Вижте къде ще спира токът в област Перник (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 11-15 септември)

OFFNews Последна промяна на 09 септември 2017 в 08:15 2433 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Перник, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 11-15 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Пернишка област

Община Брезник  

На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долни Романци; Завала
На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 16.09.2017 г. /08:00 - 14:00 ч./ - Гигинци
На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Кошарево; Слаковци
На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Долна Секирна: Мтп&Quot; Д. Секирна&Quot;
На 15.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Велковци, Общ. Брезник: с. Велковци, УПИ ІV-105, Кв. 40

Община Перник  

На 11.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 13.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Вискяр: ІІ-253 Кв. 30
На 11.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 08:45 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Дрен
На 11.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Горна Диканя; Гълъбник; Долна Диканя; Старо село, Общ. Радомир; Студена, Общ. Перник; Чуковец, Общ. Радомир
На 11.09.2017 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Гълъбник: В Ик - Помпи Гълъбник
На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 09:00 - 16:30 ч.; 10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Зидарци
На 11.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 12.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 13.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 14.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 15.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Перник: 1-ва, 10-та, 11-та, 12-та, 2-ра, 3-та, 4-та, 5-та, 6-та, 7-ма, 8-ма, 9-та, Рудничар
На 12.09.2017 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 10:00 - 11:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Батановци: Трети март, Шести септември, Акация, Александър Стамболийски, Батан войвода, Бистрица, Братя Миладинови, Васил Левски, Владимир Заимов, Георги Бенковски, Граово, Желю Демиревски, Княз Борис I, Коста Тричков, Любен Каравелов, Мах. Делниче, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Св. Св. Кирил и Методий, Средорек, Старо село, Стефан Караджа, Стране, Струма, Трендафил Георгиев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Богданов дол: Васил Левски, Витоша, Георги Сава Раковски, Иван Вазов, Иглика, Извор, Китка, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Любен Каравелов, Люлин, Мах. Дълга Бара, Мах. Стаменова, Отец Паисий, Петър Берон, Пирин, Пчела, Рила, Стара планина, Струма, Теменуга, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Калоян, Цар Симеон, Чучулига; Витановци: Васил Левски, Кракра Пернишки, П-Л ІV-241, Кв. 29, УПИ І-51 Кв. 14; Гоце Делчев: Ючдорушко дере; Дивотино: 3-ти март, 34069, Витоша, Втора, Двадесета, Двадесетивтора, Двадесетидевета, Двадесетиосма, Двадесетипета, Двадесетиседма, Двадесетитрета, Двадесетичетвърта, Двадесетишеста, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв29 УПИV -642, Комсомолска, Люлин, Махала Герен, Махала Ливаге, Махала Светавода, Махала Тенов дол, Миньор, Осемнадесета, Осма, Пета, Петдесета, Петдесетивтора, Петдесетипета, Петдесетитрета, Петнадесета, Първа, Рила, Седемнадесета, Седма, Слатина, Струма, Тенов дол, Тридесета, Тридесетивтора, Тридесетиосма, Тридесетипета, Тридесетипърва, Тридесетиседма, Тридесетитрета, Тридесетичетвърта, Тридесетишеста, Тринадесета, УПИ VIII - 296 Kb. 21, УПИ ІІ Кв. 746, Четвърта, Четирдесета, Четирдесетиосма, Четирдесетипета, Четирдесетиседма, Четирдесетитрета, Четринадесета, Шеста, Шестнадесета; Люлин, Общ. Перник: V-614 Кв 59, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кв. 31, УПИ1-577, Мах. Лесков дол, Мах. Стакьовец и Манастира, Местн. Задбудилица, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, ПИ 874, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Осма, Тридесет и Седма, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесеста, Четвърта, Четиринадесета, Шеснадесета, Шеста; Мещица: Адалберт Антонов, Александър Димитров, Александър Невски, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Васил Коларов, Васил Левски, Велин Сърбов, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Толбухин, Генерал Тотлебен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Сава Раковски, Гоце Делчев, Даме Груев, Детелина, Детелина Минчева, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Еделвайс, Елена Георгиева, Елин Пелин, Захари Стоянов, Иван Вазов, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Капитан Петко войвода, Кв. 3 УПИ VІІІ-165, Кокиче, Комсомолска, Ленко, Леонид Брежнев, Лилия, Лиляна Димитрова, Маршал Жуков, Митко Палаузов, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Октомврийска Революция, Пейо Яворов, път №63, Райна Княгиня, Рахила Ангелова, с. Мещица, Стадион, Пл. №140, Кв62, Свилен Русев, Сергей Румянцев, Синчец, Станке Димитров, ХVIII Кв. 55А, Юрий Гагарин, Ястребино; Перник: Ахелой, Баба Тонка, Бараки ТМК Ленин, Бела Вода, Градина, Григорий Цамблак, Емине, Жк. Тева, ПИ 725. 25, Иван Асен Втори, Клокотница, Матей Преображенски, Рашо Димитров, Света гора, Симеон Радев, Симеоновград, Тева, Хан Аспарух, Хан Омуртаг, Цалева Круша, Цар Самуил; Радуй; Расник: Брод, Казанджийска, Околовръстен път; Ярджиловци: Ален мак, Арда, Асен Китанов, Велин Асенов, Георги Димитров, Девети септември, Иван Алексиев, Йордан Станоев, Китка, Кракра, Никола Вапцаров, Оборище, Орниче, Осоица, Перник, Първи май, Рила, Свилен Русев, Средна гора, Стара планина, Струма, Тодор Димитров, Христо Смирненски
На 12.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Селищен дол

Община Радомир  

На 11.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ - Кондофрей: Общ. Радомир
На 11.09.2017 г. /09:15 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:15 ч./; на 12.09.2017 г. /09:30 - 10:15 ч.; 10:45 - 11:30 ч./ - Владимир: ПИ 149 Кв, 14; Долна Диканя
Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л ІХ-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ ІІ-26, УПИ Хі-34, Кв. 1; Друган: Vі-485, Кв. 45, Чачулова махала; Радомир: Антим I, Априлско въстание, Божур, Васил Петлешков, Върба, Ген. Столетов, Детелина, Драва, Еделвайс, Здравец, Иван Георгиев, Иван Соколов, Иглика, Ильо войвода, Климент Охридски, Кокиче, Коста Миланов, Мах. Гьорева, Опълченска, Райко Даскалов, Райна Княгиня, Роза, Самарско знаме, Соболч, Станко Косовски, Трети март, Хан Омуртаг; Стефаново, Общ. Радомир: Мах. Горни Раковец, Мах. Егреците, УПИ ІX-1083, 1084; Червена могила
На 12.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Долни Раковец

Община Трън  

На 12.09.2017 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Ерул
На 13.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Вукан: УПИ III-130 Кв. 12
На 13.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Мрамор, Общ. Трън: Стълб 32, Клон А
На 13.09.2017 г. /09:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Бусинци; Видрар; Горна Мелна: 87; Горочевци; Докьовци; Долна Мелна: НУПИ 12; Дълга Лука: УПИ IV-71, Кв. 17; Еловица, Общ. Трън; Костуринци; Къшле; Лева река; Пенкьовци; Радово; Стайчовци; Шипковица
На 14.09.2017 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ - Трън: 8Ми март, Девети септември, Александър Стамболийски, Атанас Ботев, Бор, Васил Левски, Вельо Стоянов, Владо Васев, Владо Тричков, Връх, Възраждане, Георги Димитров, Гочо Гопин, Денчо Знеполски, Десета, Ева Волицер, Еднофамилни жилища, Здравец, Мах. Шиловец, Мир, Младост, Мосаловска, Народна Воля, Петко Д. Петков, Петър Асенов, Стадион, Стефан Караджа, Тако Пеев, Тенеси, Хаджи Димитър, Хараламби Стоянов, Христо Ботев, Чарчалат, Юрий Гагарин, Яким Тошков
На 14.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Трън: Вельо Стоянов, Владо Тричков, Мосаловска.