Зидан подцени средняк, Реал си изпати

OFFNews 09 септември 2017 в 16:52 1239 0

Снимка AS

Тотално подценяване на съперника струваше нови две точки на Реал Мадрид. Тимът на Зидан завърши едва 1:1 у дома със средняка Леванте.

Французинът пусна причудлив състав. Той извади от титулярите Гарет Бейл, Иско и Лука Модрич. Роналдо пък още изтърпява наказание. Бейл все пак влезе вместо контузилия се Бензема.

Гостите поведоха още в 12-ата минута с гол на Иви след грешка на Карвахала. Последва натиск на домакините и още преди почивката Лукас Васкес изравни.

Нов гол така и не падна. Пропуски направи Гарет Бейл, а в добавеното време след удар на Тони Кроос гредата спаси Леванте. Малко преди края пък червен картон получи Марсело от Реал.

Така шампионът се дъни във втори пореден кръг след равенството 2:2 срещу Валенсия преди паузата. "Белите" събират 5 точки и остават на четвърто място преди изиграването на всички мачове от кръга, колкото има и Леванте.