Слънце, Староселска, Турист, Христо Ботев

На 26.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Владо Тричков: 126-та, Махала Голяма лъка Махала Ромча

На 27.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Своге: Акация, Бисер, Бойка, Буря, Велико Търново, Джиджовица, Дреновско Храсте, Зора, Калина, Капина, Косматица, Къпина, Лале, Липа, Остриката, Панорамен път, Победа, Хризантема

Община Сливница

На 25.09.2017 г. /10:00 – 12.00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Сливница: VII-180, кв. 140; Безименна, Бъдеще, Войнишка махала 1, къща, строеж; Кореняк; Лозан Арсов; Победа; Работник

На 25.09.2017 г. /10:00 – 12.00 ч. по искане на „ЕСО“ ЕАД/ - Алдомировци: 27-ма; Алдомировска /Г. Димитров; Васил Левски; Люляк/Ст. Лазов; МТП Калинките

На 25.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 26.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 27.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 28.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 29.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 30.09.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ На 01.10.2017 г. /07:00 - 19:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Васил Петлешков, Георги Бенковски, Иван Вазов, Капитан Атанас Узунов, Максим Горки, Нешо Бончев, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Сливница, Стефан Караджа, Цар Симеон Велики, Юрий Гагарин
На 25.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бърложница: П-Л XIII-61, Кв. 14, УПИ ІХ-Общ, Кв. 2; Драготинци; Цацаровци, Общ. Драгоман: Махала Под камък, Махала&Quot; Под камъка&Quot;

На 25.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-р Димитър Китов, Еделвайс, ЖП. Гара, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода, Черни връх, Черно море, Юрий Гагарин

На 25.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:45 ч./ - Опицвет: Под Костело Землище с. Опицвет

На 26.09.2017 г. /09:30 - 12:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов, Васил Друмев, Георги Бенковски, Кирил и Методий, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Пейо Яворов, Съединение, Хаджи Димитър, Чавдар войвода, Юрий Гагарин

На 29.09.2017 г. /09:45 - 10:30 ч.; 13:00 - 13:45 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България, Алеко Константинов, Ален мак, Васил Друмев, Васил Левски, Васил Петлешков, Генерал Гурко, Гео Милев, Георги Бенковски, Д-р Димитър Китов, Доктор Памукчиев, Еделвайс, ЖП. Гара, Захари Стоянов, Иван Вазов, Иван Германов, Искър, Капитан Атанас Узунов, Капитан Радко Димитриев, Кв. 107, Кирил и Методий, Княз Александър I-Батенберг, Константин Величков, Лев Толстой, Любен Каравелов, Люляк, Максим Горки, Мир, Неделище, Нешо Бончев, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Панайот Хитов, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Пушкин, Първа, Сан Стефано, Свети Климент Охридски, Сливница, Стефан Караджа, Съединение, Тодор Влайков, УПИ Х-1749, Кв. 102, УПИ-Vі-721 Кв. 12, Филип Тотю, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Кубрат, Христо Ботев, Цар Калоян, Цар Симеон Велики, Чавдар войвода, Черни връх, Черно море, ул. „Юрий Гагарин“

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !