Членът на Тръст "Синя България" и бивш председател на организацията Васил Колев коментира на стената си във "Фейсбук" предложението на собственика на Левски Спас Русев да им прехвърли акциите на клуба.
Предложението на бизнесмена откровено възмути бившият член на УС на "сините", който написа гневен коментар.
"Спасе и агент Николай (б.р. бившия конституционен съдия Георги Марков), феновете са на трибуните, "където им е мястото".
Защо решихте, че са роми, на които се прехвърлят източени фирми?
Ще си носите отговорността до край, след като не пожелахте да я носят феновете заедно с вас", избухна Колев.


















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
18019
1
22.02 2017 в 13:55
Ето защо подлез до Борисовата градина бе боядисан в зелено
Дара се отказа да пее на фестивал с проруски изпълнители
Две български фирми са мамили с фалшиво немско масло 'Deutsche Markenbutter'
Русия обмисля пълна забрана на износа на дизел
Мицкоски обвини България, че е застрашила сигурността на семейството му