Вижте къде ще спира токът в област Монтана (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 4-8 септември)

OFFNews Последна промяна на 02 септември 2017 в 07:30 1623 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Монтана, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 4-8 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Област Монтана

Община Берковица  

На 04.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Берковица: ул. „Акация“, Александровска, Антим I, Ашиклар, Витоша, Георги Сава Раковски, Д-р Иван Панов, Д-р Иван Панов(9 септември), Даме Груев, Йордан Радичков, Ком, Митрополит Кирил, Оборище, Огоста, Петър Берковски, Площад Свобода, Площад Славейков, Сливница, Страцимировска, Тракия, Цар Крум, Чаталджа, Червена Стена

Община Брусарци  

На 04.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Брусарци: 23-ти септември, Асен Златаров, Борис Рангелов, Волга, Гаговишна, Георги Димитров, Георги Трайков, Девети септември, Димитър Благоев, Здравец, Иван Вазов, Извън регулацията, Индустриална, Караджа, Ком, Комсомолска, Левски, Нечинска, Пазарска, Поп Андрей, Пролетарска, Раковска, Спортист, Тодор Кънчев, Трайчо Костов, Търговска, Хайдушка, Христо Ботев, Чавдар, Червено Знаме, Черковна
За периода 04-08.09.2017 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Василовци, Общ. Брусарци: Георги Бенковски, Георги Димитров, Девети септември, Дора Габе, Елин Пелин, Извън регулайията, Камен Евстатиев, Кръстьо Пишурка, Май, Петко Р. Славейков, септември, Сидер Воевода, Хаджи Димитър, Христо Смирненски

На 04.09.2017 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Буковец, Общ. Брусарци: Александър Стамболийски, Антон Иванов, Васил Коларов, Васил Левски, Гаврил Генов, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Раковски, Димитър Благоев, Живко Кръчмарски, Кирил и Методи, Любен Каравелов, Маршал Толбухин, Никола Вапцаров, Поп Андрей, Стефан Караджа, Тодор Каблешков, Христо Ботев, Христо Михайлов, Христо Смирненски, Юри Гагарин; Одоровци: Атанас Иванов, Георги Димитров, Двадесет и Трети септемвр, Иван Вазов, Кънчо Маринов, Христо Ботев; Смирненски, Общ. Брусарци: Александър Гаврилов, Александър Стамболийски, Асен Симов, Борис Рангелов, Боян Чонос, Бузлуджа, Васил Левски, Витоша, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Трайков, градина, Девети септември, Димитър Благоев, Дунав, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Ленин, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Малина, Малчика, Мургаш, Мусала, Нечинска, Пирин, път III-112, Раковски, Рила, Росица, Стара планина, Стефан Караджа, Трифон Каймакански, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Кюстендилеца, Чавдар, Янтра

На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брусарци: Асен Златаров, Гаговишна, Георги Димитров, Девети септември, Здравец, Иван Вазов, Поп Андрей, Тодор Кънчев, Чавдар, Черковна

Община Вълчедръм  

На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Балатон, България /Г. Димитров/, Граф Игнатиев /А. Жданов/, Даскал Тодор, Димитър Маринов, Добри Войников, Евлоги Георгиев /Ален мак, Клокотница, Ком, Любен Каравелов, Отец Пайсий, Петко Славейков, Славянска, Стефан Караджа, Толбухин, Хаджи Димитър, Цар Симеон Велики /М-Л Т/, Черни връх, Юрий Гагарин; Черни връх, Общ. Вълчедръм: Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тринадесета, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета

На 07.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: Алеко Константинов, Баба Тонка, Балатон, Бенковски /Д. Благоев/, Братя Миладинови, България /Г. Димитров/, Ген. Владимир Стойчев /Мб/, Георги Попадийски, Евлоги Георгиев /Ален мак, Златия, Извън Населеното Място, Клокотница, Лайош Кошут, Никола Вапцаров, Панайот Волов, Пъстрина, Стадиона /Комсомолска/, Странджа, Струма, Съединение /В. Коларов/, Съединение /В. Коларов/, Трети март /Г. Генов/, Хаимбоаз, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Самуил, Цар Самуил, Цибрица

Община Георги Дамяново  

На 04.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Главановци, Общ. Георги Дамяново: Баба Тонка, Вапцаров, Васил Левски, Генерал Гурко, Димитър Благоев, Иван Вазов, Извън регулацията, Искър, Калафат, Нов Живот, Огоста, Петко Белчев, Първи май, Тимок, Черковна, Черни връх

На 04.09.2017 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дълги Дел: Втора, Извън регулация, Първа, Трета, Четвърта

Община Лом  

За периода 04-08.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Акациева, Александър Ликов, Възраждане(2-ма Партизани, Въстаническа, Клокотница(Ср. гора-Мл.), Ковачишка, Лозарска, Мусала, Пчела, Спартак, Ястреб

За периода 04-05.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ За периода 07-08.09.2017 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Асен Разцветников, Бено Първанов(Синчец-Мл.), Бойка войвода, Бреза, горанова чешма, Гредовете, Детелина(Ален мак), Димитър Ралчев(Черв. Знаме, Елин Пелин, Иван Петков(Т. Никодимов), Йолова чешма, Калинка, Митко Александров, Младеново/Пейо Яворов, Петър Попнинов, Сергей Румянцев, Славянска(Г. Димитров), Софийска, Страхил войвода, Трифон Панов(Марин Цеков), Училищна, Христо Ясенов, Шиновец, Ясен

На 08.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Сталийска Махала: Двадесет и Девета, Двадесет и Първа, Петдесет и Девета, Петдесет и Осма, Петдесет и Седма, Първа, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесета, Четиридесет и Девета, Шестдесет и Първа, Шестдесета

Община Монтана  

На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долна Рикса: Втора, Дванадесета, Девета, Десета, Извън регулацията, Осма, Пета, Първа, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста

На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Стубел: Втора, Втора, Двадесет, Двадесет, Двадесет и Две, Двадесет и Две, Двадесет и Девет, Двадесет и Едно, Двадесет и Едно, Двадесет и Осем, Двадесет и Осем, Двадесет и Пет, Двадесет и Седем, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Четвърта, Дванадесет, Девета, Девета, Деветнадесет, Десета, Единадесет, Единадесет, Извън регулацията, Осемнадесет, Осма, Пета, Пета, Петнадесет, Петнадесет, Първа, Първа, Първа, Седемнадесет, Седемнадесет, Седма, Седма, Седма, Трета, Тридесет, Тридесет, Тридесет, Тридесет и Втора, Тридесет и Девет, Тридесет и Осма, Тридесет и Пета, Тридесет и Пета, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Седма, Тридесет и Трета, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тринадесет, ул. Четвърта, Четвърта, Четвърта, Четвърта, Четиридесет, Четиридесет и Първа, Четиридесет и Трета, Четиринадесет, Четиринадесет, Шеста, Шеста, Шестнадесет

На 05.09.2017 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Монтана: 22-ри септември, Иван Аврамов, Панайот Хитов, Петър Парчевич, Стефан Савов(М. Пенов), Трапезица

На 05.09.2017 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Монтана: Васил Друмев, Веренишка(М. Веренишки), Генерал Столетов(А. Греков, Димитър Талев(Ц. Тодоров), Кокиче, Хан Тервел(Н. Алексиев), Цар Борис III-ти(З. Попов)

На 07.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Александър Стамболийски, Извора(Б. Бистрица), Цар Борис III-ти(З. Попов), Юлиус Ирасек(Житомирска)

На 07.09.2017 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Долно Белотинци: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Владимир Минчев, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Д-р Стамен Илиев, Дара Михайлова, Емил Марков, Замфир Попов, Игнат Колов, Илия Андрев, Кокиче, Лика Рачин, Младен Апостолов, Младен Кръстев, Ненка Илиева, Никола Йонков Вапцаров, Огоста, Петко Дошов, Петко Рачев Славейков, Победа, Пъстрина, Синчец, Стадиона, Цеко Тодоров

Община Чипровци  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 08:30 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 05.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 07.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 08.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Белимел: Местност Ливагето; Мартиново: Втора, Дванадесет, Девета, Десета, Единадесет, Осма, Пета, Първа, Седма, Трета, Тринадесет, Четвърта, Четиринадесет, Шеста

На 04.09.2017 г. /08:00 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 05.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 07.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./; на 08.09.2017 г. /07:45 - 09:30 ч.; 17:00 - 18:00 ч./ - Чипровци: 81390. 128. 663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Балканска, Васил Левски, Витоша, Волга, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Дядо Лилчо, Ехо, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Люляк, Павлето (В. Коларов), Петър Парчевич, Ропотамо, септемврийци, Точо войвода, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода

На 04.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч./ - Железна; Чипровци: 23-ти септември, 81390. 128. 663 Мангесина Ливада, Александър Костов, Александър Стамболийски, Балканска, Бенковски, Богдан Маринов, Васил Левски, Витоша, Волга, Гагарин, Георги Димитров, Георги Пеячевич, Д-р Тако Андреев, Даскал Живко, Даскал Стамен, Деяна войвода, Димитър Благоев, Димитър Филипов, Дядо Лилчо, Ехо, Жельо войвода, Иван Станиславов, Извън регулацията, Калето, Ком, Лука Андреин, Люляк, Минзухар, Михайл Шипков, Никола Й. Вапцаров, Огоста, Осми март, Павлето (В. Коларов), Петър Богдан, Петър Парчевич, Рила, Ропотамо, Семко войвода, септемврийци, Смит войвода, Стара планина, Стефан Дуньов, Точо войвода, Три Чуки, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Чавдар войвода, Чипровска Комуна, Шипка, Яко войвода

На 04.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./; на 05.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./; на 07.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:30 - 17:00 ч./ - Чипровци: Александър Стамболийски, Бенковски, Богдан Маринов, Витоша, Гагарин, Георги Димитров, Д-р Тако Андреев, Даскал Стамен, Жельо войвода, Извън регулацията, Люляк, Минзухар, Огоста, Петър Парчевич, Смит войвода, Стефан Дуньов, Шипка

Община Якимово  

На 07.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Якимово: Бачо Киро, Васил Левски, Веслец, Георги Бенковски, Георги Дамянов, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Сава Раковски, градище, Девети септември, Дунав, Единство, Ивайло, Иван Вазов, Иван Лешев, Извън регулацията, Калоян, Калоян, Митко Палаузов, Райко Даскалов, Самуил, Сергей Румянцев, Спас Игнатов, Цанко Церковски, Цибрица, Черковна

На 08.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Якимово: 23-септември, Александър Стамболийски, Васил Петлешков, Витошка, Войн Петров, Георги Димитров, Георги Димитров, Георги Кирков, Георги Комитски, Драгоевска, Дунав, Йордан Чушков, Качо Комитски, Кръсто Белчев, Македонска, Местност Стопански двор, Неофит Бозвели, Огоста, Отец Паисий, Панайот Хитов, Партизанска, Пейо Крачолов Яворов, Петър Димитров, Петър Димитров, Пиротска, Първо Трифонов, Рила, Росица, Симеон Иванов-мончо, Станке Димитров, Странджата, Султаница, Тунджа, Филип Тотьо, Христо Ботев, Христо Ботев, Христо Михайлов, Цанко Церковски, Цар Асен, Цар Шишман, Шипка, Ъгъла на ул. Г. Димитров и Драгоевска, ул. „Янтра“.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !