Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер намери неочаквана подкрепа по време на печалния за "артилеристите" двубой с Кристъл Палас от 32-ия кръг на Премиър лийг.
Арсенал загуби гостуването с 0:3, а феновете на "артилеристите" скандираха станалите традиционни възгласи "Венгер, вън". В отговор привържениците на "орлите" запяха "Венгер, искаме да останеш".
За първи път и футболистите на Арсенал бяха освирквани и призовавани да свалят фланелките, които не заслужават да носят.
В най-скандалния епизод от мача феновете задържаха топката на трибуните, вместо да я върнат бързо на Ектор Бейерин да изпълни тъч.
Следете новините ни в :



















Моля, регистрирайте се от TУК!
Ако вече имате регистрация, натиснете ТУК!
Няма коментари към тази новина !
Атентаторът от коледния базар в Магдебург получи доживотна присъда
25-има са задържани по аферата 'Баба Алино', сред тях и петима общинари
Задържаха поляк в Бургас, издирван с европейска заповед за арест
Маркет линкс: Правителството губи 5% доверие за месец