Вижте къде ще спира токът в област Кюстендил (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 25-29 септември)

OFFNews Последна промяна на 23 септември 2017 в 09:27 2747 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Кюстендил, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 25-29 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

В този текст са посочени датата, периода, времетраенето, населеното място и засегнатия район – улици, квартал, УПИ, ПИ. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването можете да намерите на сайта на ЧЕЗ Разпределение в секция „Графици“, „График на планирани ремонти“ на адрес http://www.cez-rp.bg/bg/grafici/grafik-na-planirani-remonti/.

Кюстендилска област

Община Бобов дол

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Шатрово: 067016, VI-255, Кв. 27

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина, Х-21, Кв. 2

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 12:00 ч./ - Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19

На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Бабино

На 28.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Бабинска река: ІХ-59

На 29.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Коркина: Коркина

Община Бобошево

На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 13:00 - 16:00 ч./ - Каменик

Община Дупница

На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Бадино: УПИ - II-113, Кв. 21

На 25.09.2017 г. /08:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, Александър Стамболийски, Ален мак, Ачкагач, Бригадирска, Вапцаров, Васил Демиревски, Вела Пеева, Георги Димитров, Гергана, Горица, Димитър Благоев, Здравец, Зелен път, Иван Вазов, Иглика, Каменния път, Кв. 50, Кирил и Методий, Кольо Фичето, Комсомолска, Крайречна, Ленин, Лоза, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки, Малина, Малчика, Махала Доларска, Мест. Фандъклъка, Местност Мантарлия, Местност Прокопо, Мусала, Осми март, Отец Паисий, Партизанска, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска, Победа, Първи май, Русалка, Самоковище, Стопански двор, Теменуга, Фенерка, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев; Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица, Свобода; Самораново: 4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846, Акация, Васил Демиревски, Георги Димитров, Комсомолец, Марков камък, Местност Златковица, Местност Марков камък, Местност Отовица, Митко Палаузов, Рила, Стаменко Градевски

На 25.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Крайни дол: ХIХ-51

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 30.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: Местност Дрено, НУПИ-1609

На 25.09.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ На 27.09.2017 г. /09:30 - 14:30 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Партизанска, Пионерска, Рила, Станке Димитров, Христо Ботев, Христо Смирненски

На 25.09.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ - Дупница: Васил Друмев, Кулата, Неофит Бозвели, Цар Освободител, Черковна

На 25.09.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Дупница: Георги Измирлиев, Димитър Радев, Никола Лазаров, П-Нг Учителски Институт, Христо Ботев

На 26.09.2017 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, Кв. 18

На 26.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Дупница: № 1624, Алеко, Аракчийски мост, Балановска пътека, Местност Балановски рид, Скакавица, Труд

На 26.09.2017 г. /10:15 - 10:30 ч.; 11:00 - 11:15 ч./ - Дупница: 68789. 603. 401. 1, 68789. 605. 153, Баба Тонка, Бабуна планина, Балкан, Бенковски, Брегалница, Бричи Бор, Вардар, Васил Друмев, Васил Разсолков, Верила, Генерал Георги Тодоров, Горица, Гоце Делчев, Дамка, Джерман, Драгой Болярин, Дренски рид, Дупките, Дупница, Дъб, Еделвайс, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Изгрев, Китка, Клисура, Клокотница, Кракра Пернишки, Криволак, Кулата, Лакатица, Мадара, Марица, Марков камък, Местност Дренски рид, Местност Подридна, Метоха, Момина сълза, Мусала, Невена Коканова, Неофит Бозвели, Николаевска, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Петрохан, Пиротска, Победа, Развесена Върба, Райна Княгина, РУПИте, Русалка, Саморанска, Свети Никола, Свобода, Солун, Струга, Стръмна, Теменуга, Тодор Самодумов, Ул. Отовица УПИ IV и V Кв. 268, УПИ - II, Кв. 261, УПИ 68789. 606. 1, УПИ XI-3482, Кв. 264, Хан Омуртаг, Хемус, Химик, Хисара, Христаки Павлович, Цар Освободител, Чайка, Черковна

На 26.09.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ - Дупница: Горица, Драгой Болярин, Изгрев, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Паничище, Развесена Върба, Свобода

На 26.09.2017 г. /14:00 - 14:15 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Бобов дол: Двадесет и Седми Октомври, Димитър Благоев
Дупница: I, Кв. 79, 68789. 17. 56, 68789. 17. 76, 68789. 607. 145, I, Кв. 79, III, Кв. 95, Андон Величков, Антим I, Батак, Бачо Киро, Беласица, Бенковски, Бисеров, Бистрица, Благодарност, Бричи Бор, Булаир, Вардар, Велчова Завера, Вихрен, Втори Януари, Възраждане, Генерал Георги Тодоров, Георги Измирлиев, Гоце Делчев, Димитър Радев, Дора Габе, Дунав, Елисавета Багряна, Ерусалим, Захари Стоянов, Иван Вазов, Кирил и Методий, Княз Борис I, Крайречна, Кулата, Лоза, Македония, Морава, Начо Величков, Никола Лазаров, Николаевска, Охрид, П-Нг Учителски Институт, Пазарна, Пени Маркет Дупница, Петър Берон, Поп Харитон, Преслав, Преспа, Пролет, Развесена Върба, Раковска, Рила, Свети Георги, Свети Иван Рилски, Свобода, Славейков, Солун, Софроний, Страхил войвода, Трети Гвардейски Полк, Тютюнева долина, Ул. Николаевска УПИ687889. 29. 7, УПИ 68789. 17. 103. УПИ I, Кв. О. Т. 2189-2190, УПИ I, Кв. 79, УПИ І, Кв. 78, УПИ III, Кв. 95, Фани Попова Мутафова, Хан Аспарух, Хан Крум, Хисара, Христо Ботев, Христо Грънчаров, Цар Освободител, Цар Самуил, Царичина, Черковна, Шипка, Яворов

На 26.09.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Дупница: Бачо Киро, Велчова Завера, Иван Вазов, Княз Борис I, Морава, Свети Иван Рилски, Софроний, Хан Крум, Христо Грънчаров, Цар Освободител

На 27.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Гюргево; Дупница: 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман, Дренски рид, Извън регулация, Изгрев, Каваклия, М. Динката, Местност Барактарица, Местност Драгоина Могила, Местност Дренски рид, Орлинска, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Разметаница, Самоковско шосе, Самораново Пром. Зона, Саморанска, Софийско шосе, Стръмна; Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, Александър Димитров, Александър Стамболийски, Андрей Жданов, Априлско въстание, Арда, Асен Златаров, Баба Е Механджийска, Баба Тонка, Батак, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Васко Манолов, Верила, Волга, Възраждане, Генерал Заимов, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Раковски, Гергана, Джубрена, Димчо Дебелянов, Добри Чинтулов, Дунав, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Жабокрек, Захари Стоянов, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан долдуров, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Кирил Овчарченски, Климент Охридски, Кокиче, Костадин Чорбаджийски, Крайречна, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Мара Петлякова, Местност Гугугица, Младост, Неофит Рилски, Одрин, Осми март, Отец Паисий, Паисий Хилендарски, Панайот Волов, Пейо Яворов, Петко Славейков, Пролетарска, Райко Даскалов, Рила, Самуил, Солун, Ст. Димитров, Стопански двор, Стоян Лудев, Трети Гв. Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Механджийски, Чаталджа, Черно море, Яне Сандански; Самораново: Митко Палаузов, Саморанска; Сапарева баня: 65365. 46. 10, XV-2268, Кв. 44, Албена, Александър Стамболийски, Болярица, Бор, Валявица, Васил Петлешков, Верила, Веслец, Вихрен, Волов, Германея, Джерман, Джуганица, Димитър Чучуганов, Иван Вазов, Иван Рилски, Йордан Михайлов, Йордан Попмихайлов, Кирил и Методи, Коста Петров, Лакатница, Лоза, Любен Каравелов, Местност Бончук, Местност Под селото, Момина сълза, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Плиска, Победа, Пролет, Раковски, Рила, Св. Илия, Синчец, Скобелев, Славяни, Стефан Караджа, Стоил Косовски, Стопански двор, Тинтява, УПИ 65365. 46. 56 Средна вода, Фенерка, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар войвода, Юри Гагарин; Сапарево: 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска, Бачо Киро, Божур, Бузлуджа, Васил Левски, Венелин, Верила, Витоша, Вражалец, Дамка, Иглика, Извора, Искър, Калоян, Киндо, Лале, Минзухар, Могилата, Морава, Мусала, Найден Дринов, Никлин камък, Осми март, Павел Бобеков, Паисий, Пейо Яворов, Планинец, Райна Княгиня, Ридо, Ръжана, Седемте Рилски Езера, Средна гора, Старио камък, Стопански двор, Струма, Теменужка, Тодор Влайков, Хаджи Димитър, Хаджи Иван, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цар Асен, Шипка, Ягода; Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бачо Киро, Бенковски, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Васил Левски, Верила, Гагарин, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Иван Вазов, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Лиляна Димитрова, Любен Каравелов, Максим Горки, Малчика, Маршал Толбухин, Местност Могилите, Местност Рибарници, Митко Палаузов, Мусала, Никола Вапцаров, Оборище, Общ. Дупница, Опълченска, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Стопански двор, Трети Гвардейски Полк, Хаджи Димитър, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка; Яхиново: 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов, Ангел Кънчев, Бузлуджа, Васил Априлов, Васил Демиревски, Васил Левски, Генерал Гурко, Генерал Скобелев, Генерал Столетов, Георги Раковски, Девети септември, Димчо Дебелянов, Доктор Петър Берон, Иван Вазов, Иглика, Йордан Йовков, Йорданка Николова, Кокиче, Коста Петров, Любен Каравелов, Марин Дринов, Марсилия, Местност Полето, Опълченска, П Р Славейков, Патриарх Евтимий, Пейо Яворов, Река Джубрена, Стефан Караджа, Стопански двор, Трети март, УПИ - II Кв. 39, Христо Ботев, Яхинско шосе

На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски, Баба Парашкева, Баба Тонка, Бончук, Бузлуджа, Васил Демиревски, Васил Коларов, Георги Димитров, Гурко, Джубрена, Димитър Благоев, Йорданка Николова, Кирил и Методий, Максим Горки, Маршал Толбухин, Митко Палаузов, Мусала, Общ. Дупница, Партизанска, Пионерска, Плиска, Райна Княгиня, Раковски, Рила, Станке Димитров, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шипка

На 27.09.2017 г. /10:00 - 11:00 ч./ - Дупница: Баба Тонка, Бабуна планина, Ивайло, Петрохан, Райна Княгина, РУПИте, Свети Никола, Чайка

На 27.09.2017 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Дупница: 68789. 21. 19, М. Динката, Отец Атанасий Чолаков, Отовица, Саморанска

На 28.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Бобошево: Струма; Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ-І; Бураново: 023014, 267; Джерман: 017022, 059050, Асен Орански, Бор, Васил Демиревски, Васил Левски, Георги Димитров, Георги Трайков, Димитър Симонски, Дупнишка Комуна, Еделвайс, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кокиче, Коста Петров, Любен Шилегарски, Люляк, Мара Петлякова, Местност Кръсто, Никола Чуковски, Партизанска, Рила, Ропотамо, Самуил, Скакавица, Теменуга, Христо Ботев, Цар Крум, Юри Гагарин, Явор; Драгодан; Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Аракчийски мост, Ботьо Петков, Бузлуджа, Люляк, Отец Полихроний, Прогона, Разметаница, Свети Иван Рилски, Свобода
Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски, Бузлуджа, Варшава, Васил Демиревски, Васил Левски, Васко Манолов, Вела Пеева, Волга, Гео Милев, Георги Раковски, Главен път 79, Димитър Благоев, Дунав, Жданов, Ивайло, Калин, Калоян, Клокотница, Кокиче, Крум Шушков, Люлин, Македония, Мара Малеева, Марек, Москва, Мусала, Никола Вапцаров, Осогово, Плиска, Поп Андрей, Прага, Рила, септемврийска Слава, Струма, Тинтява, Толбухин, Хавана, Хаджи Димитър, Христаки Павлович, Христо Ботев, Шейново, Шипка, Юри Гагарин, Яне Сандански; Радомир: Отец Паисий; Слатино, Общ. Бобошево: XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски, Божур, Бор, Бузлуджа, Валивос, Вихрен, Демокрация, Детелина, Дупница, Здравец, Иван Вазов, Иглика, Изгрев, Кокиче, Лоза, Минерални води, Минзухар, Момина сълза, Морава, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Пирин, Рила, Роза, Руен, Студен Кладенец, Съгласие, Сълза, Христо Смирненски, Цар Борис; Усойка: Бор, Васил Левски, Гагарин, Иван Вазов, Кокиче, Любен Каравелов, Люляк, Малина, Мерковица, Пирин, Подем, Рила, Св. Иван Рилски, Свобода, Стефан Караджа, Тополите, Трети март, Хан Аспарух, Христо Ботев, Цветковица, Череша, Яворов; Цървище: Махала Ореевица

На 28.09.2017 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Усойка: Бор, Е79

На 28.09.2017 г. /10:15 - 11:15 ч./ - Дупница: Благодарност, Възраждане, Кулата, Начо Величков, Славейков, Хисара, Цар Освободител

Община Кюстендил

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски, Асен Златаров, Бузлуджа, Васил Коларов, Васил Левски, Вола, Възраждане, Георги Димитров, Георги Зарев, Георги Раковски, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Димитър Каляшки, Иван Вазов, Извън регулация, Козлодуй, Комунизъм, Махала Стубела, Полет, Първи май, Свобода, София, Хаджи Димитър, Христо Смирненски, Чавдар

На 25.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ново село, Общ. Кюстендил: Махала Двете реки; Раково, Общ. Невестино: Махала Бурнаавска, Махала Зидинци, Махала Ковачка, Махала Озранци, Махала Рахталинска, Махала реката, Махала Решанска, Махала Чеканец

На 25.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Търсино

На 25.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Богослов: 037149, Махала Топилата; Кюстендил: Абоба, Местност планина Осогово, Местност Хисарлъка; Слокощица: Махала Рошковци; Цървена Ябълка: Таскова Плевня

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Цървена Ябълка

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Илия; Савойски: Махала Бреза, Махала Пелтечка; Ветрен, Общ. Невестино: Мах. Агушка, Мах. Дамянска, Мах. Капралска, Мах. Ковачевска, Мах. Новаковска, Мах. Ризовци, Мах. Смиленска; Сажденик: Махала Златанска

На 25.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 28.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 29.09.2017 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Местност Николичевски път

На 25.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Мазарачево: Махала Безбелинци, Махала Модро поле, Махала Тренките, Махала Черна река

На 25.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Александър Димитров, Банщица, Двадесети април, Димитър Беровски, Клокотница, Македония, Петър Берон, Спартак, Стоян Венев, Тракия, Чаталджа

На 26.09.2017 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Ръсово: Мах. Рекалска, Община Кюстендил

На 26.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Кюстендил: Александър Стамболийски, България, Гороцветна, Двадесет и Осми Февруари, Димитър Грънчаров, Кирил и Методий, Княз Ал. Батемберг, Людмил Янков, Савойски, Средна гора

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Длъхчево-Сабляр: Мах. Милчовска, Местност Орехчето; Згурово

На 27.09.2017 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ваксево: Александър Стамболийски, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Димитров, Деветнадесета, Деветнадесети Февруари, Димитър Благоев, Димитър Евтимов, Димитър Каляшки, Елешница, Зафир Николов, Кирил и Методий, Койно, Ленин, Махала Адамска, Махала Албания, Махала Баздарска, Махала Бантовска, Махала Бела вода, Махала Воденичарска, Махала Горна Йовчовска, Махала Горчовска, Махала Гошевска, Махала Грънчарска, Махала Гърличка, Махала Гъскарска, Махала Гюрова, Махала Димовска, Махала Долна Дралевска, Махала Долна Йовчовска, Махала Дралевска, Махала Дърманска, Махала Занева, Махала Заячка, Махала Испорска, Махала Йовкинска, Махала Кадрамска, Махала Камберска, Махала Каменичка, Махала Карамфиленска, Махала Ковачка, Махала Котаранска, Махала Кузумска, Махала Кумбазка, Махала Лазарска, Махала Лапевска, Махала Лесичкова, Махала Маджирска, Махала Маринкова, Махала Михтарска, Махала Моравска, Махала Мулова, Махала Падинарска, Махала Парлапанска, Махала Песокарска, Махала Петачка, Махала Пупулска, Махала Рановска, Махала Русулска, Махала Сапунджийска, Махала Селишка, Махала Семенска, Махала Симонска, Махала Соколовска, Махала Соколчева, Махала Средна махала, Махала Станковска, Махала Стойчовска, Махала Тасковска, Махала Текемска, Махала Треновска, Махала Хаджийска, Махала Цанкина, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Шаренкова, Махала Шукалска, Махала Юзунска, Никола Важаров, Никола Камбера, Никола Мирчев, Славчо Павлов, Сотир Васев, Стоядин Иванов, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Юри Гагарин; Друмохар: Мах. Ангеловци, Мах. Джоганска, Мах. Табачка, Мах. Таушанска, Местност Сврътките; Еремия: Махала Брезалийска, Махала Бумбарска, Махала Влашка, Махала Геровска, Махала Гугушанска, Махала Златковска, Махала Ивановска, Махала Керелска, Махала Ковачка, Махала Костовска, Махала Лесовска, Махала Манчовци, Махала Марковска, Махала Мурджовска, Махала Мухтийска, Махала Пенковска, Махала рекалска, Махала Сарамандовци, Махала Секалска, Махала Стаменковци, Махала Стойковска, Махала Тинтилиговска, Махала Тотевска, Махала Фудулска, Махала Цинцовска, Махала Цоцоманска, Махала Чифличка, Махала Чукардова, Махала Шопска, Махала Щърбевци, Махала Якимовска, Махала Яновска; Илия: Мах. Груйовска, Мах. Делийска, Мах. Карадачка, Мах. Кацарска, Мах. Левковци, Мах. Миленска, Мах. Мишовска, Мах. Ралинска, Мах. Рекалийска, Мах. Тузлучка, Мах. Чукарска; Кадровица: Мах. Постолска, Мах. Станкова; Лелинци: Васил Левски, Махала Горна; Неделкова Гращица; Тишаново: Мах. Божковци, Мах. Воденица, Мах. Гълъбовска, Мах. Ивановска, Мах. Качанска, Мах. Колевска, Мах. Митковска, Мах. Найденци, Мах. Новковска, Мах. Реката, Мах. Тутковска, Мах. Хайдушка, Мах. Цървилото, Мах. Янчовска; Църварица: Мах. Гракалска, Мах. Карадачка, Мах. Копривен, Мах. Реката, Мах. Укалска

На 27.09.2017 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Пелатиково: Мах. Брусарска, Мах. Бумбарска, Мах. Горовска, Мах. Дръчките, Мах. Карпуска, Мах. Кацарска, Мах. Леската, Мах. Лодарска, Мах. Манчовска, Мах. Орешарска, Мах. Очипалска, Мах. Попанска, Мах. Раковска, Мах. Селишка, Мах. Суровичка, Мах. Сърнатичка, Мах. Траянци, Мах. Тръстеник, Мах. Харизанска, Мах. Чифлико, Мах. Шеовци, Мах. Шишовска, Мах. Шопска, Мах. Янкуловци; Рашка Гращица: Александър Стамболийски, Асен Китанов, Васил Коларов, Васил Левски, Георги Бенковски, Георги Димитров, Георги Раковски, Девети септември, Зора, Махала Гьошевска, Махала Каменичка, Махала Лазовска, Махала Начковска, Махала Ненкова, Махала Сухар, Никола Вапцаров, Пролет, Стоян Заимов, Христо Ботев; Смоличано: Махала Бачовска, Махала Беловинска, Махала Габерлийска, Махала Гьоревци, Махала Каргалий, Махала Мангелска, Махала Миринска, Махала Райков рид, Махала реката, Махала Св. Ана, Махала Сделище, Махала Хаджийска, Махала Чифлико, Махала Чорбаджийска, Махала Чукарлийска, Махала Юговци; Страдалово: Мах. Борачичка, Мах. Геберо, Мах. Дъбовска, Мах. Заячка, Мах. Иванковци, Мах. Кьосевци, Мах. Лингурска, Мах. Логодашка, Мах. Нечемска, Мах. Орничарска, Мах. Пешовска, Мах. Реката, Мах. Рудишка, Мах. Рудище, Мах. Стамболийска, Мах. Шаинска, Мах. Ширилийска, Мах. Шияне, Мах. Шиячка

Община Рила

На 25.09.2017 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Пастра: 55539. 100. 132, Местност Туфано, Пастра, ПИ № 55539. 100. 207, Стопански двор; Рила: Местност Горхим, Местност Елешница; Рилски Манастир: 028005, Местност Бачкова чешма, Местност Биволарника, Местност Владичина поляна, Местност Горско Стопанство, Местност Горхим, Местност Елешница, Местност Илийна река, Местност Кирилова поляна, Местност Пчелина, Местност Турското парче

На 25.09.2017 г. /10:30 - 15:30 ч./ - Рилски Манастир: Местност Владичина поляна, Местност Илийна река, Местност Турското парче.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !