Вижте къде ще спира токът в област Благоевград (Планирани прекъсвания на ЧЕЗ в периода 4-8 септември)

OFFNews Последна промяна на 02 септември 2017 в 10:00 2347 0

ЧЕЗ публикува пълен списък с адресите в област Благоевград, на които ще има временни смущения при захранването с електроенергия през следващата седмица.

От компанията осъществяват амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти и всекидневно извършват дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други.

Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването.

Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 4-8 септември 2017 г. включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върху които са извършвани планирани дейности.

Благоевградска област

Община Белица  

На 05.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Сенище: Махала Сенище

Община Благоевград  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Бело поле, Общ. Благоевград: Ванчо Богданов, Васил Левски, Имот 04279. 818. 47, УПИ III-63, кв. 5
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Дренково: Махала Балевска
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Голяма нива
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Акациите, Бреза, Велико Търново, Делвинска, Делвинска, Еленово, Здравец, Здравец, Иглика, Околчица, Околчица, Орловица, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Търново
На 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: Акациите, Бреза, Васил Левски, Велико Търново, Даме Груев, Делвинска, Делвинска, Джеймс Баучер, Еленово, Здравец, Здравец, Иглика, Крушево, Околчица, Околчица, Орловица, Полковник Димов, Полковник Дрангов, Полковник Дрангов, Предел, Свобода, Свобода, Свобода, Синчец, Славово, Тодор Александров, Търново
На 07.09.2017 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Андрей Ляпчев, Владо Черноземски, Димитър Димов, Драма, Иван Михайлов, Кръстьо Асенов, Скаптопара, Стефан Стамболов, Цар Симеон
На 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Мощанец: XVI-122, 123, кв. 14, УПИ XI-75, кв. 6
На 08.09.2017 г. /12:00 - 16:15 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 628. 416, VII - 5799, кв. 11, Баба Тонка, Влахина планина, Възраждане, Гемеджиите, Заря, кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Кресна, Любен Каравелов, Малешевска, Местност Армутлука, Местност Пенков Чифлик, Местност Песока-Оранжерии, Местност Песоко, Местност Под Черквата, Освобождение, Панайот Волов, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев, Питу Гули, Под Черквата, Прогрес, Р-Н Стопански двор, Радецки, Райко Жинзифов, Солунските Атентатори, Стопански двор, Струмско Център, Тодор Каблешков, Трифон Кунев, ул. Кресна и ул. Освобождение, Христо Ботев, Яне Сандански

Община Гоце Делчев  

На 07.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски, Анещи Узунов, Асен Джикаров, Балтачица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Даме Груев, Димо Хаджидимов, Драма, Дунав, Елин Пелин, Илезица, Йордан Йовков, Кавала, Кирил и Методий, Кокиче, Крали Марко, Ленища, М. Ленища, Места, Местност Вельов рид, Местност Лозята, Местност Шатора, Неврокоп, неуточнен адрес, Октомври, Орфей, Отец Паисий, П. Р. Славейков, ПИ -778, Площада, Победа, Родопа, с. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев, Свобода, Селище, Славянка, Славянска, Слатина, Стопански двор, Теменуга, Тодор Паница, Тридесет и Пета, Тридесет и Шеста, Тъпане, УПИ ІІ, кв. 44, Христо Ботев, Чавдар войвода, Чешмите, Юрий Гагарин
На 05.09.2017 г. /09:00 - 09:20 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Горно Дряново: 029032 - М. Дяново; Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади, Гоце Делчев, Местност Мочура, Местност Сушица, Пенковото, Пенчо Славейков, Преспа, Серес, Симеон Радев, Сушица, Юг; Гърмен: Вальовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, М. Маноле, ПИ-000490, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Площада, Първа, Седемнадесета, Седма, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета, Тридесет и Втора, Тридесет и Пета, Тридесет и Първа, Тридесет и Трета, Тридесет и Четвърта, Тридесет и Шеста, Тридесета, Тринадесета, Ценьов Тумба, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, Местност Рашманица, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Решманица, Седемнадесета, Седма, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката; Дъбница: 055001, Втора, Двадесет и Пета, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Десета, неуточнен адрес, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Стопански двор, Трета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Ковачевица: кв. 23, УПИ ІV; Копривлен: 142159, неуточнен адрес; Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска поляна, 047096 по КВС на с. Марчево, Канина, Ст 19 ТП Марчево 2; Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, кв. 3, Благой Матеров, Втора, Горни Бани, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Деветнадесета, Димитър Кемалов, Долни Бани, Иван Вазов, Кирил и Методий, Курбаня, неуточнен адрес, Осемнадесета, Отец Пайсий, Пета, Петнадесета, Първа, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета, Тридесета, Четвърта, Четиридесет и Първа, Шестнадесета; Осиково, Общ. Гърмен; Рибново: 048031, ІІі-966, кв. 56, Втора, Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осем, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седем, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Ливаде, М. Бърдо, М. Плевнето, М. Селища, М. Снесеното, М. Тръне, Местност Бърдо, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Тридесет и Първа, Тридесета, Тринадесета, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета; Скребатно
На 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Горно Дряново; Марчево: Канина; Огняново, Общ. Гърмен: Горни Бани, неуточнен адрес
На 05.09.2017 г. /09:00 - 12:00 ч.; 09:00 - 09:20 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Лещен: УПИ II - 273
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Мусомища: Ал. Стамболийски, Анещи Узунов, Антон Попов, Баба Тонка, Батуми, Бяло море, Владимир Поптомов, Георги Папалезов, Гоце Делчев, Д-р. Петър Берон, Детелина, Димитър Талев, Дунав, Ивайло, Иван Козарев, Кулата, Места, неуточнен адрес, Пейо К. Яворов, Пирин, Стопански двор, Струга, Топлика, УПИ І-68, Цар Самуил, Цар Симеон, Шипка, Юрий Гагарин
На 05.09.2017 г. /11:00 - 13:00 ч./ - Мусомища: 027116, Баба Тонка, Батуми, Братя Миладинови, Владимир Поптомов, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Димо Хаджидимов, Здравец, Иван Козарев, Кавала, Кирил и Методий, Клокотница, Кулата, Марица, Никола Вапцаров, Орехите, Отец Паисий, Плиска, Рила, Судинград, Хан Крум, Юрий Гагарин
На 05.09.2017 г. /13:00 - 16:15 ч./ - Мусомища: Ал. Стамболийски, Батуми, Братя Миладинови, Бяло море, Генерал Гурко, Георги С. Раковски, Д-р. Петър Берон, Димитър Талев, Здравец, Иван Козарев, Каваците, Клокотница, Кулата, Местност Параклиса, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Пирин, Плиска, Сливница, Струга, Судинград, Хаджи Димитър, Цар Симеон, Янтра
На 07.09.2017 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей морев, Бор, Вергил Ваклинов, Възрожденска, Граничарска, Детелина, Дончо Ганев, Здравец, Иглика, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, Места, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Отец Паисий, Парка, Партазанска, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Пирин, Родопи, Руен, Стефка Събчева, Стопански двор, Страцин, Струма, Трети март; Вълкосел: Балтите, Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Васил Левски, Георги С Раковски, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Заря, Здравец, Кокиче, Лилия, Людмила Живкова, Люляк, Места, Михаил Антонов, Нерезе, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Отец Паисий, Прогрес, Първи май, Рила, Светиката, Свобода, Стопански двор, Хан Аспарух, Христо Ботев, Чавдар, Шипка; Годешево: 509, Арсо Пандурски, Беласица, Бистрица, Бяло море, Вардар, Гранит, Граничарска, Драма, кв. 16 Парцел 496, Кокиче, Македония, Марица, Места, Мир, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Огоста, Одрин, Орела, Осми март, Пирин, Предела, Рила, Родопи, Розова долина, Средна гора, Стара планина, УПИ-І, кв. 16, М. Стоп. Двор; Долен, Общ. Сатовча: 1, М. Банян ПИ-073034; Долно Дряново: 000181, Местност Реката; Жижево: 273; Кочан: 012119, 015218, Аделберт Антонов, Анещи Узунов, Антон Иванов, Беласица, Бузлуджа, Васил Левски, Вела Пеева, Вергил Ваклинов, Витоша, Възход, Георги Бенковски, Десета, Димитър Благоев, Дончо Ганев, Еделвайс, Единадесета, Здравец, Ивайло, Иван Козарев, Капитан Петко войвода, Кирил и Методи, Лиляна Димитрова, Люляк, Местност Стопански двор, Мир, Митко Палаузов, Младост, неуточнен адрес, Никола Вапцаров, Никола Парапунов, Осма, Отец Паисий, Панайот Волов, Панайот Хитов, Пейо К. Яворов, Пеньо Пенев, Пета, Пирин, Плиска, Площада, Победа, Пристране, Пролет, Първа, Рила, Родопи, Свилен Русев, Свобода, Седма, септемврийска, Сергей Румянцев, Славянска, Стефан Караджа, Стопански двор, Струма, Тодор Каблешков, Тракия, Трета, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Христо Смирненски, Шеста; Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо, неуточнен адрес; Сатовча: II-920, кв. 74 по Плана на с. Сатовча, І, кв. 77, Ал. Стамболийски, Атанас Харизанов, Бистрица, Букет, Васил Даракчиев, Васил Левски, Вела Пеева, Възход, Г. С. Раковски, Георги Мутафчиев, Георги Шомов, Девети септември, Детелина, Драгийца, Дружба, Дунав, Еделвайс, Елин Пелин, Здравец, Иглика, Илинден, Кирил и Методи, Кокиче, Коца и Георги Сачеви, Лазар Карабожиков, Лале, Лиляна Димитрова, Людмила Живкова, Майор Топалов, Малчика, Местност Батала, Местност Стайков дол, Милушица, Михаил Антонов, Млада Гвардия, неуточнен адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Отец Паисий, Петдесета, ПИ-030054 М. Дренов дол, Площада, Полени, Родопи, Свилен Русев, Стопански двор, Теменуга, Тодор Каблешков, Тодор Мавродиев, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Червеноармейска, Четирдесет и Девета, Четирдесет и Осма, Четирдесет и Седма, Шипка, Юри Гагарин; Слащен: Божур, Вадим Фърладжов - Интернет, Вергил Ваклинов, Габер, Георги Бенковски, Георги С. Раковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Ивайло, Иван Вазов, Йордан Йовков, Лилия, М. Развана, Места, Местност Папалев дол, неуточнен адрес, Освобождение, Панайот Волов, Пейо Яворов, Република, Римски Мостове, Родина, Родопи, Свобода, Стадиона, Стопански двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон, Чичова Бърчина, Шипка; Туховища: 382; Фъргово: 189
На 07.09.2017 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен; Боголин: 253; Гоце Делчев: Драма, Местност Мочура; Гърмен: Местност Маноле; Долно Дряново; Дъбница: Двадесет и Втора, Двадесет и Девета, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Трета, Двадесет и Шеста, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Кюприжик, неуточнен адрес, Осемнадесета, Осма, Пета, Петнадесета, Първа, Седемнадесета, Седма, Стопански двор, Трета, Четвърта, Шеста, Шестнадесета; Копривлен: неуточнен адрес; Крибул: 262; Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, ІХ-108; Ново Лески; Теплен; Хаджидимово: Мержането; Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв. 2
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Бабуна, Мидия, Полковник Борис Дрангов, Саук Бунар, Серес, Стражин, Страцин, Струга

Община Гърмен  

На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Гърмен: Двадесет и Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Първа, Двадесет и Седма, Двадесет и Четвърта, Деветнадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осемнадесета, Трета
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 09.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора, Двадесет и Осма, Двадесет и Пета, Двадесет и Трета, Двадесет и Четвърта, Двадесета, Дванадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Драча, Единадесета, Местност Рашманица, неуточнен адрес, Осма, Петнадесета, Първа, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета, Тринадесета, УПИ 5, Четвърта, Четиринадесета, Шеста, Шестнадесета, Шопарланката

Община Петрич  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Асен Златаров, Беласица, Брегалница, Владимир Заимов, Възраждане, Жданов, Любен Каравелов, Малчика, Октомври, Пейо Яворов, Подгорие, Просвета, Радомир, Симеон Кавракиров, Тодор Божиков, Христо Смирненски, Цар Самуил; Яворница: Победа
На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 28-ми Октомври, България, Васил Кънчев, Даме Груев, Кочо Мавродиев, Места, Местност Иловица, Патриарх Евтимий, Петко Р. Славейков, Полковник Дрангов, Рокфелер, Стою Хаджиев, Тракия, Яне Сандански
За периода 04-08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кулата: Антон Попов, Брегалница, Васил Левски, Гео Милев, Кожух, Люле Бургас, Максим Горки, Отец Паисй, Петко Р. Славейков, Рила, Стефан Караджа, Цар Калоян
На 05.09.2017 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Беласица: Акация, Александър Стамболийски, Беласица, Георги Бенковски, Кестен, Марковица, Митко Палаузов, Никола Некрасов, Осми март, Поляните, Струмешница, Цар Самуил
На 05.09.2017 г. /08:30 - 09:30 ч.; 11:30 - 12:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Местост Марковица, неуточнен адрес; Петрич, Общ. Петрич: 010024, 22-ри Октомври, Атанас Лютвиев, Бабуна, Битоля, Бъкстон, България, Васил Левски, Вит, връх Бузлуджа, връх Китка, Генерал Тодоров, Д-р Асен Златаров, Екзарх Йосиф, Каймак Чалан, Калабак, Капитан Джингаров, Кожух, Македония, Михаил Вардев, Никола Вапцаров, Оборище, Полковник Дрангов, Пролет, Река Осъм, Рокфелер, Самуилова крепост, Сандо Китанов, Стадионска, Струма, УПИ II, кв. 49, Идент. 56126. 601. 8107, Христо Чернопеев, Цар Борис III, Цар Симеон, Червена скала, Шипка, Янтра; Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври, 28-ми Октомври, Александър Унев, Атанас Маджаров, Беласица, Бистрица, Брегалница, България, Ванга/Опълченска/, Васил Кънчев, Васил Левски, връх Бузлуджа, Гоце Делчев, Даме Груев, Демир Капия, Демир Хисар, Димитър Гощанов, Екзарх Йосиф, Ел-Тепе, Здравец, Иван Вазов, Иван Тасушев, Илинден, Калабак, Калина, Капитан Джингаров, Кестен, Княз Борис I, Кочо Мавродиев, Кукуш, Македония, Мануш Георгиев, Маркова скала, Местност Реката, Митрополит Герасим, Михаил Вардев, Орището, Орфано, Отец Паисий, Перманик, Пирин, Полковник Дрангов, Пощенска, Рокфелер, Св. Св. Кирил и Методи, сграда на Тк Гум, Славянска, Стадионска, Стоян Търнаджиев, Тетово, Тома Митов, Хан Крум, Хилендарски Манастир, Христо Ботев, Цар Борис III, Явор, Яне Сандански; Първомай, Общ. Петрич: Местност Чалията; Струмешница
На 05.09.2017 г. /08:30 - 12:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ванга/Опълченска/, Гоце Делчев, Княз Борис I, Тома Митов, Хан Крум, Цар Борис III, Яне Сандански
На 05.09.2017 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Беласица: Беласица, Васил Левски, Девети май, Дермено, Динк Махле, Крали Марко, Местност Горни Парници, Мраморница, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Чавдар войвода, Яне Сандански
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Битоля, Искър, Капитан Никола Парапанов, Княз Александър Батемберг, Места, Мусала, Полковник Дрангов, Свобода, Серска, Скопие, Хан Аспарух, Цар Борис III, Цар Иван Шишман
На 08.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рибник: Горни Лаки, Трапо

Община Разлог  

На 05.09.2017 г. /09:30 - 09:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Белица, Общ. Белица; Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, кв. 35, Втора, Двадесета, Девета, Деветнадесета, Десета, Единадесета, Извън регулацията, неуточнен адрес, Осма, Пета, Първа, Седемнадесета, Седма, Трета, Усоето, Четвърта, Шеста, Шестнадесета
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:15 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев, Деветнадесета; Белица, Общ. Белица: Местност Андрианов чарк; Разлог: Александър Стамболийски
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Горно Краище
На 05.09.2017 г. /09:30 - 11:15 ч.; 09:30 - 09:45 ч.; 11:15 - 11:30 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: 9-ти май, Безименна, Братя Миладинови, Варош, Васил Бельов, Васил Левски, Втора, Възраждане, Георги Димитров, Дванадесета, Девета, Десета, Единадесета, Иван Вазов, Имот 026026, Кокиче, Комсомолска, Лале, М. Долни Мин. Бани, Мечта, Минно Селище, Младост, неуточнен адрес, Пирин, Победа, Първа, Рила, Родопи, Трета, Тринадесета, Цар Калоян, Цар Симеон, Четвърта, Шеста

Община Сандански  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Склаве: 7-ми Конгрес, Бялата Пръст, Гоце Делчев, Климент Охридски, Комсомолска, Марица, Местност Вангелов Андък, Местност Панаира, Отец Паисий, Партизанска, Първи май
На 04.09.2017 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Илинденци: Трета; Лиляново: Местност Попина Лъка, Попина Лъка, Попина Лъка - Лещака, Попина Лъка-Лещака; Поленица: Димитър Благоев, Изгрев, Петър Берон; Сандански: Александър Буйнов, Асен Златаров, Асен Хадживасилев, Банска, Башлийца, Берово, Бистрица, Борис Сарафов, България, Вардар, Васил Кънчев, Васил Левски, Вихрен, Воден, връх Елен, Гео Милев, Георги Бенковски, Георги Казепов, Георги С Раковски, Георги Скрижовски, Горно Броди, Гоце Делчев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Захари Стоянов, Иларион макариополски, Илинден, Княз Александър Батенберг, Княз Борис I, Кожух, Кочо Чистименски, Крайречна, Лагадина, Любен Каравелов, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Местност Попина Лъка, Надежда, Никола Вапцаров, Никола Карев, Огражден, Одрин, Опълченска, Осми март, Панайот Волов, Перун, Пирин, Първи май, Св. Св. Кирил и Методи, Св. Св. Козма и Дамян, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Сердика, Серес, Синаница, Скопие, Славянка, Соколова скала, Солидарност, Солунска, Спартак, Станке Димитров, Стефан Карчев, Стефан Стамболов, Стою Хаджиев, Таската Серски, Тодор Паница, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Цар Симеон, Чудомир Кантарджиев, Шипка, Юрий Гагарин
На 04.09.2017 г. /09:30 - 10:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 14:30 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сандански: 65334. 201. 132, 65334. 71. 49, М&Quot; Долни Орман&Quot; , Бачо Киро, Индустриална зона, Кочо Чистименски, Местност Боруна, Местност Соколовец, Местност Хано, Р-Н Индустриална зона, Р-Н Индустриална зона, Р-Н Мтс, Р-Н Нова Гара, Р-Н Нова гара, Свобода, Стою Хаджиев, Сухо поле
На 04.09.2017 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плоски: Тремошница, Тремощница; Сандански: Местност Попина Лъка, Местност Тремошница, Огражден, Родопа
На 05.09.2017 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Сандански: Берово, Иван Вазов, Свобода, Юрий Гагарин
На 05.09.2017 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Левуново: Беласица, Вихрен, Девети май, Дружба, Илинден, Местност Стопански двор, неуточнен адрес, Октомври, Стефан Караджа, Цар Самуил, Шейново
На 07.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Сандански: Ангел Ташков, Арда, Асен Хадживасилев, Борис Сарафов, Братя Миладинови, България, Васил Левски, Вихрен, Георги Казепов, Гоце Делчев, Грамос, Даме Груев, Даскал Козарев, Деспод Слав, Димо Хаджидимов, Емануил Воскидович, Иларион макариополски, Илинден, Индже войвода, Княз Борис I, Кочо Чистименски, Македония, Одрин, Отец Паисий, Охридска, Пазара, Пейо К. Яворов, Пелистер, Пере Тошев, Петър Сарафов, Пирин, Първи май, Роженски Манастир, Св. Климент Охридски, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Врач, Свети Георги, Свобода, Славчо Ковачев, Солунска, Спас Харизанов, Стефан Карчев, Струма, Тодор Каблешков, Тодор Паница, Цар Иван Шишман, Цар Самуил, Чудомир Кантарджиев, Шар планина, Яне Сандански
На 07.09.2017 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Калейца: Анска; Сандански: Асен Златаров, Банска, Башлийца, Божин Димов, Борис Сарафов, България, Васил Кънчев, Воден, Гео Милев, Гоце Делчев, Имот 813, УПИ II, кв. 39, кв. 89, УПИ II-1677 (Нов Идентификатор №65334. 3024, Македония, Малашевска, Мара Бунева, Мелник, Места, Осми март, Пере Тошев, Петър Берон, Петър Сарафов, Плиска, Св. Св. Кирил и Методи, Свети Георги, Свобода, Сирма войвода, Скопие, Тодор Каблешков, Хан Аспарух, Христо Ботев, Христо Смирненски, Цар Иван Асен

Община Сатовча  

На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ваклиново: 124, Алексей морев, Бор, Вергил Ваклинов, Граничарска, Дончо Ганев, Кирил и Методи, Кл. Охридски, Лале, неуточнен адрес, Парка, Пере Тошев, Петър Берон, Пионерска, Стефка Събчева, Страцин; Кочан: Пристране
На 04.09.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Плетена: М. Горна, М. Долна, М. Забърдо
На 05.09.2017 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вълкосел: Бачо Киро, Бистрица, Божур, Бр. Миладинови, Бузлуджа, Димчо Дебелянов, Лилия, Места, Михаил Антонов, Нерезе, неуточнен адрес, Никола Калъпчиев, Прогрес, Първи май, Светиката, Чавдар, Шипка
На 05.09.2017 г. /12:30 - 16:15 ч./ - Слащен: Божур, Габер, Георги Бенковски, Гоце Делчев, Демокрация, Димчо Дебелянов, Еделвайс, Здравец, Йордан Йовков, Лилия, Места, неуточнен адрес, Панайот Волов, Република, Родина, Стадиона, Стопански двор, Хан Крум, Христо Ботев, Цар Симеон
На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Плетена: М. Забърдо; Сатовча: Бистрица, Васил Даракчиев, Васил Левски, Девети септември, Здравец, Петдесета, Свилен Русев, Стопански двор, Тодор Шопов, Червеноармейска, Четирдесет и Девета
На 08.09.2017 г. /10:00 - 16:15 ч./ - Сатовча: Васил Даракчиев, Г. С. Раковски, Дунав, Еделвайс, Иглика, Кокиче, Лазар Карабожиков, Майор Топалов, неуточнен адрес, Никола Карталов, Орфей, Освобождение, Родопи, Стопански двор, Тодор Шопов, Хаджи Димитър, Шипка

Община Симитли  

На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Железница, Общ. Симитли: Местност Бачева Махала, Местност Джалева Махала, Местност Дременец
Симитли: Ораново, Предел
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долно Осеново: Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна; Крупник: Васил Коларов, Васил Левски, Гладстон, Гоце Делчев, Димитър Благоев, Кокиче, Кресненско въстание, Крупник, Ленин, Местност Текелев Шумак, Пайсий Хилендарски, Текелев Шумак, Хан Аспарух, Яне Сандански
На 04.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 07.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./; на 08.09.2017 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Брежани: Георги Димитров, Здравец, Местност Вощинарци, Миньор, Пейо Яворов, Христо Апостолов, Център
На 04.09.2017 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Симитли: Васил Левски, Вихрен, Изворите, М. Миндело, Места, Роук, Сердика, Симитли, УПИ-II-1437, кв. 14, УПИ-Іх-1437, кв. 4, УПИ-Х-1437, УПИ-ХхVі-1437, кв. 14
На 04.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./; на 05.09.2017 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Полена: Вела Пеева, Георги Димитров, Зеленка, Махала Ширината, Местност Долна Сушица, Местност Епрец, Местност Училището, Потока, Руен, УПИ-Хі-58 кв. 11, Христо Ботев, Ширините; Симитли: Симитли
На 05.09.2017 г. /08:15 - 16:15 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - градево: Десислаго, Еленковци, Махала Еленов Чарк, Махала Кърджалийска, Махала Марево, Махала Стамболийска, Местност Въковица, Местност Мадана, Местност Свини дол, Свини дол; Долно Осеново: 291, кв. 9, II--255, Долна Махала, Махала Горна, Махала Долна, ПИ-061004 М. Лаката; Полето: 026023, кв. 3 УПИ V-17, Местност Кьосеви Рудини, Местност Страните, УПИ VI-381, 382, кв. 2, УПИ-I, кв. 21; Симитли: ІІ-760 кв. 53, Аврора, Васил Априлов, Георги Бенковски, Дарако, Димитър Ацев, Димитър Благоев, Димитър Полянов, Иван Козарев, Искра, кв. Ораново, Любен Каравелов, М. Ливадите, Местност Салиовица, Миразица, неуточнен адрес, Никола Парапунов, Ораново, Осогово, Оцетари, Паисйй Хилендарски, Панайот Хитов, Партизанска, Пеньо Пенев, Пирин, Победа, Предел, Преспа, Прилеп, Руен, септемврийска, Симитли, Славянска, УПИ ІІ-339, 338, кв. 33, Хаджи Димитър, Христо Ботев, Цар Симеон, Яне Даракчийски

Община Струмяни  

На 04.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 05.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./; на 08.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Микрево: 81, Александър Стамболийски, Берово, Берово, Василево, Димитър Попгеоргиев, Димитър Талев, Дора Габе, Елин Пелин, Иван Вазов, Малешевска, Орфей, Палат, Петър Берон, Решково, Сирма войвода, Спартак, Стефан Караджа, Стефан Стамболов, Трети март, Чинара

Община Хаджидимово  

На 07.09.2017 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Блатска

Община Якоруда  

На 04.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 05.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 07.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./; на 08.09.2017 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Конарско.

За писането на коментар е необходима регистрация.
Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!

Няма коментари към тази новина !