Вижте къде ще спира токът в област Монтана (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 25-29 септември)

OFFNews Последна промяна на 23 септември 2017 в 08:11 2634 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Монтана, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25-29 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Област Монтана

Община Берковица

На 25.09.2017 г. /08:45 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 11:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Балювица: ул. „Александър Стамболийски“, Васил Левски, Девети септември, Дружба, Дунав, Извън регулацията, Ком, Раковски, Стефан Караджа, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Черковна, Шипка; Берковица; Бокиловци: 000911, Втора, Десета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, УПИ VIII45, Кв. 15, Четвърта, Шеста; Боровци: 1 Ви май, 23 Ти септември, Александър Стамболийски, Берковска, Вецина, Георги Димитров, Д-р Лилия Благоева, Димитър Благоев, Драва, Дунав, Замфир Попов, Захари Стоянов, Иван Бонов, Любен Каравелов, Марица, Москва, Паисий, Пушкин, Райко Даскалов, Стара планина, Страцин, Тодор Младенов, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Черковна, шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Р. Даскалов и Д. Благоев; Бързия; Замфирово: 000436, 1 Ви май, 5 Ти Декември, 9 Ти септември, Александър Стамболийски, Аметица, Андрей Жданов, Бузлуджа, Бундино, Васил Друмев, Васил Левски, Веслец, Гаврил Генов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Кирков, Гоце Делчев, Дамян Арсенов, Дарвин, Димитър Благоев, Добро поле, Драва, Емил Марков, Замфир Попов, Зоин дол, Иван Вазов, Извън Плана, Илия Генов, Искър, Йордан Лютибродски, Камчия, Карл Маркс, Ком, Краище, Лазар Младенов, Ленин, Лом, Любен Каравелов, Манчо Пешов, Марек, Мичурин, Младен Ангелов, Москва, Непирче, Никола Й. Вапцаров, Никола Ценков, Павел Петров, Панайот Хитов, Петрохан, Пирин, Поп Андрей, Попов дол, Преславска, Рила, Слатина, Стара планина, Стефан Караджа, Странджа, Тодор Благов, Толбухин, Тополница, Ул. Ал. Стамб. и Ул. Янтра, Ул. Д. Арсенов и Д. Благоев, Фридрих Енгелс, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Михайлов, Церовска, Шипка, Ъгъла на Ул. З. Попов и Преслав, Яне Сандански, Янтра; Комарево, Общ. Берковица: Втора, Девета, Извън регулация, Осма, Пета, Първа, Трета, Четвърта, Шеста; Мездрея: Втора, Главна, Извън регулацията, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, Четвърта, Шеста; Песочница: Втора, Девета, Десета, Единадесета, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесета, УПИ III, Кв. 33, Четвърта, Шеста; Рашовица: Васил Коларов, Гаврил Генов, Георги Димитров, Замфир Попов, Извън плана, Христо Ботев

На 25.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 28.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Берковица: Акация, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена стена
На 26.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./ - Берковица: 086014 Землището на с. Бързия; Бързия: 036022, 9 Ти септември, № 017047, Акация, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Землището с. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов живот, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

На 26.09.2017 г. /08:45 - 10:30 ч./ На 27.09.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Христо Ботев

На 26.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Берковица: 23 септември, Акация, Извън регулацията, Местност Петрохан, Страцимировска

На 26.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч./ - Бързия: Акация, Артец, Здравец, Клисура, Петроханска, Пръшковица, Равнище, Стругарница

На 27.09.2017 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Берковица: 086014 Землището на с. Бързия, 23 септември, Акация, Извън регулацията, Местност Петрохан, Страцимировска; Бързия: 036022, 9 Ти септември, № 017047, Акация, Акация, Артец, Артец, Бор, Букет, Бучняк, Васил Левски, Гръскята, Еделвайс, Ела, Здравец, Землището с. Бързия, Иван Вазов, Изгрев, Кирил и Методи, Клисура, Клисура, Ком, Липа, Малина, Малка Бързия, Минзухар, Младост, Нов живот, Петроханска, Петроханска, ПИ 086028 и ПИ 086029, Пръшковица, Пръшковица, Равнище, Равнище, Роза, Синчец, Стефан Караджа, Стругарница, Тодорини Кукли, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев, Христо Михайлов, Черковна, Шипка, Юрий Гагарин, Ягода

Община Бойчиновци

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Громшин: 13, Александър Стамболийски, Васил Априлов, Вели Манчов, Генерал Колев, Георги Димитров, Димитър Благоев, Драва, Йордан Бърдарски, Кирил и Методи, Коста Велков, Кубадин, Лало Божинов, М-Р Борис Костадинов, Никит Иванов, Панайот Волов, Петър Берон, Райко Даскалов, Сан Стефано, Сливница, Ставри Георгиев, Ставри Крумов, Страцин, Тито, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Цанко Церковски, Шипка, Янка Кирилова

На 26.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Громшин: Александър Стамболийски, Бенковски, Васил Коларов, Девети септември, Иван Вазов, Кирил и Методи, Коста Велков, М-Р Борис Костадинов, Маданска, Одрин, Ставри Георгиев, Христо Ботев, Цанко Церковски
На 26.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Лехчево: Александър Стамболийски, Антим Първи, Васил Априлов, Васил Коларов, Веселец, Георги Димитров, Девети септември, Димитър Благоев, Елин Пелин, Любен Каравелов, Никола Й. Вапцаров, Паисий Хилендарски, Панайот Хитов, Пейо Яворов, Тодор Семерджиев, УПИ 12, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цветко Терзийски, Юрий Гагарин

Община Брусарци

За периода 25-29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: 23-ти септември, Васил Друмев, Васил Левски, Витоша, Ленин, Никола Й. Вапцаров, Раковски, Славянска, Столетов, Толбухин, Цар Асен, Цар Симеон

Община Вълчедръм

За периода 26-27.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д. Благоев/, Братя Миладинови, България /Г. Димитров/, Ген. Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален мак, Златия, Извън Населеното Място, Клокотница, Лайош Кошут, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Странджа, Струма, Съединение /В. Коларов/, Съединение /В. Коларов/, Трети март /Г. Генов/, Хаимбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Цибрица

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г. Димитров/, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Черни връх, Юрий Гагарин; Черни връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

Община Лом

За периода 25-28.09.2017 г. /08:00 - 13:15 ч./ - Добри дол, Общ. Лом: Втора, Местност Тамиите, Пета, Първа, Шеста

За периода 25-29.09.2017 г. /08:30 - 18:00 ч./ - Лом: Бор, Липа, Ломски Казарми, Петрохан, Струма

За периода 26-28.09.2017 г. /08:00 - 17:15 ч./ - Добри дол, Общ. Лом: Пета, Първа, Седма, Трета, Четвърта, Шеста

За периода 26-29.09.2017 г. /09:01 - 14:15 ч./ - Лом: Зорница

За периода 27-29.09.2017 г. /09:30 - 15:15 ч./ - Орсоя: Втора, Осемнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Тринадесета, Четвърта, Шестнадесета

За периода 28-30.09.2017 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Лом: Васил Левски, Хаджи Димитър

На 26.09.2017 г. /08:00 - 08:15 ч./ - Лом: Дунавска(Д Благоев), Шести септември

Община Монтана

На 25.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Аспарух, Бенковска, Берковска, Бързия, Васил Левски, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Томов, Говедарника, Гората, Замфир Попов, Извън регулацията, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Клисура, Лозенец, Любен Каравелов, Мато Матев, Мито Матев, Михайловград, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Охрид, Пирот, Победа, Първи май, Софийска, Стара планина, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Явор; Боровци: 1 Ви май, Ангел Кънчев, Баловска, Бенковски, Васил Коларов, Васил Левски, Гаганишка, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Вазов, Извън регулацията, Любен Каравелов, Матеев брег, Паисий, Раковски, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Смирненски, Черковна, шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски; Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Бързия, Васил Петлешков, Вихрен, Детелина, Диана, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Жельо войвода, Захари Зограф, Здравец, Иван Козарев, Иван Павлов, Иглика, Извън регулацията, Индже войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Лацията, Лъката, Люлякова, Мала Кутловица, Местност Пръчов дол, Митко Палаузов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Синчец, Стара планина, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Чайка, Червен бряг, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 25.09.2017 г. /08:30 - 12:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Благово, Общ. Монтана: Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Аспарух, Аспарух, Бенковска, Бенковска, Берковска, Берковска, Бързия, Бързия, Васил Левски, Васил Левски, Вълчова, Вълчова, Георги Дамянов, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Томов, Георги Томов, Говедарника, Говедарника, Гората, Гората, Замфир Попов, Замфир Попов, Извън регулацията, Извън регулацията, Йосиф Иванов, Йосиф Иванов, Кирил и Методий, Кирил и Методий, Клисура, Клисура, Лозенец, Лозенец, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Мато Матев, Мато Матев, Мито Матев, Мито Матев, Михайловград, Михайловград, Морава, Морава, Никола Йонков Вапцаров, Никола Йонков Вапцаров, Нова Победа, Нова Победа, Охрид, Охрид, Пирот, Пирот, Победа, Победа, Първи май, Първи май, Софийска, Софийска, Стара планина, Стара планина, Хаджи Димитър, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ъгъла на Ул. Г. Томов и Ю. Гагарин, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Ътъла на Ул. Охрид и З. Попов, Юрий Гагарин, Юрий Гагарин, Явор; Боровци: 1 Ви май, 1 Ви май, Ангел Кънчев, Ангел Кънчев, Баловска, Баловска, Бенковски, Бенковски, Васил Коларов, Васил Коларов, Васил Левски, Васил Левски, Гаганишка, Гаганишка, Генерал Стойчев, Генерал Стойчев, Георги Димитров, Георги Димитров, Замфир Попов, Замфир Попов, Иван Бонов, Иван Бонов, Иван Вазов, Иван Вазов, Извън регулацията, Извън регулацията, Любен Каравелов, Любен Каравелов, Матеев брег, Матеев брег, Паисий, Паисий, Раковски, Раковски, Сергей Румянцев, Сергей Румянцев, Тодор Младенов, Тодор Младенов, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Смирненски, Христо Смирненски, Черковна, Черковна, шосе - Лом - София, шосе - Лом - София, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски, Ъгъла на Ул. Хр. Ботев и В. Левски; Монтана: 48489. 26. 821, 48489. 26. 821, 48489. 27. 691, 48489. 27. 691, Андрей Попов(Й. Николова), Андрей Попов(Й. Николова), Болярска(Г. Батора), Болярска(Г. Батора), Бързия, Бързия, Васил Петлешков, Васил Петлешков, Вихрен, Вихрен, Детелина, Детелина, Диана, Диана, Дунав, Дунав, Еделвайс М Кутловица, Еделвайс М Кутловица, Елтепе, Елтепе, Жельо войвода, Жельо войвода, Захари Зограф, Захари Зограф, Здравец, Здравец, Иван Козарев, Иван Козарев, Иван Павлов, Иван Павлов, Иглика, Иглика, Извън регулацията, Извън регулацията, Индже войвода(Л. Димитрова, Индже войвода(Л. Димитрова, Капитан Дядо Никола(Л. Ст. Капитан Дядо Никола(Л. Ст. Кочо Честименски, Кочо Честименски, Крайна(П. Харитон), Крайна(П. Харитон), Лацията, Лацията, Лъката, Лъката, Люлякова, Люлякова, Мала Кутловица, Мала Кутловица, Местност Пръчов дол, Местност Пръчов дол, Митко Палаузов, Митко Палаузов, Младен Томов, Младен Томов, Никола Вапцаров, Никола Вапцаров, Никола Обретенов, Никола Обретенов, Панайот Волов, Панайот Волов, ПИ 48489. 26. 671, ПИ 48489. 26. 671, Пирин М Кутловица, Пирин М Кутловица, Свети Наум Охридски, Свети Наум Охридски, Синчец, Синчец, Стара планина, Стара планина, Теменуга, Теменуга, Тодорини Кукли, Христо Ясенов, Христо Ясенов, Чайка, Чайка, Червен бряг, Червен бряг, Чернила, Чернила, Яница(Ямите-М. Кутловица), Яница(Ямите-М. Кутловица)

На 25.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: Д-р Иван Каманов, Никола Вапцаров

На 25.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Монтана: 22-ри септември, Иван Аврамов, Панайот Хитов, Петър Парчевич, Стефан Савов(М. Пенов), Трапезица

На 25.09.2017 г. /11:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Веренишка(М. Веренишки), Райна Княгиня, Свети Патриарх Евтимий(П. Цар Иван Александър(Т. Тр.

На 26.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Крапчене: Александър Стамболийски, Асен и Петър, Б Киро, Васил Левски, Веслец, Вит, Георги Бенковски, Георги Сава Раковски, Главна(Георги Димитров), Дунав, Ивайло, Извън регулацията, Клокотница(В. Пеева), Лозарска(И. Дамянов), Лъка(Г. Кирков), Любен Каравелов, Манастира, Петко Димитров Петков, Петко Рачев Славейков, Попова, Пчела, Пъстрина, Райко Даскалов, Три Уши, УПИ 6, Кв. 19, Хан Аспарух(Р. Първанов), Хан Крум(Жданов), Хан Кубрат(Г. Генов), Христо Ботев, Цар Калоян(Д. Благоев), Цар Симеон(Д. Тодоров), Шипка(В. Коларов), Ъгъла на Ул. Главна и Асен и Петър; Липен: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Местн. Край село, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора, Ъгъла С Ул. Единадесета и Ул. Дванадесета; Монтана: Велико Търново(Ил. Царев), Д-р Стамен Илиев, Извън регулацията, Извън регулацията, Ккрайпътен Комплекс &Quot; Пъстрина&Quot; , Морава, Тунджа, Янтра; Николово, Общ. Монтана: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулация, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Семков дол, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, УПИ I, Кв. 10, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Ъгъла на Ул. Първа и Втора; Стубел: Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, Ул. Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Сумер: 179040, Втора, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Три, Двадесет и Четири, Двадесет и Шест, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Седемнадесет, Седма, Станой Стоянов, Трета, Тридесет, Тридесет и Две, Тридесет и Девет, Тридесет и Едно, Тридесет и Осем, Тридесет и Пет, Тридесет и Седем, Тридесет и Три, Тридесет и Четири, Тридесет и Шест, Тринадесет, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Едно, Четиридесет и Четири, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет; Трифоново: Втора, Двадесет, Дванадесет, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Осемнадесет, Осма, Пета, Петнадесет, Първа, Седемнадесет, Седма, Трета, Тринадесет, УПИ 2, Кв. 41, Четвърта, Четиринадесет, Шеста, Шестнадесет

На 26.09.2017 г. /10:30 - 11:30 ч./ - Монтана: Извън регулацията

На 27.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: 48489. 32. 384, З-Д Подова Керамика, Извън регулацията, Христо Смирненски; Сапарева баня: Скобелев

На 28.09.2017 г. /08:55 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: Индустриална, Сирма войвода(с. Димитров), Филип Станиславов

На 29.09.2017 г. /08:30 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: Александър Стамболийски, Бачо Киро, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка/М. Веренишки/, Генерал Столетов(А. Греков, Георги С. Раковски, Гладстон, Граф Игнатиев(В. Коларов), Гривица, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Извора(Б. Бистрица), Камен Цанов, Клокотница(Г. Михайлов), Кокиче, Любен Каравелов, Марин Дринов, Нишка, Огоста, Опълченска, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Трети март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н. Алексиев), Христо Ботев, Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Симеон, Черковна(Иван Бобанов), Шипка

На 29.09.2017 г. /08:30 - 12:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: 22-ри септември, Александър Стамболийски, Александър Стамболийски, Бачо Киро, Братя Миладинови, Бузлуджа, Васил Друмев, Васил Левски, Веренишка(М. Веренишки), Веренишка/М. Веренишки/, Генерал Столетов(А. Греков, Георги С. Раковски, Гладстон, Граф Игнатиев(В. Коларов), Гривица, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Извора(Б. Бистрица), Камен Цанов, Клокотница(Г. Михайлов), Кокиче, Любен Каравелов, Марин Дринов, Нишка, Огоста, Опълченска, Сан Стефано, Св. Св. Кирил и Методий, Сирма войвода(с. Димитров), Трети март(Г. Димитров), Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Хан Крум, Хан Тервел(Н. Алексиев), Христо Ботев, Цар Борис III-ти(З. Попов), Цар Симеон, Черковна(Иван Бобанов), Шипка

Община Якимово

За периода 27-29.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Якимово: 23-септември, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Войн Петров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Драгоевска, Дунав, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Македонска, Местност Стопански двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Рила, Росица, Симеон Иванов-мончо, Станке Димитров, Странджата, Султаница, Тунджа, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Шипка, Ъгъла на Ул. Г. Димитров и Драгоевска, Янтра

За периода 26-28.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Якимово: Бачо Киро, Васил Левски, Веслец, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, Градище, Девети септември, Дунав, Единство, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Извън регулацията, Калоян, Калоян, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Самуил, Сергей Румянцев, Спас Игнатов, Цанко Церковски, Цибрица, ул. „Черковна“.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !