Вижте къде ще спира токът в област Враца (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 4-8 септември)

Последна промяна на 02 септември 2017 в 07:45 1535 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Враца, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 4-8 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Област Враца

Община Бяла Слатина  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Бяла Слатина: ул. „Арда“, Бачо Киро, Георги С. Раковски, Елин Пелин, Здравец, Златия, Искър, Кръстовище Златия и Г. Раковски, Ломска, Любен Каравелов, Марица, Места, Мизия, Мир, Никола Вапцаров, Николай Хрелков, Пирин, Родопи, Родопи, Росица, Сердика, Солунска, Средец, Тодор Каблешков, Тунджа, Цар Иван Шишман

Община Враца  

За периода 04-08.09.2017 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Враца: Мито Орозов

На 04.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./; на 05.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца: Братя Миладинови, Демокрация, Димчо Дебелянов, Иван Ангелов, Кирил Буюклийски, Металург, Мито Орозов, Поп Тодор Врачански, Сестри Хаджикръстеви

На 04.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./; на 08.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Враца: Братя Миладинови, Дико Илиев, Димчо Дебелянов, Кирил Буюклийски, Пършевица, Сестри Хаджикръстеви, Стрежер

На 05.09.2017 г. /12:15 - 13:00 ч./ - Враца: Беласица, Васил Кънчов, Вилна зона Врачански Балкан, Вратица, Георги Апостолов, Драган Цанков, Източна Промишлена зона, Местност Вратцата-Лудо езеро, Младост, Никола Вапцаров, Скакля; Згориград: Местност Гарванец

На 07.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Враца: Дъбника, Кръгово Околовръстен път Оряхово, Местност Занкиното, Мито Орозов, Складова; Монтана: 48489. 2. 482; Чирен: 9-ти септември, Безименна, Волга, Георги Бенковски, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Дружба, Калето, Ком, Комсомолска, Ленин, Лозарка, Люлин, Милин камък, Мир, Мусала, Оборище, Околчица, Понора, Радецки, Рила, Ружа, Стара планина, Странджа, Страцин, Тутракан, Христо Ботев, Цар Калоян, Церово Бърдо

На 08.09.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 09:15 - 13:45 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Згориград

На 08.09.2017 г. /09:00 - 09:15 ч.; 13:45 - 14:00 ч./ - Враца: 28-ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна зона Врачански Балкан, Илинден, Местност Рудник Плакалница

На 08.09.2017 г. /09:15 - 13:45 ч./ - Враца: 28-ми Октомври, Авлига, Безименна, Вилна зона Врачански Балкан

Община Мездра  

На 04.09.2017 г. /12:15 - 13:00 ч./ - Враца: Авлига; Мездра: ЖП Район, Лещака, път Враца-Мездра, Христо Ботев; Моравица, Общ. Мездра: Аламан, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Беласица, Божур, Васил Коларов, Васил Левски, Витоша, Гаврил Генов, Георги Димитров, Емил Марков, Зелена поляна, Иван Нивянин, Иглика, Искър, Кирил и Методий, Кокиче, Леденика, Местност Макрешица, Минзухар, Никола Вапцаров, Околчица, Средна поляна, Старата Воденица, Страхил войвода, Теменуга, Тотка Илиева, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Хъшове, Шипка, Юшан; Паволче: 120 М/У кв. 29 и кв. 41, XXV-1, Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Вежен, Веслец, Вихрен, Георги Бенковски, Драва, Дружба, Дунав, Еделвайс, Здравец, Ильо войвода, Йолковица, Казашка, Камарата, Княз Дондуков, Кокиче, Ком, Кракра, Купена, Люлин, Мадара, Местност Бучил Имот 152002, Мир, Мургаш, Мусала, Оборище, Одрин, Околчица, Перущица, Погледец, Преслав, Станке Димитров, Струма, Тракия, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян, Шар планина, Шипка; Руска Бела: Местност Буешко езеро, Местност Садината; Челопек: V кв. 41, Александър Стамболийски, Ален мак, Амур, Баба Илиица, Безименна, Г. Генов, Георги Бенковски, Д. Благоев, Еделвайс, Здравец, Иван Вазов, Йолковица, Кокиче, Люляк, Марин Тошев, Местност Входа на селото, Мир, Никола Марков-Колката, Никола Петков, Околчица, Орешака, Плиска, Погледец, Ропотамо, Русалка, Спортна, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Калоян

На 05.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Долна Кремена: 1-ви май, 9-ти септември, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вълчев, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Никола Вапцаров, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка

На 05.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./;

на 08.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Мездра: ЖП Район, Марин Дринов, Роза, Св. Св. Кирил и Методий

На 06.09.2017 г. /08:15 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Боденец: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Арда, Боденски дол, Веслец, Вит, Витоша, Волга, Георги Димитров, Дунав, Дъб, Здравец, Иван Вазов, Никола Вапцаров, Оборище, Пирин, Плиска, Рила, Родопи, Христо Ботев, Шипка, Янтра; Малорад: Васил Воденичарски, Янтра; Мездра: 1-ви май, Александър Стамболийски, Витоша, Георги Кирков, ЖП Район, Любен Каравелов, Местност Боденец, Местност Мишковото, Местност Садината, Роза, Св. Патриарх Евтимий, Св. Св. Кирил и Методий, Сърнин дол, Тераса, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цанко Церковски

На 06.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Мездра: ЖП Район

На 07.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Габаре: Петко Лалов

На 07.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Горна Кремена: Александър Стамболийски, Батак, Безименна, Бяло море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин; Долна Кремена: 1-ви май, 9-ти септември, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Възрожденска, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Димитър Благоев, Димитър Тодоров, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Кирил и Методий, Ленин, Любен Каравелов, Мато Нинов, Никола Вапцаров, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Петко Маринов, Роза, Софроний Врачански, Стефан Караджа, Христо Ботев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Цеко Тодоров, Шипка, Яташка

На 07.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Горна Кремена: Александър Стамболийски, Батак, Бяло море, Гаврил Генов, Георги Димитров, Дойчин, Иван Нинов, Иглика, Косматица, Ладога, Местност Езерото, Никола Вапцаров, Партизанска, Райко Даскалов, Роза, Христо Гарвански, Цона Маринова, Юрий Гагарин

На 07.09.2017 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Долна Кремена: Александър Стамболийски, Бузлуджа, Васил Левски, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Димитров, Георги С. Раковски, Иван Вазов, Иван Вълчев, Йото Цеков, Ленин, Мато Нинов, Никола Цветков, Околовръстна, Пейо Яворов, Петко Досев, Христо Петрински, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Яташка

На 08.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Кален: 9-ти септември, Баба Тонка, Ботева поляна, Велико Търново, Веслец, Витиня, Кирил и Методий, Комсомолска, Косматица, Мургаш, Роза, Скът, Хан Аспарух

На 08.09.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Горна Кремена: Безименна

Община Оряхово  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 06.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Оряхово: Алея на мира и дружбата, Бачо Киро, Васил Петлешков, Добруджа, Иван Вазов, Момчил войвода, Райна Княгиня, Родопи, Силистра, Странджата, ул. „Цар Калоян“.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !