Вижте къде ще спира токът в област Плевен (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 25-29 септември)

OFFNews Последна промяна на 23 септември 2017 в 09:15 2668 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Плевен, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25-29 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Плевенска област

Община Белене

На 28.09.2017 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Белене – подмяна електромери

Община Гулянци

На 25.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 26.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 27.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 28.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 29.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Брест, Общ. Гулянци: в Априлов, Г Бенковски, Градинарска, Д-р П Берон, Демокрация, Индже войвода, К и Методий, Крали Марко, Н Рилски, Орфей, Отец Паисий, Раковски, Симеон Велики, Стадиона, Цанко Церковски, Шипка

Община Долна Митрополия

На 25.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 26.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 27.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 28.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ На 29.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Байкал: Бенковски, Васил Левски, Вит, Г Димитров, Георги Михайлов, Георги Раковски, Дунав, Любен Каравелов, Марица, Н Дъбовянов, Огоста, Стадиона, Стара планина, Странджа, Христо Ботев

На 28.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ - Брегаре: Димитър Благоев; Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Александър Стамболийски, Анастасия Димитрова, Ангел Кънчев, Асен Златаров, Асен Халачев, Баба Тонка, Бачо Киро, България, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Благоева, Виктор Юго, Вит, Вихрен, Владимир Заимов, Вола, Волга, Възраждане, Ганецки, Ген Столетов, Георги Кирков, Георги Кочев, Горталов, Гоце Делчев, Гурко, Димитър Благоев, Димчо Дебелянов, Добрич, Дон, Дунав, Зайчар, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Изгрев, Илинден, Искър, Калиакра, Кирил и Методий, Копривщица, Люлин, Малчика, Месност Пасището, Места, Милин камък, Митко Палаузов, Мургаш, Мусала, Никола Вапцаров, Никола Доровски, Одрин, Пасището, Пенчо Славейков, Пеньо Пенев, Петър Берон, Победа, Райна Княгиня, Родопи, Росица, Сан Стефано, Сергей Румянцев, Скобелев, Славянска, Сливница, Средец, Стара планина, Сторгозия, Съединение, Тодор Каблешков, Тракия, Фердинанд Александров, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Царевец, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

Община Левски

На 25.09.2017 г. /08:30 - 08:40 ч.; 08:40 - 09:45 ч.; 09:45 - 10:30 ч./ - Деляновци: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Левски, Общ. Левски

На 26.09.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 09:10 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ - Обнова: 9-ти септември, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вела Пеева, Волга, Възраждане, Гео Милев, Гробарска, Дунав, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов живот, Осми март, Осъм, Пионерска, Плиска, Победа, Първи май, Рила, Родопи, с. Румянцев, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин

На 26.09.2017 г. /09:00 - 09:10 ч.; 16:00 - 16:10 ч./ На 27.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Малчика: Ал. Стамболийски, Бачо Киро, Вапцаров, Васил Левски, Дружба, Евгени Босилков, Заря, Ив. Вазов, Мир, Осъм, Панайот Хитов, Петър Берон, площад, Стара планина, Столетов, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цветан Спасов, Шипка, Ю. А. Гагарин

На 27.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Обнова: 9-ти септември, XV-438, Kb. 125, Ал. Стамболийски, Арда, Б. Анастасов, Безименна, Ванчо Цачев, Васил Левски, Васил Петлешков, Вежен, Вела Пеева, Вит, Витоша, Волга, Възраждане, Г Бенковски, Гео Милев, Гробарска, Д. Дебелянов, Дунав, Еделвайс, Заря, Ив. Вазов, Кирил и Методий, Клисура, Козлодуй, Л. Каравелов, Люляк, Малчика, Марица, Мусала, Н. Й. Вапцаров, Н. Рилски, Нов живот, Осми март, Осъм, П. Р. Славейков, Пионерска, Плиска, Победа, Преслав, Първи май, Радецки, Ракета, Раковски, Рила, Родопи, с. Румянцев, Сакар, София, Ст. Караджа, Ст. планина, Странджа, Тодор Каблешков, Трети март, Тръпката, Тунджа, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар, Червенобрежка, Ю. А. Гагарин, Янтра

Община Плевен

На 25.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Вардар/П. Пеловски/, Велес/Ал. Дунчев/, Генерал Атанас Стефанов, Генерал Колев, Гургулят, Сан Стефано, Скопие

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ралево: Бачо Киро, Бинка Парашкевова, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Драва, Кирил и Методий, Клисура, Мадан, Одрин, Партизанска, Пирин, Плевен, Преслав, Рила, Родопи, София, Стара планина, Тумба, Тутракан, Хаджи Димитър, Христо Ботев; Ясен, Общ. Плевен: Асен Златаров, Генерал Скобелев, Иван Вазов, Иван Тод. Христов, Митко Палаузов, Петко Р. Славейков

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Ал. Стамболийски, Георги Кирков, Георги Кочев, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Дунавия, Марица, Москва, Филип Тотьо; Коиловци: Братя Гъркови, Васил Априлов, Маршал Толбухин, Опълченска, Панайот Волов, Пенчо Славейков, Сергей Румянцев, Скобелев, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цветан Спасов, Чаталджа; Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски, Антим I, Г. С. Раковски, Данаил Попов, Максим Горки, Никола Петков, Пещера, Първи май, Рила, Стоян Заимов, Татар Махала, Тодор Александров, Ю. А. Гагарин

На 26.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Плевен: Акд. Й. Трифонов, Десети Декември, Ем. Васкидович/Аврора/, К. Охридски/Карл Маркс/, Стоян Михайловски

На 26.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен

На 27.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Бохот: 281003; Плевен: Кайлъка, Кайлъшка, Местн. Кайлъка; Радишево: Местност Стража

На 27.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Плевен: Местн. Кайлъка

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Дружба

На 27.09.2017 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев

На 28.09.2017 г. /09:00 - 14:15 ч./ - Плевен: Антим Първи, Димитър Пападжаков, Иларион, Марагидик, Стара планина, Шейново, Юмрукчал

Община Червен бряг

На 25.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Червен Бряг: Бузлуджа, Панайот Волов, Християнска

На 25.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 26.09.2017 г. /15:30 - 16:00 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: 095059, 206034, Ал Момчилов, Ал Стамболийски, Асен Златаров, В Левски, Витоша, Вл Заимов, Г Бенковски, Г Димитров, Г Милев, Г Стойчев, Д Благоев, Д-р П Берон, Девети май, Девети септември, Дружба, Дядо Иван Комитата, Зл Панега, Ив Вазов, К и Методий, М Палаузов, Малчика, Млада гвардия, Пирин, Рила, Ст планина, Странджа, Т. Йорданов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Ю. А. Гагарин; Червен Бряг: 510001, V Кв. Ал Стамболийски, Барбарати, Бено Вълчев, Братя Миладинови, Бузлуджа, Гоце Делчев, Гурко, Ивайло, Илю войвода, Княз Александър Батенберг, Лазар Ръжанов, Лалка Батова, Марица, Сава Младенов, Странджа, Чавдар войвода, Яворов Изток.

Най-важното
Всички новини
Най-четени Най-нови